Logo regio-voetbal.nl
Overzicht oefenwedstrijden in winterstop
Overzicht oefenwedstrijden in winterstop (regio-voetbal.nl)

Overzicht oefenwedstrijden in winterstop

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO - De regioclubs gaan zich de komende weken voorbereiden op de hervatting van de competitie. Er zal dan ook een flink aantal oefenwedstrijden worden gespeeld.

Het tot nu toe bij ons bekende overzicht van de oefenduels ziet er als volgt uit.

VRIJDAG 9 JANUARI
15.00 uur, Kozakken Boys - vv Capelle (tijdens trainingskamp in Fuengirola)

ZATERDAG 10 JANUARI
11.00 uur, SVBO - WNC (locatie: Marbella, Spanje)
11.30 uur, SVW - Pelikaan (locatie: Albir, Spanje)
13.00 uur, SC Overamstel - SVS'65 (tijdens trainingskamp in Amsterdam)
13.30 uur, The Gunners - Well
14.00 uur, ASH - GVV'63
14.00 uur, Nordea - Raptim
14.30 uur, Nivo Sparta - Nieuw-Lekkerland (bij afgelasting wordt uitgeweken naar het Lekkerlandse kunstgras)
14.30 uur, Peursum - Schelluinen
14.30 uur, Achilles Veen - Baronie
14.30 uur, TEC zon - SteDoCo
14.30 uur, GRC 14 - Alblasserdam
14.30 uur, Almkerk - Wilhelmina'26
14.30 uur, SC Everstein - Beesd
14.30 uur, VVAC - Zuilichem
14.30 uur, Streefkerk - Schoonhoven (als veld Streefkerk niet bespeelbaar is, wordt uitgeweken naar het kunstgras in Schoonhoven)
14.30 uur, VVA'71 - Oranje Wit
14.30 uur, ONI - Brakel
14.30 uur, Spirit - Heerjansdam
14.30 uur, Groot-Ammers - Barendrecht A1
14.30 uur, Leeuwarder Zwaluwen - Roda Boys/Bommelerwaard
14.30 uur, Oranje Nassau - LRC Leerdam (tijdens trainingskamp in Groningen)
14.30 uur - Tricht - JSV Nieuwegein (tijdens trainingskamp in Antwerpen)
15.00 uur, Asperen - Unitas zat.

ZONDAG 11 JANUARI
12.00 uur, Hedel - HHC'09

DINSDAG 13 JANUARI
19.30 uur, SV Capelle - Woudrichem
19.30 uur, Well - WNC 2
20.00 uur, Nieuw-Lekkerland - Kozakken Boys
20.00 uur, Sliedrecht - GJS
20.00 uur, Altena - Waspik
20.00 uur, VVAC - Wilhelmina'26
20.00 uur, Tricht - Vriendenschaar
20.00 uur, Montfoort - DST Eritrea
20.00 uur, Groot-Ammers - Stolwijk
20.15 uur, GDC - Sparta'30
20.15 uur, Focus'07 - Buren
20.30 uur, SC Everstein - GVV

DONDERDAG 15 JANUARI
20.00 uur, Papendrecht - WCR
20.00 uur, SCH'44 - WNC
20.00 uur, Brakel - Dussense Boys

ZATERDAG 17 JANUARI
12.00 uur, Leonidas W - Unitas zat (tijdens trainingskamp in Maastricht)
14.00 uur, Delta Sport'95 - Schoonhoven
14.30 uur, Woudrichem - Regio Team Altena (Benefietwedstrijd Voor Sijmen)
14.30 uur, Nieuw-Lekkerland - De Zwerver
14.30 uur, Achilles Veen - DST Eritrea
14.30 uur, JSV Nieuwegein - SteDoCo
14.30 uur, Montfoort - LRC Leerdam
14.30 uur, Tricht - Altena
14.30 uur, Nivo Sparta - Roda Boys/Bommelerwaard
14.30 uur, Oranje Wit - GJS
14.30 uur, GRC 14 - Sleeuwijk
14.30 uur, Papendrecht - Streefkerk
14.30 uur, Zwaluwe - Almkerk
14.30 uur, ASWH - Neptunus Schiebroek
14.30 uur, Pelikaan - Spirit
14.30 uur, Drechtstreek - DHV
14.30 uur, Rijsoord - Zwaluwen
14.30 uur, Peursum - SV Noordeloos
14.30 uur, Kozakken Boys 2 - ASV Arkel
14.30 uur, SVW - EBOH
14.30 uur, GVV'63 - Zuilichem
14.30 uur, OSO Loosdrecht - Groot-Ammers
14.30 uur, SV Capelle - Noad'32
14.30 uur, Focus'07 - Lopik
14.30 uur, SVS'65 - Good Luck
14.30 uur, BLC - MVV'58
14.30 uur, Raptim - ONI
14.30 uur, OSM'75 - HSSC'61
14.30 uur, Wieldrecht 2 - Well
15.00 uur, Asperen - Leerdam Sport'55
15.00 uur, Pelikaan - Spirit
15.00 uur, GDC - BVV zon
16.00 uur, TEC zon - WNC

ZONDAG 18 JANUARI
12.00 uur, HHC'09 - Raamsdonk

DINSDAG 20 JANUARI
19.00 uur, Raptim - HRC'14
19.30 uur, Brakel - Jan van Arckel
20.00 uur, Tricht - LRC Leerdam
20.00 uur, VVAC - De Alblas
20.00 uur, Asperen - Woudrichem
20.00 uur, SVW - ASWH comb. 1/2
20.15 uur, Nivo Sparta - BMC
20.30 uur, DSC - WNC

ZATERDAG 24 JANUARI
14.30 uur, Tricht - Wilhelmina'26 (schaduwwedstrijd)
14.30 uur, SC Everstein - MVV'58 (schaduwwedstrijd)
15.00 uur, Asperen - Good Luck (schaduwwedstrijd)

DINSDAG 27 JANUARI
20.00 uur, SVW - LRC Leerdam

ZATERDAG 31 JANUARI
14.30 uur, SDV Barneveld - WNC (schaduwwedstrijd)
14.30 uur, Ameide - MVV'58 (schaduwwedstrijd)
15.00 uur, Asperen - HSSC'61 (schaduwwedstrijd)

ZATERDAG 7 FEBRUARI
14.30 uur, Tricht - Wieldrecht (schaduwwedstrijd)

DONDERDAG 12 FEBRUARI
20.00 uur, Tricht - Sparta'30

Oefenwedstrijden kunnen voor plaatsing op regio-voetbal worden doorgegeven via e-mail (rick@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of via onze Facebookpagina.


Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup