Logo regio-voetbal.nl
• Na een seizoen IJsselmeervogels keert Gwaeron Stout weer terug bij Kozakken Boys.
• Na een seizoen IJsselmeervogels keert Gwaeron Stout weer terug bij Kozakken Boys. (Foto: Jan Noorlandt)
update Spelerscarrousel

Overzicht overschrijvingen Land van Altena

  •   3475 keer gelezen   Nieuws

ALTENA • Vandaag loopt de overschrijvingstermijn af. Met name Kozakken Boys, Achilles Veen en Almkerk timmeren in het Land van Altena weer flink aan de weg. 

Hieronder de belangrijkste mutaties in het Land van Altena.

Kozakken Boys
Nieuw: Gwaeron Stout (IJsselmeervogels), Kaj Ramsteijn (Alesunds), Wouter Korteweg (Neptunes), Terence Groothusen (Hibernians), Stephen Warmolts (HHC Hardenberg), Kibulay Koylu (FC Lisse).
Gaan: Mats van Huygenvoort (Achilles Veen), Siebe Schets (Goes), Quentin Jakoba (stopt), Bassou Boulghalgh (UNA), Don Bolsius (FC den Bosch), Jordi van der Laan (onbekend), Nando Wormgoor (SteDoCo).

Achilles Veen
Nieuw: Mats van Huygenvoort (Kozakken Boys), Kenny Anderson (ASWH), Thomas Schilders (KFC Turnhout), Zain Moghal (Blauw Geel’38), Ousmane Traore (GRC’14), Jan Schimmel (TEC), Bart Westerlaken (TEC).
Gaan: Niels Duister (NOAD’32), Toby Tan (Roda Boys), Roel de Kruijk (Ameide), Soufiane Allach (onbekend), Ayden Kuypers (stopt), Sezer Sulun (SSC’55), Diego Meerveld (OJC Rosmalen), Kevin van Kempen (Nemelaer), Sem van der Pijl (Sliedrecht), Ferdi Kwetters (lager elftal). 

GRC 14
Nieuw: Charif Chahid (Brabantia), Danilo Kros (Sleeuwijk), Koen van Baardwijk (DESK), Dylan Roovers (DESK), Alec Janssen (OJC Rosmalen).
Gaan: Max Opsteeg (Nivo Sparta), Wilco van Oord (Almkerk), Ousmane Traore (Achilles Veen), Stephan Stevens (NOAD’32), Tjeerd Bron (Alem), Henri Versteeg (stopt). 

Almkerk
Nieuw: Wilco van Oord (GRC 14), Tijn van Galen (Baronie), Martijn Knoop (Roda Boys), Jenner Koek (Sleeuwijk), Luc van Dongen (UVV’40), Angelo Puriel (LRC), Ariano van Seeters (Kozakken Boys O19), Quinton Eugenia (Baronie), Kevin Noorloos (jeugd Kozakken Boys).
Gaan: Maikel Korebrits (Unitas), Robin van der Drift (stopt), Bart Dirven (Be Ready), Jurre van Laarhoven (stopt), Jonathan Yuya (TSC), Metin Ozaslan (WSC), Raphael Nartey (ASWH O21), Arco van As, Lars Pruijsen, Ramon van Dalen (allen RFC), Milan Schreuders, Twan van der Stelt (beiden BZC'14).

Woudrichem
Nieuw: Bart van Andel (SVS’65).
Gaan:

Wilhelmina’26
Nieuw: Julian Vos (NEO’25), Carlo van den Beukel (Baardwijk), Anthony van Wijk (Sparta’30), Thomas van Eijk (Kerkwijk), Jarno Kraaij (BZC 14).
Gaan: Lars Tertoolen (Haaften), Christian van Oord (stopt). 

Altena
Nieuw: Jamiro Libretto (Unitas), Erwin Timmermans (Irene’58).
Gaan: Nick Linnenbank (GVV’63), Johan Cornet (Kozakken Boys lager elftal), Edwin Pluijster (Friesland).

Sleeuwijk
Nieuw: Andor van Andel (Roda Boys), Arnold van Mersbergen (NEO’25), Maik Kemmeren (SSC’55), Ton Drost (BZC 14), Lars Branderhorst (Dussense Boys).
Gaan: Jenner Koek (Almkerk), Michiel Marinissen (JEKA lager elftal), Frans van den Steenhoven (stopt), Jimmy van de Koppel (lager elftal), Benjamin de Gans (stopt), Danilo Kros (GRC 14), Barry Ruitenberg (lager elftal). 

NOAD’32
Nieuw: Niels Duister (Achilles Veen), Giovanni van Driel (Roda Boys), Martin Faro (NEO’25), Marten Nieuwkoop (Sparta’30), Stephan Stevens (GRC 14).
Gaan: Denzel de Wit (WSC), Matthieu de Bekker (Real Lunet), Delano Wilschut (Nivo Sparta), Matthijs Fitters (RKDVC). 

GDC
Nieuw: Jan Nijholt (HHC’09).
Gaan: (geen). 

Sparta’30
Nieuw: Piotr Murwaski (FC Uden).
Gaan: Anthony van Wijk (Wilhelmina’26), Marten Nieuwkoop (NOAD’32). 

Be Ready
Nieuw: Bart Dirven (Almkerk), Danny Link (RFC), Yorick le Rutte (Kozakken Boys), Rick Schouw (SC Kruisland), Mardoche Mputu (SC Kruisland).
Gaan: Thomas Vergunst (vv Oosterhout), Tim van Dam (vv Oosterhout), Jeremy Korebrits (Boeimeer), Jim Swanen (Olympia’60), Willem Schelle (lager elftal), Stephan Huismans (lager elftal).

Dussense Boys
Nieuw: -
Gaan: Lars Branderhorst (Sleeuwijk).

Nico van Es

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup