
Bert Buizert opvolger van Maarten van Gastelen bij Nieuw-Lekkerland
Nieuws Trainerscarrousel 2.297 keer gelezenNIEUW-LEKKERLAND • Bert Buizert (52) wordt de nieuwe hoofdtrainer van Nieuw-Lekkerland. Bij de zaterdageersteklasser volgt de oud-prof Maarten van Gastelen op.
Buizert was eerder hoofdtrainer van Alblasserdam, Streefkerk en SV Meerkerk. Als speler kwam de inwoner van Alblasserdam onder meer uit voor FC Utrecht, Go Ahead Eagles en FC Dordrecht.
Juiste man
Na twee seizoenen Nieuw-Lekkerland gaat Maarten van Gastelen zijn geluk elders beproeven. In zijn kielzog heeft ook André Zijderveld aangegeven na dit seizoen te stoppen.
Frits Poirot van de technische commissie: ,,We zijn blij zo snel na het aangekondigde vertrek van Maarten een opvolger te hebben gevonden. Wij vinden Bert de juiste man om volgend jaar met deze selectie, een mix van talenten en geroutineerde spelers, aan de slag te gaan. Bovendien kent hij de club al goed."