Logo regio-voetbal.nl

Programma Poort6 Champions Cup

  •   keer gelezen   Nieuws

GORINCHEM - Het populaire zaalvoetbaltoernooi om de Poort6 Champions Cup wordt gespeeld van zaterdag 21 december tot en met zaterdag 4 januari.

Regio-voetbal is er ook deze zeventiende editie weer bij. Online met foto's, filmpjes en verslagen. En uiteraard op Twitter: @RVoetbal.

Poule-indeling

Poule A: Unitas, Almkerk, SVW, Groot-Ammers.
Poule B: GJS, HSSC'61, Raptim, Heukelum.
Poule C: Lekvogels, Altena, LRC, Hardinxveld.
Poule D: Kozakken Boys, Woudrichem, Sleeuwijk, Vuren.
Poule E: Asperen, Sliedrecht, Herovina, Rijswijkse Boys.
Poule F: Leerdam Sport'55, SteDoCo, Schelluinen, sv Meerkerk

Programma

ZATERDAG 21 DECEMBER
18.30 uur, Unitas - Almkerk
19.25 uur, SVW - Groot-Ammers
20.20 uur, GJS - HSSC'61
21.15 uur, Raptim - Heukelum
22.10 uur, Lekvogels - Altena

MAANDAG 23 DECEMBER
18.30 uur, LRC - Hardinxveld
19.25 uur, Kozakken Boys - Vuren
20.20 uur, Woudrichem - Sleeuwijk
21.15 uur, Asperen - Sliedrecht
22.10 uur, Herovina - Rijswijkse Boys

DINSDAG 24 DECEMBER
18.30 uur, Leerdam Sport'55 - SteDoCo
19.25 uur, Schelluinen - sv Meerkerk
20.20 uur, Almkerk - SVW
21.15 uur, Groot-Ammers - Unitas

VRIJDAG 27 DECEMBER
18.30 uur, HSSC'61 - Raptim
19.25 uur, Heukelum - GJS
20.20 uur, Altena - LRC
21.15 uur, Hardinxveld - Lekvogels
22.10 uur, Vuren - Woudrichem

ZATERDAG 28 DECEMBER
12.00 uur, Sliedrecht - Herovina
12.55 uur, Rijswijkse Boys - Asperen
13.50 uur, SteDoCo - Schelluinen
14.45 uur, sv Meerkerk - Leerdam Sport'55
15.40 uur, Unitas - SVW
16.35 uur, Groot-Ammers - Almkerk
17.30 uur, GJS - Raptim
18.25 uur, Heukelum - HSSC'61
19.20 uur, Lekvogels - LRC
20.15 uur, Hardinxveld - Altena
21.10 uur, Kozakken Boys - Woudrichem
22.05 uur, Sleeuwijk - Vuren

MAANDAG 30 DECEMBER
18.30 uur, Sleeuwijk - Kozakken Boys
19.25 uur, Asperen - Herovina
20.20 uur, Rijswijkse Boys - Sliedrecht
21.15 uur, Leerdam Sport'55 - Schelluinen
22.10 uur, Sv Meerkerk - SteDoCo

DONDERDAG 2 JANUARI
19.00 uur, Kwartfinale winnaar groep A - Nr. 2 groep F/E/D/C/B
19.55 uur, Kwartfinale winnaar groep B - winnaar groep E
20.50 uur, Kwartfinale winnaar groep C - winnaar groep D
21.45 uur, Kwartfinale winnaar groep F - Nr. 2 groep A/B/C/D/E

VRIJDAG 3 JANUARI
21.00 uur, Halve finale
22.15 uur, Halve finale

ZATERDAG 4 JANUARI
21.00 uur, Finale

http://www.championscup.nl


Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup