Logo regio-voetbal.nl
Overschrijvingen Alblasserwaard
Overschrijvingen Alblasserwaard (regio-voetbal.nl)

Overschrijvingen Alblasserwaard

  •   keer gelezen   Nieuws

ALBLASSERWAARD - Ook in de Alblasserwaard zijn er veel spelersmutaties.

Een overzicht:

Papendrecht


Komen: Siggy Schutte (Drechtstreek), Rick Sieses (Drechtstreek), Jan Abaisa (Drechtstreek), Edinho Godett (JHR), Vincent de Klerk (Pelikaan), Timo Kurpershoek (Oranje Wit), Ilhan Solak (Sliedrecht), Dennis Herremans (Alblasserdam).

Gaan: Kevin van Valen (Piershil), Terry van der Waal (Nieuw-Lekkerland).

Alblasserdam

Komen: Stefan Lommerde (De Zwerver), Redouan El Akchaoui (De Zwerver), Samet Ulusoy (Sliedrecht), Alihan Ulusoy (SC Feyenoord), Leroy Naaktgeboren (Oranje Wit), Umut Takac (Heerjansdam), Senel Dilek (Binnenmaas), Anas al Shebani (Maassluis) , Justin Blaauw (Drechtstreek).

Gaan: Kevin de Geus (SVS), Stefan Lezer (Heerjansdam), Sonny Schouten (Groote Lindt), Brian Berends (Rijsoord), Patrick Berends (Rijsoord), Dennis Herremans (Papendrecht), Ebu Ozturk (Heerjansdam), Stefano Tavares (Pernis), Sander Schreuder (Heerjansdam).

Drechtstreek

Komen: -

Gaan: Jan Abaisa  (Papendrecht), Siggy Schutte (Papendrecht),  Rick Sieses (Papendrecht), Patrick Sluimers (VVGZ), Justin Blaauw (Alblasserdam), Remco en Chris Koremans (De Alblas).

Nieuw-Lekkerland

Komen: Andy van Vugt (Streefkerk), Terry van der Waal (Papendrecht).

Gaan: Jeffrey Berkhof (Rhoon), Gavir Breidel (Sliedrecht), Willem-Paul van der Heijden (Schoonhoven), Job van Vliet (De Alblas).

Streefkerk

Komen: Pieter Zeilstra (De Alblas), Derrick Verheij (Nieuw-Lekkerland).

Gaan: Andy van Vugt (Nieuw-Lekkerland), Sen Zwartbol (stopt), Alain van den Oever (De Zwerver).

De Alblas 

Komen: Remco Koremans (Drechtstreek), Chris Koremans (Drechtstreek), Job van Vliet (Nieuw-Lekkerland), Danny van de Brug (Drechtstreek, 2e ), Danny de Groot (Nieuw Lekkerland, 3e).

Gaan: Bryan van Hees (ZBC'97), Jordy Krecke (Binnenmaas), Jilles de Haas (gaat lager voetballen), Remi Kevenaar (De Zwerver).

De Zwerver

Komen: Jordi Lingen (TOGB), Bjorn van Ingen (Pelikaan), Alain van den Oever (Streefkerk), Remi Kevenaar (De Alblas).

Gaan: Lucas Adelino (Pelikaan), Marnix van den Adel (Dilettant), Jesper van den Adel (Dilettant), Ian den Besten (Dilettant), Kevin Diedrich (Dilettant), Redouan El Akchaoui (Alblasserdam), Stefan Lommerde (Alblasserdam), Frank de Haan (gestopt), Daniël Borsje (gestopt).

VVAC

Komen: -

Gaan: Tim Pallandt (gestopt).

Ameide

Nieuw: Robbin Tamming (Unitas zondag); Kris de Kruijk (lager elftal).

Weg: Alwin de Wit (lager elftal).  

sv Meerkerk

Nieuw: Kenny van Gent (Sparta amateurs).

Weg: Stijn Schüller (Heukelum).

SteDoCo 

Nieuw: Ritchie Steinmann (USV Hercules zondag), Joran Schröder (Hardinxveld), Robin Boekhout (LRC Leerdam), Sjoerd van der Waal (Kozakken Boys), Damiano Vaudo (vv Nieuwenhoorn), Mohammed Faouzi (Noordwijk), Justin Sporkslede (USV Hercules zondag), Jeffrey van der Kaaij (Argon), Jamal Hadaiby (Houten).

Weg: Roel de Kruijk (Kozakken  Boys), Jaimy van der Meer ((FC Lienden), Benjamin de Gans (Brederodes), Nick van der Stam (GJS), Furhan Cetin (LRC), Peter van der Heijden (gestopt), Levey van der Meer (gestopt).

ASV Arkel

Nieuw: Robert Scheurwater (GJS); Niels de Koper (GJS), Jordy Smulders (GJS); André van Rosmalen  (Kozakken Boys), Niels Dijkhuizen (DSV Concordia), Fitim Meha (Sliedrecht).

Weg: Maurice Schopenhouer (SVW), Joey van Assendorp (Unitas zaterdag), Sander Antonio (lager elftal), Maurice Hogendoorn (lager elftal), Joost van Santen (GJS A1), Nurretin Yilmaz (SVW), Ferhat Demir (gestopt), Burak Gungor (gestopt), Tom de Peuter (gestopt), Taoefik Amghar (gestopt).

Unitas-zaterdag

Nieuw: Tom Maddisson (Asperen), Joey van Assendorp (Arkel), Dustin van Bezooijen (SVW), Johan de Boon (SteDoCo), Ruben van der Werff (SVW), Enes Zenszirkiran (GJS), Younes Balhagi (GJS), Maxim Kivaka ‘Ndonna (SVW).

Weg: Wesley Swets (LRC Leerdam), Tuncay Arslan (Unitas Zondag), Raymon den Haan (GJS), Jordanis Moschatsis (SVW), Stefanos Moschatsis (SVW), Mohammed Boukrouche (SVW), Zeki Laaiti (SVW), Mel Calor (GJS).

Unitas-zondag

Nieuw: Tuncay Arslan (Unitas Zaterdag), Yassine Asrih (Achilles Veen), Soufian Benaouda (Raptim), Gordillo Clemens (TSC), Yohannes Tilahun (DST Eritrea), Tesfalem Tekle (DST Eritrea), Yosef Ghide (DST Eritrea), Daniel Alexander (DST Eritrea), Moki Mekone (DST Eritrea).

Weg: Christiaan Perrier (Oranje Wit), Tim Saaman (Almkerk), Sam Versluis (LRC Leerdam), Dico de Jong (SteDoCo lager elftal), Robbin Tamming (Ameide), Remco van Gool (EBOH), Michael Looijen (Uchta), Leroy Verkerk (EBOH).

GJS

Nieuw: Nick van der Stam (SteDoCo), Raymon den Haan (Unitas zaterdag), Sakis Moschakis (SVW), Mel Calor (Unitas zaterdag).

Weg: Angelo Perini (LRC Leerdam), Allard de Jong (lager elftal).

Raptim

Nieuw: Ayhan Uslu (GRC 14), Samir Amanzada (Hardinxveld), Nikos Tabas (Leerdam Sport ’55), Raghed Abouny (GVV Geldermalsen), Timo Ponsen (Peursum, jeugd).

Weg: Ridvan Bayran (RKDVC), Osman Aslan (RKDVC), Ohur Inan (Leerdam Sport ’55), Soufian Benaouda (Unitas Zondag), Hakan Demir (Sliedrecht).

SVW

Nieuw: Jordanis Moschatsis (Unitas Zaterdag), Stefanos Moschatsis (Unitas Zaterdag), Mohammed Boukrouche (Unitas Zaterdag), Maurice Schopenhouer (Arkel), Zeki Laaiti (Unitas Zaterdag), Aman Habstesulus (Unitas Zondag), Merhawi  Kesete (Unitas Zondag), Yohannes Nega (Unitas Zondag), Kulubrhan Frezghi (DST Eritrea), Ahmed Kelifa  (DST Eritrea), Merhawi Tesfa (DST Eritrea), Samuel Alazar (DST Eritrea), Daniel Goitom (SteDoCo).

Weg: Corné van Rosmalen (Wilhelmina’26), Sakis Moschakis (GJS), Dustin van Bezooijen (Unitas Zaterdag), Rowan Sanders (Schelluinen), Moreno van der Stelt (Schelluinen), Illias Marso (Schelluinen), Jeremy de Vries (SVS’65), Maxim Kivaka ‘Ndonna (Unitas zaterdag).          

Peursum

Komen: -

Gaan: -

Schelluinen

Komen: Remon de Kreij (uit lager elftal Peursum), Rowin Sanders (SVW), Iliass Marso (SVW), Moreno van der Stelt (SVW).

Gaan: Dirk-Jan Bode (Xerxes DZB-zo).

SV Noordeloos

Komen: -

Gaan: -

Groot-Ammers

Komen: -

Gaan: -

Lekvogels

Komen: -

Gaan: Ronnie van Kippersluis (gaat lager spelen)

HSSC '61

Komen: Danny Stijsiger (Vianen), Joop van Kooten (Heukelum), Glenn Huijgen (Focus '07), Jouke van der Meulen (Focus '07)

Gaan: -

Hardinxveld

Komen: Rick Lodder (Sliedrecht)

Gaan: Joran Schröder (SteDoCo), Dennis van Es (Roda Boys/Bommelerwaard), Kelvin van Es (Wilhelmina'26).

Sliedrecht

Komen: Paul Scheurwater (SHO), Gavir Breidel (Nieuw-Lekkerland), Michael Potkamp, Reinier den Hoed (beiden Kozakken Boys).

Gaan: Theo Lucius (Heeswijk), Onur Ulusan, Serhan Eyupoglu (beiden SC 't Zand), Lorenzo Borsboom (onbekend), Rory Willemstijn (Dubbeldam-zo), Samet Ulusoy (Alblasserdam).

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen