Indeling zaterdagvoetbal seizoen 2019-2020 | Voetbalnieuws uit de regio, altijd actueel
Logo regio-voetbal.nl
• Promovendus De Zwerver als enige regioclub niet in 2F, maar uitgeleend aan West 2.
• Promovendus De Zwerver als enige regioclub niet in 2F, maar uitgeleend aan West 2. (Foto: Rick den Besten)

Indeling zaterdagvoetbal seizoen 2019-2020

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • De indeling van amateurvoetbalcompetities zijn bekend.


Opvallend:

* Promovendus De Zwerver als enige regioclub niet in 2F, maar uitgeleend aan West 2 (met als tegenstanders o.a. DCV en Spirit).
* Lekkerkerk, SV Lopik, Schoonhoven en FC Perkouw in de verder weer Alblasserwaards getinte 3e klasse C.
* HSSC'61 en SC Everstein samen met Brederodes naar West 1.

Overzicht indelingen regioclubs zaterdag:

Tweede Divisie
AFC
ASWH
De Treffers
Excelsior Maassluis
Jong FC Volendam
GVVV
HHC Hardenberg
IJsselmeervogels
Katwijk
Koninklijke HFC
Kozakken Boys
Noordwijk
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
Spakenburg
Jong Sparta
TEC

Derde divisie zaterdag
Ajax
Jong Almere City
Barendrecht
DOVO
DVS'33
Excelsior'33
FC Lisse
Goes
HSV Hoek
Harkemase Boys
Odin'59
ONS Sneek
Sparta Nijkerk
SteDoCo
Ter Leede
VVOG
VVSB

Hoofdklasse A
ARC
AZSV
Achilles'29
Achilles Veen
Capelle
DHSC
DUNO D
FC 's-Gravenzande
SC Feyenoord
Jodan Boys
FC Rijnvogels
Rijsoord
Smitshoek
Spijkenisse
Sportlust'46
Zwaluwen

1e klasse C
Almkerk
GRC 14
Heerjansdam
Kloetinge
LRC Leerdam
Montfoort
Nieuw-Lekkerland
Nivo Sparta
Oranje Wit
SVL
Sliedrecht
Terneuzense Boys
Papendrecht
WNC

2e klasse B (West 1)
FC Almere
BFC
Benschop
CDW
Delta Sports'95
Geinoord
IJFC
JSV Nieuwegein
Loosdrecht
Maarssen
De Meern
ASC Nieuwland
Victoria
ASC Waterwijk

2e klasse D (West 2)
Alexandria'66
FC Binnenmaas
CWO
Charlois
DCV
De Zwerver
Deltasport
NSVV
Rozenburg
SVS
Sparta AV
Spirit
Strijen
Vitesse Delft

2e klasse F
Altena
ASV Arkel
Drechtstreek
EBOH
GJS
Heukelum
Pelikaan
Roda Boys Bommelerwaard
Sleeuwijk
Tricht
VVGZ
Wieldrecht
Wilhelmina'26
Woudrichem

3e klasse C
Alblasserdam
Ameide
De Alblas
Groot-Ammers
Hardinxveld
Lekkerkerk
SV Lopik
FC Perkouw
SV Meerkerk
SVW
Schelluinen
Schoonhoven
Streefkerk
VVAC

3e klasse C (West 2)
's-Gravendeel
BZC Zuiderpark
DFC
Dilettant
Dubbeldam
FC IJsselmonde
Groote Lindt
Leonidas
Nieuwerkerk
Oud-Beijerland
SSS
VVOR
Zwarte Pijl
IJVV De Zwervers

3e klasse D
BZC'14
GDC
GVV'63
Haaften
MVV'58
NEO'25
NOAD'32
ONI
BLC
SV Capelle
Sparta'30
TSVV Merlijn
Vuren
Zwaluwe

3e klasse D (West 1)
Brederodes
DESTO
DSVU
FZO
Focus'07
HSSC'61
Hercules
Houten
Jonathan
Kockengen
OSM'75
SC Everstein
Voorwaarts
Vriendenschaar

4e klasse C (West 2)
Ammerstol
BSC'68
Bergambacht
Cabauw
Floreant
GSV
Gouderak
Haastrecht
Moerkapelle
Moordrecht
SPV'81
Stolwijk
WDS

4e klasse D
ASH
Asperen
Beesd
Herovina
Kerkwijk
Leerdam Sport'55
Lekvogels
Peursum
Rhelico
SV Noordeloos
SVS'65
Unitas
Well

4e klasse E
Berkdijk
Dongen
GSC/ODS
IFC
OJC/Rosmalen
Olympia'60
Oosterhout
RFC
SCO
SSC'55
Willem II
ZBC'97

4e klasse G (West 1)
ASV'65
BZC'13
EDO
Elinkwijk
Faja Lobi KDS
HMS
OSO
SV Vechtzoom
SVM
VIOD
VV De Dreef
VVJ
De Vecht
Vianen

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup