Logo regio-voetbal.nl
• Roda Boys - Almkerk: 0-4.
• Roda Boys - Almkerk: 0-4. (Foto: Gerald van Zanten)
update

Overzicht en uitslagen oefenwedstrijden in de regio (voorbereiding seizoen 2020-2021)

  •   81598 keer gelezen   Nieuws

REGIO • Als het coronavirus onder controle blijft, zal de voorbereiding op het nieuwe (amateur)voetbalseizoen 'normaal' verlopen.

Dus mét oefenwedstrijden, waarvoor premier Mark Rutte op 24 juni groen licht gaf.

Oefenduels (en de ontbrekende uitslagen) kunnen aan Regio-Voetbal worden doorgegeven via e-mail: info@regio-voetbal.nl.

Hieronder een overzicht (eerste elftallen regioclubs):

ZONDAG 13 SEPTEMBER
Wilhelmina - DSC: 2-3

DINSDAG 15 SEPTEMBER
Kozakken Boys Comb - CHC: 5-3
Tricht - Vuren: 2-1
FC Perkouw - Stolwijk: 2-0
Cabauw - VVIJ: 3-3

DINSDAG 22 SEPTEMBER
20:00 uur, Kozakken Boys Comb - Egalité Academy
20:00 uur, SC Everstein - SV Meerkerk

DINSDAG 29 SEPTEMBER
20:00 uur, Kozakken Boys Comb - Papendrecht
20:00 uur, DFC - De Alblas

Graag maken we bovenstaand overzicht zo compleet mogelijk.

Oefenwedstrijden kunnen worden doorgegeven via e-mail: info@regio-voetbal.nl.. Via Facebook of Twitter (@RVoetbal) kan ook.

UITSLAGEN

DINSDAG 8 SEPTEMBER
sv TOP - Nivo Sparta: 3-5
Nieuw-Lekkerland - ASWH O23: 1-2
ASWH - Egalité Academy: 5-5
SHO - Drechtstreek: 2-2
Rijsoord - Oranje Wit: 2-1
Streefkerk - Capelle 2: 1-5
Roda Boys/Bommelerwaard - Sparta'30: 5-2


Pelikaan - Maense: 4-1
SVS'65 - Schelluinen: 1-3
RWB - NOAD'32
Schoonhoven - Bergambacht: 3-3
Kerkwijk - Hedel
GVV Geldermalsen - MVV'58
Rhelico - LRC Leerdam 2
Beesd - Unitas Wamel: 5-1
De Fendert - DFC: 0-1
Alem - WEC: 2-6
Papendrecht - GRC 14: 4-2
Almkerk - Tricht: 3-2
FC Perkouw - Antibarbari: 2-3
Sleeuwijk - Waspik: 1-0
Zwaluwe - RFC zat: 1-1
RFC zon - RCD: 4-3
Zeist - Brederodes: 1-1
Vriendenschaar - IJFC: 3-1

DINSDAG 1 SEPTEMBER
Roda Boys/Bommelerwaard - Almkerk: 0-4

Drechtstreek - Pelikaan: 1-0
SV Meerkerk - ASV Arkel: 3-3

Woudrichem - Streefkerk: 5-2
VVAC - SV Noordeloos: 1-1
FC Binnenmaas - Heerjansdam: 2-4
NEO'25 - Altena: 1-5
Papendrecht - ASWH O23
WNC - FC Engelen: 4-1
DFC - Alblasserdam: 2-5
VVGZ - SC Kruisland: 4-2
Sparta'30 - SSC'55: 5-2
De Alblas - Slikkerveer: 3-0
Haaften - Rhelico
MVV'58 - BVV
Schoonhoven - Gouda: 6-0
Benschop - VVIJ: 1-1
SV Lopik - Haastrecht: 1-1
Dussense Boys - ASWH 2: 1-2
Alem - GVV'63: 3-5
Unitas zondag - Oranje Wit: 3-0
FC Dordrecht AM - Asperen: 2-2
Peursum - Olympia'60: 2-2
HRC'14 - Schalkwijk: 2-1
IJFC - Tricht: 0-0

ZONDAG 30 AUGUSTUS
IFC -Moerse Boys: 2-2

ZATERDAG 29 AUGUSTUS
Kozakken Boys - Jong Sparta: 1-3
Nivo Sparta - De Treffers O21: 9-0
ASWH - Smitshoek: 3-0
Beesd - HRC'14

DINSDAG 25 AUGUSTUS
Unitas zondag - Almkerk: 0-3
Herovina - BZC'14: 4-2
Heerjansdam - Spijkenisse: 1-2
GJS - Nivo Sparta: 1-1
LRC Leerdam - Jong FC Dordrecht: 1-4
Altena - Unitas zaterdag: 4-2
SVW - Kozakken Boys O23: 5-1
Barendrecht - ASWH: 1-2

GRC 14 - Oranje Wit: 2-1
Nieuw-Lekkerland - XerxesDZB: 1-1
De Alblas - Groote Lindt: 3-1
Papendrecht - Poortugaal
WNC - Woudrichem: 7-1
Pelikaan - Antibabari: 3-1
Schelluinen - Haaften: 3-2
Haarsteeg - NOAD'32: 4-1
GVV'63 - DESK
Wilhelmina'26 - RKSV Nemelaer: 0-2
Dilettant - De Zwerver: 0-3
Kerkwijk - GDC: 0-3
WRC - Alblasserdam: 3-6
Haarsteeg - NOAD'32
Almkerk 2 - SVS'65: 7-1
Jan van Arckel - Nivo Sparta 2: 1-6
Dussense Boys - GRC 14 2: 2-3
Beesd - MVV'58: 2-2
Nieuwerkerk - Bergambacht: 1-2
Westlandia - Spirit: 2-0
Siveo'60 - Cabauw: 4-2
Stolwijk - Zwammerdam: 1-3
Sparta'30 - WSV Well: 9-0
Buren - SKV Wageningen 2
Peursum - Wadenoyen
Olympia'60 - Rhelico: 6-0
DSC - Prinses Irene: 2-4
ASWH 2 - Lekvogels: 6-0
ASWH O23 - Lekkerkerk: 1-0

ZONDAG 23 AUGUSTUS
Dussense Boys - SC Elshout: 2-2
IFC - DHC: 4-2

ZATERDAG 22 AUGUSTUS
• Louis de Kam Toernooi bij GJS
14:30 uur, Hardinxveld-SV Houten (finale): 3-3 (Hardinxveld wns)
GJS-Vriendenschaar (3e/4e plaats): 4-0


Finaledag EBOH-toernooi
Finale EBOH - DFC: 3-1 
Troostfinale Dubbeldam zo - SC Emma: 4-1

Voorwaarts - Lekvogels
Brederodes - Cabauw: 6-1
Achilles Veen - Kozakken Boys: 1-1

SteDoCo - Gemert: 2-1
LRC Leerdam - Altena: 3-0
Nieuw-Lekkerland - GRC 14: 1-2
Drechtstreek - Unitas zon: 1-5
Nivo Sparta - DeltaSports'95: 0-1
De Meern - WNC: 1-3
Schelluinen - Woudrichem: 2-3
VVAC - SV Meerkerk: 1-5
Heukelum - SC Everstein: 5-1
ASV Arkel - Groot-Ammers: 2-1
Wilhelmina'26 - Kozakken Boys O23: 8-1
Alblasserdam - VVGZ: 1-4
De Zwerver - De Alblas: 4-0

IFC - Sparta AV O23: 2-1
Herovina - Haaften: 2-2
Unitas zaterdag - SVW: 0-3
Groote Lindt - Heerjansdam: 3-1
Streefkerk - Baronie: 0-1
NOAD'32 - SSC'55: 3-1
Benschop - HSSC'61: 5-0
ASWH - Willem II O21: 2-1
Kerkwijk - BZC'14: 1-5
Elinkwijk - Schoonhoven: 1-3
FC IJsselmonde zat - Bergambacht (toernooi): 3-3
SV Lopik - OSV NITA: 3-2
Spirit - SSS: 8-0
Lekkerkerk - sc Excelsior: 5-1
Stolwijk - RVC'33: 2-0
Vuren - Rhelico: 2-2
sv De Koog - MVV'58 (tijdens trainingskamp op Texel)
ZBC'97 - Pelikaan: 0-5
SCO - Leerdam Sport: 5-3
SV Noordeloos - FC Dordrecht AM: 2-3
ASH - Nivo Sparta 2: 0-2
Beesd - Focus'07: 3-4
WSV Well - GDC 2: 3-3
Roda Boys/Bommelerwaard - Rijen: 5-0

Sleeuwijk - Sparta'30: 8-0

Ameide - SVS'65: 3-1
GVV'63 - Asperen: 1-1

CHC - Tricht: 6-0
GDC - Almkerk: 4-2
BLC - Jan van Arckel: 5-3
SPV'81 - Dilettant: 0-3
Alem - Boxtel: 3-4
Finaledag Jan Lingen Toernooi
Finale: Haastrecht-Moordrecht: 6-1
Gouderak-FC Perkouw: 1-4

DONDERDAG 20 AUGUSTUS
• EBOH-toernooi met deelname van EBOH, DFC, Dubbeldam zondag en SC Emma
EBOH - SC Emma: 6-2
DFC - Dubbeldam: 2-2 (DFC wns)
DSC - OJC Rosmalen O23: 4-1

WOENSDAG 19 AUGUSTUS
Lekvogels - Cabauw: 1-4

DINSDAG 18 AUGUSTUS
• Louis de Kam Toernooi bij GJS met: GJS - SV Houten (2-7) en Hardinxveld - Vriendenschaar (4-2)

DFC - EBOH: 2-0 (finale Ger Husen Toernooi)
Heerjansdam - ZBC'97: 14-0
Wieldrecht - RCD: 5-1
Nieuw-Lekkerland - De Zwerver: 1-2
WNC - Unitas zondag: 1-1
Almkerk - Sleeuwijk: 1-3
Drechtstreek - ASWH O23: 2-3
Papendrecht - Sparta AV: 2-2
Oranje Wit - SVW: 1-1
Achilles Veen - Gemert: 1-0
Nivo Sparta - Helvoirt: 1-0
SC 't Zand - Altena: 1-2
Pelikaan - Groote Lindt: 3-2
Woudrichem - RKDVC
HSSC'61 - Elinkwijk: 1-3
Sparta'30 - Kozakken Boys 2: 3-2
CHC - Roda Boys/Bommelerwaard: 2-3
ASH - GVV'63: 2-8
Vuren - ASV Arkel: 3-5
BZC'14 - Jan van Arckel: 3-1
Zwaluwe - Streefkerk: 1-2
Asperen - Haaften: 1-1
MontfoortSV'19 - Unitas zat: 1-0
MVV'58 - Desto: 1-3
Rhelico - Schalkwijk
Vreeswijk - Vianen
SteDoCo - FC Dordrecht O21: 8-1
SC Everstein - NITA: 1-4
TSC Oosterhout - GRC 14: 0-1
CKC – SPV’81: 7-0 
Smitshoek – RVVH: 1-2 
TPO (Moerdijk) - RFC Zaterdag: 2-4
SV Capelle - RFC Zondag: 2-3 
Antibarbari - Dilettant: 4-1

ZONDAG 16 AUGUSTUS
Be Ready - Virtus: 0-3
VOC - IFC: 1-2
RKVSC - Dussense Boys: 1-8

ZATERDAG 15 AUGUSTUS
• Brederodes neemt deel aan het Topparken Pre-Season Tournament bij HVC in Amersfoort.
't Vliegdorp - Brederodes: 0-1
HVC B - Brederodes: 3-2
Brederodes - HVC A: 0-0 (Brederodes derde na winst in verlenging)

WNC - DOVO comb. 1/O23: 2-2
Leerdam Sport'55 - Heukelum: 1-5
Unitas zaterdag - IFC zaterdag: 4-0
VVIJ - Cabauw: 1-6
SDC Putten - Unitas zondag: 0-3
SteDoCo - Heinenoord: 4-1
Achilles Veen - Halsteren: 3-1
ASWH - OJC Rosmalen: 3-1
Sliedrecht - Wieldrecht: 1-2
Papendrecht - GJS: 0-5
Hardinxveld - SVW: 1-0
Altena - WSC: 5-0
Nivo Sparta - IJFC: 1-2
JSV Nieuwegein - ASV Arkel: 1-1
Drechtstreek - TSC Oosterhout: 1-0
Heerjansdam - Voorschoten'97: 2-3
VVGZ - ZBC'97: 1-2

Roda Boys/Bommelerwaard - Nieuwkuijk: 4-2


Schelluinen - GVV'63: 2-1
GRC 14 - GDC: 1-2
SSC'55 - Sleeuwijk: 0-1
HSSC'61 - HRC'14: 5-3
LRC Leerdam - Benschop: 5-0
Wilhelmina'26 - Ameide: 4-0
SV Meerkerk - Vuren: 2-0
Sparta'30 - Rhelico: 6-1
Oosterhout - Groot-Ammers: 4-4
SC Everstein - Waterwijk: 6-2
Focus'07 - Herovina: 5-0
Theole - Tricht: 0-2
NOAD'32 2 - WSV Well: 1-3
Finale Ridderkerktoernooi bij Slikkerveer > Rijsoord - RVVH: 0-4
Schoonhoven - Oranje Wit 2: 4-0
Dilettant - TOGB: 3-6
GOZ - Groote Lindt: 2-4
Jan van Arckel - Hedel: 2-2
Kozakken Boys - Capelle: 5-1
De Alblas - Zwaluwe: 3-3
MVV'58 - Asperen: 3-1
Bergambacht - FC Perkouw: 2-1
Vriendenschaar - VVJ: 8-0
Moerse Boys - Almkerk: 1-1
Alem - SCG'18: 1-0
DVSA - Vianen: 2-2

DONDERDAG 13 AUGUSTUS
• Ger Husen Toernooi DFC met om:
Nieuw-Lekkerland - EBOH: 0-1
DFC - De Zwerver: 2-0
Maliskamp - NOAD'32: 1-1
RKVSC - FC Drunen: 1-4

WOENSDAG 12 AUGUSTUS
Slikkerveer - RVVH (Ridderkerktoernooi bij Slikkerveer): 0-7
IFC - TAC'90: 4-1

DINSDAG 11 AUGUSTUS
Almkerk - Kozakken Boys: 0-2
Nemelaer - Nivo Sparta: 1-1
GRC 14 - CHC Den Bosch: 0-0
Rhelico - Altena: 1-6
Schelluinen - Unitas zaterdag: 2-4
GDC - Trinitas Oisterwijk: 1-2
ASWH - Westlandia: 1-2
Smitshoek - Heerjansdam: 0-3
Bolnes - Rijsoord (Ridderkerktoernooi bij Slikkerveer): 0-3

ZONDAG 9 AUGUSTUS
IFC - Dongen: 1-2
DSS'14 - HRC'14: 2-3
Be Ready - Achtmaal: 2-0
Jan van Arckel - OJC Rosmalen O23: 2-2

ZATERDAG 8 AUGUSTUS
• Preseason Tournament met deelname van Achilles Veen, UNA, Blauw Geel'38 en gastheer OJC Rosmalen
Finale: UNA - Blauw Geel'38: 2-0
3e/4e plaats: OJC Rosmalen - Achilles Veen: 2-4

DVS'33 Ermelo - Kozakken Boys: 0-2
Almkerk - FC Dordrecht O21: 2-1
DHSC - WNC: 4-1
ASWH - Jong Sparta: 3-2
USV Hercules - SteDoCo: 1-4
IJsselmeervogels O23 - Sliedrecht: 2-1
GRC 14 - Wieldrecht: 1-2
Faja Lobi - Leerdam Sport: 1-2
DFC - ZBC'97: 1-1
s.c. Veluwezoom – Wilhelmina ’26: 1-3
Heerjansdam - Rijsoord: 5-1

DONDERDAG 6 AUGUSTUS
• Preseason Tournament met deelname van Achilles Veen, UNA, Blauw Geel'38 en gastheer OJC Rosmalen
Blauw Geel'38 - Achilles Veen: 1-0
OJC Rosmalen - UNA: 0-0 (UNA wns)

Altena - Kozakken Boys O23: 5-0

DINSDAG 4 AUGUSTUS
DOVO - Kozakken Boys: 1-4 
IFC (zon) - Smitshoek: 6-1
Leerdam Sport - Sporting'70
SteDoCo - DHSC: 4-3

ZATERDAG 1 AUGUSTUS
ASWH - FC Dordrecht: 1-0
SteDoCo - Achilles Veen: 3-1
Kozakken Boys - Sparta Nijkerk: 3-5

ZATERDAG 18 JULI
GRC 14 - Unitas zaterdag: 3-0
FC Den Bosch - Nivo Sparta: 9-0


DONDERDAG 16 JULI
Jan van Arckel - Leerdam Sport: 1-3
Heukelum - GJS: 3-3
FC IJsselmonde - Wieldrecht: 1-3

ZATERDAG 11 JULI
NOAD'32 - Jan van Arckel: 3-2
HSSC'61 - Schelluinen: 3-3
Sliedrecht - Hillegersberg: 4-1
GRC 14 - SV Cito: 4-2
Spijkenisse - ASWH: 0-4
Vriendenschaar - FC Lienden: 3-1


DONDERDAG 9 JULI
ASWH - Sliedrecht: 3-1

DINSDAG 7 JULI
Schelluinen - GJS: 0-4
Vriendenschaar - VVIJ: 1-1

ZATERDAG 4 JULI
TEC - WNC: 8-1
FC 's-Gravenzande - RVVH: 2-1
Jan van Arckel - NOAD'32: 3-2
Vriendenschaar - SVL: 2-1

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup