Logo regio-voetbal.nl

Harry Biemans nieuwe trainer van Altena

  •   keer gelezen   Nieuws

NIEUWENDIJK - Harry Biemans wordt met ingang van volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van Altena. Hij komt over van sv Den Hoorn.

Na een selectieprocedure waarin ook de spelersgroep inspraak heeft gehad, heeft het bestuur van Altena gekozen voor Harry Biemans. Biemans is 35 jaar, van beroep voetbaldocent en nu nog als trainer verbonden aan derdeklasser sv Den Hoorn uit het gelijknamige Den Hoorn in Zuid-Holland.

Nieuwe fase
'Wij zijn er van overtuigd dat Harry uitstekend bij onze vereniging past en dat we met zijn benoeming weer een nieuwe fase in de ontwikkeling van onze vereniging zullen ingaan', aldus een korte verklaring op de website van de Nieuwendijkse zaterdageersteklasser.

Henk Smits, trainer van het tweede elftal, vertrekt na twee succesvolleseizoenen bij Altena.

(later meer)


Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup