Overschrijvingen Alblasserwaard
Algemeen 631 keer gelezenALBLASSERWAARD - Ook in de Alblasserwaard zijn er veel spelersmutaties.
Een overzicht:
Papendrecht
Komen: Siggy Schutte (Drechtstreek), Rick Sieses (Drechtstreek), Jan Abaisa (Drechtstreek), Edinho Godett (JHR), Vincent de Klerk (Pelikaan), Timo Kurpershoek (Oranje Wit), Ilhan Solak (Sliedrecht), Dennis Herremans (Alblasserdam).
Gaan: Kevin van Valen (Piershil), Terry van der Waal (Nieuw-Lekkerland).
Alblasserdam
Komen: Stefan Lommerde (De Zwerver), Redouan El Akchaoui (De Zwerver), Samet Ulusoy (Sliedrecht), Alihan Ulusoy (SC Feyenoord), Leroy Naaktgeboren (Oranje Wit), Umut Takac (Heerjansdam), Senel Dilek (Binnenmaas), Anas al Shebani (Maassluis) , Justin Blaauw (Drechtstreek).
Gaan: Kevin de Geus (SVS), Stefan Lezer (Heerjansdam), Sonny Schouten (Groote Lindt), Brian Berends (Rijsoord), Patrick Berends (Rijsoord), Dennis Herremans (Papendrecht), Ebu Ozturk (Heerjansdam), Stefano Tavares (Pernis), Sander Schreuder (Heerjansdam).
Drechtstreek
Komen: -
Gaan: Jan Abaisa (Papendrecht), Siggy Schutte (Papendrecht), Rick Sieses (Papendrecht), Patrick Sluimers (VVGZ), Justin Blaauw (Alblasserdam), Remco en Chris Koremans (De Alblas).
Nieuw-Lekkerland
Komen: Andy van Vugt (Streefkerk), Terry van der Waal (Papendrecht).
Gaan: Jeffrey Berkhof (Rhoon), Gavir Breidel (Sliedrecht), Willem-Paul van der Heijden (Schoonhoven), Job van Vliet (De Alblas).
Streefkerk
Komen: Pieter Zeilstra (De Alblas), Derrick Verheij (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: Andy van Vugt (Nieuw-Lekkerland), Sen Zwartbol (stopt), Alain van den Oever (De Zwerver).
De Alblas
Komen: Remco Koremans (Drechtstreek), Chris Koremans (Drechtstreek), Job van Vliet (Nieuw-Lekkerland), Danny van de Brug (Drechtstreek, 2e ), Danny de Groot (Nieuw Lekkerland, 3e).
Gaan: Bryan van Hees (ZBC'97), Jordy Krecke (Binnenmaas), Jilles de Haas (gaat lager voetballen), Remi Kevenaar (De Zwerver).
De Zwerver
Komen: Jordi Lingen (TOGB), Bjorn van Ingen (Pelikaan), Alain van den Oever (Streefkerk), Remi Kevenaar (De Alblas).
Gaan: Lucas Adelino (Pelikaan), Marnix van den Adel (Dilettant), Jesper van den Adel (Dilettant), Ian den Besten (Dilettant), Kevin Diedrich (Dilettant), Redouan El Akchaoui (Alblasserdam), Stefan Lommerde (Alblasserdam), Frank de Haan (gestopt), Daniël Borsje (gestopt).
VVAC
Komen: -
Gaan: Tim Pallandt (gestopt).
Ameide
Nieuw: Robbin Tamming (Unitas zondag); Kris de Kruijk (lager elftal).
Weg: Alwin de Wit (lager elftal).
sv Meerkerk
Nieuw: Kenny van Gent (Sparta amateurs).
Weg: Stijn Schüller (Heukelum).
SteDoCo
Nieuw: Ritchie Steinmann (USV Hercules zondag), Joran Schröder (Hardinxveld), Robin Boekhout (LRC Leerdam), Sjoerd van der Waal (Kozakken Boys), Damiano Vaudo (vv Nieuwenhoorn), Mohammed Faouzi (Noordwijk), Justin Sporkslede (USV Hercules zondag), Jeffrey van der Kaaij (Argon), Jamal Hadaiby (Houten).
Weg: Roel de Kruijk (Kozakken Boys), Jaimy van der Meer ((FC Lienden), Benjamin de Gans (Brederodes), Nick van der Stam (GJS), Furhan Cetin (LRC), Peter van der Heijden (gestopt), Levey van der Meer (gestopt).
ASV Arkel
Nieuw: Robert Scheurwater (GJS); Niels de Koper (GJS), Jordy Smulders (GJS); André van Rosmalen (Kozakken Boys), Niels Dijkhuizen (DSV Concordia), Fitim Meha (Sliedrecht).
Weg: Maurice Schopenhouer (SVW), Joey van Assendorp (Unitas zaterdag), Sander Antonio (lager elftal), Maurice Hogendoorn (lager elftal), Joost van Santen (GJS A1), Nurretin Yilmaz (SVW), Ferhat Demir (gestopt), Burak Gungor (gestopt), Tom de Peuter (gestopt), Taoefik Amghar (gestopt).
Unitas-zaterdag
Nieuw: Tom Maddisson (Asperen), Joey van Assendorp (Arkel), Dustin van Bezooijen (SVW), Johan de Boon (SteDoCo), Ruben van der Werff (SVW), Enes Zenszirkiran (GJS), Younes Balhagi (GJS), Maxim Kivaka ‘Ndonna (SVW).
Weg: Wesley Swets (LRC Leerdam), Tuncay Arslan (Unitas Zondag), Raymon den Haan (GJS), Jordanis Moschatsis (SVW), Stefanos Moschatsis (SVW), Mohammed Boukrouche (SVW), Zeki Laaiti (SVW), Mel Calor (GJS).
Unitas-zondag
Nieuw: Tuncay Arslan (Unitas Zaterdag), Yassine Asrih (Achilles Veen), Soufian Benaouda (Raptim), Gordillo Clemens (TSC), Yohannes Tilahun (DST Eritrea), Tesfalem Tekle (DST Eritrea), Yosef Ghide (DST Eritrea), Daniel Alexander (DST Eritrea), Moki Mekone (DST Eritrea).
Weg: Christiaan Perrier (Oranje Wit), Tim Saaman (Almkerk), Sam Versluis (LRC Leerdam), Dico de Jong (SteDoCo lager elftal), Robbin Tamming (Ameide), Remco van Gool (EBOH), Michael Looijen (Uchta), Leroy Verkerk (EBOH).
GJS
Nieuw: Nick van der Stam (SteDoCo), Raymon den Haan (Unitas zaterdag), Sakis Moschakis (SVW), Mel Calor (Unitas zaterdag).
Weg: Angelo Perini (LRC Leerdam), Allard de Jong (lager elftal).
Raptim
Nieuw: Ayhan Uslu (GRC 14), Samir Amanzada (Hardinxveld), Nikos Tabas (Leerdam Sport ’55), Raghed Abouny (GVV Geldermalsen), Timo Ponsen (Peursum, jeugd).
Weg: Ridvan Bayran (RKDVC), Osman Aslan (RKDVC), Ohur Inan (Leerdam Sport ’55), Soufian Benaouda (Unitas Zondag), Hakan Demir (Sliedrecht).
SVW
Nieuw: Jordanis Moschatsis (Unitas Zaterdag), Stefanos Moschatsis (Unitas Zaterdag), Mohammed Boukrouche (Unitas Zaterdag), Maurice Schopenhouer (Arkel), Zeki Laaiti (Unitas Zaterdag), Aman Habstesulus (Unitas Zondag), Merhawi Kesete (Unitas Zondag), Yohannes Nega (Unitas Zondag), Kulubrhan Frezghi (DST Eritrea), Ahmed Kelifa (DST Eritrea), Merhawi Tesfa (DST Eritrea), Samuel Alazar (DST Eritrea), Daniel Goitom (SteDoCo).
Weg: Corné van Rosmalen (Wilhelmina’26), Sakis Moschakis (GJS), Dustin van Bezooijen (Unitas Zaterdag), Rowan Sanders (Schelluinen), Moreno van der Stelt (Schelluinen), Illias Marso (Schelluinen), Jeremy de Vries (SVS’65), Maxim Kivaka ‘Ndonna (Unitas zaterdag).
Peursum
Komen: -
Gaan: -
Schelluinen
Komen: Remon de Kreij (uit lager elftal Peursum), Rowin Sanders (SVW), Iliass Marso (SVW), Moreno van der Stelt (SVW).
Gaan: Dirk-Jan Bode (Xerxes DZB-zo).
SV Noordeloos
Komen: -
Gaan: -
Groot-Ammers
Komen: -
Gaan: -
Lekvogels
Komen: -
Gaan: Ronnie van Kippersluis (gaat lager spelen)
HSSC '61
Komen: Danny Stijsiger (Vianen), Joop van Kooten (Heukelum), Glenn Huijgen (Focus '07), Jouke van der Meulen (Focus '07)
Gaan: -
Hardinxveld
Komen: Rick Lodder (Sliedrecht)
Gaan: Joran Schröder (SteDoCo), Dennis van Es (Roda Boys/Bommelerwaard), Kelvin van Es (Wilhelmina'26).
Sliedrecht
Komen: Paul Scheurwater (SHO), Gavir Breidel (Nieuw-Lekkerland), Michael Potkamp, Reinier den Hoed (beiden Kozakken Boys).
Gaan: Theo Lucius (Heeswijk), Onur Ulusan, Serhan Eyupoglu (beiden SC 't Zand), Lorenzo Borsboom (onbekend), Rory Willemstijn (Dubbeldam-zo), Samet Ulusoy (Alblasserdam).