Logo regio-voetbal.nl
OJS Rosmalen - Achilles Veen (2-4).
OJS Rosmalen - Achilles Veen (2-4). (Foto: Gerald van Zanten)
update

Overzicht en uitslagen oefenwedstrijden in de regio (voorbereiding seizoen 2020-2021)

  •   37195 keer gelezen   Nieuws

REGIO • Als het coronavirus onder controle blijft, zal de voorbereiding op het nieuwe (amateur)voetbalseizoen 'normaal' verlopen.

Dus mét oefenwedstrijden, waarvoor premier Mark Rutte op 24 juni groen licht gaf.

Oefenduels (en de ontbrekende uitslagen) kunnen aan Regio-Voetbal worden doorgegeven via e-mail: info@regio-voetbal.nl.

Hieronder een overzicht (eerste elftallen regioclubs):

DINSDAG 11 AUGUSTUS
Almkerk - Kozakken Boys: 0-2
Nemelaer - Nivo Sparta: 1-1
GRC 14 - CHC Den Bosch: 0-0
Rhelico - Altena: 1-6
Schelluinen - Unitas zaterdag: 2-4
GDC - Trinitas Oisterwijk: 1-2
ASWH - Westlandia: 1-2
Smitshoek - Heerjansdam: 0-3
Bolnes - Rijsoord (Ridderkerktoernooi bij Slikkerveer): 0-3

WOENSDAG 12 AUGUSTUS
20:00 uur, Slikkerveer - RVVH (Ridderkerktoernooi bij Slikkerveer)
20:15 uur, IFC - TAC'90

DONDERDAG 13 AUGUSTUS
• Ger Husen Toernooi DFC met om:
19:15 uur, Nieuw-Lekkerland - EBOH
19:30 uur, DFC - De Zwerver

20:00 uur, Maliskamp - NOAD'32

VRIJDAG 14 AUGUSTUS
• SSW-toernooi in Dordrecht met:
18:15 uur, Dubbeldam zondag - SSW
20:00 uur, SC Emma - RCD

ZATERDAG 15 AUGUSTUS
• Ger Husen Toernooi DFC met deelname van Nieuw-Lekkerland, EBOH, De Zwerver en DFC:
14:00 uur, Finale en wedstrijd om 3e en 4e plaats

• Brederodes neemt deel aan het Topparken Pre-Season Tournament bij HVC in Amersfoort. Brederodes zit in poule B met Vliegdorp en HVC-B.

12:00 en 14:30 uur, Finaledag Ridderkerktoernooi bij Slikkerveer
12:00 uur, Leerdam Sport'55 - Heukelum
12:30 uur, Voorschoten'97 - Heerjansdam (op complex van Smitshoek)
14:00 uur, Unitas zaterdag - IFC zaterdag
14:00 uur, VVIJ - Cabauw
14:30 uur, SDC Putten - Unitas zondag
14:30 uur, SteDoCo - Heinenoord
14:30 uur, Achilles Veen - Halsteren
14:30 uur, ASWH - OJC Rosmalen
14:30 uur, Sliedrecht - Wieldrecht
14:30 uur, Papendrecht - GJS
14:30 uur, Hardinxveld - SVW
14:30 uur, WNC - Maarssen
14:30 uur, Altena - WSC
14:30 uur, Nivo Sparta - IJFC
14:30 uur, JSV Nieuwegein - ASV Arkel
14;30 uur, Drechtstreek - TSC Oosterhout
14:30 uur, VVGZ - ZBC'97
14:30 uur, Schelluinen - GVV'63
14:30 uur, GRC 14 - GDC
14:30 uur, SSC'55 - Sleeuwijk
14:30 uur, HSSC'61 - Wieldrecht
14:30 uur, LRC Leerdam - Benschop
14:30 uur, Wilhelmina'26 - Ameide
14:30 uur, SV Meerkerk - Vuren
14:30 uur, Sparta'30 - Rhelico
14:30 uur, SC Everstein - Waterwijk
14:30 uur, Theole - Tricht
14:30 uur, Schoonhoven - Oranje Wit 2
14:30 uur, GOZ - Groote Lindt
14:30 uur, SVF Cothen - Lekvogels
14:30 uur, Jan van Arckel - Hedel
15:00 uur, Kozakken Boys - Capelle
15:00 uur, Roda Boys/Bommelerwaard - Nieuwkuijk
15:00 uur, De Alblas - Zwaluwe
15:00 uur, MVV'58 - Asperen
15:00 uur, Bergambacht - FC Perkouw
15:00 uur, HRC'14 - Roda Boys/Bommelerwaard 2
15:00 uur, Vriendenschaar - VVJ
17:00 uur, Moerse Boys - Almkerk
18:00 uur, Alem - SCG'18

ZONDAG 16 AUGUSTUS
• SSW-toernooi in Dordrecht met:
13:00 uur, SSW - SC Emma
15:00 uur, RCD - Dubbeldam zondag

12:00 uur, Be Ready - Virtus
14:00 uur, VOC - IFC
14:30 uur, RKVSC - Dussense Boys

DINSDAG 18 AUGUSTUS
• Louis de Kam Toernooi bij GJS met: GJS - SV Houten en Hardinxveld - Vriendenschaar
• Jan Stam toernooi met RCD, FC Dordrecht O21, Dubbeldam (zat) en gastheer Wieldrecht

19:30 uur, Heerjansdam - ZBC'97
20:00 uur, Almkerk - Sleeuwijk
20:00 uur, WNC - Tricht
20:00 uur, Papendrecht - Sparta AV
20:00 uur, Oranje Wit - SVW
20:00 uur, Achilles Veen - Gemert
20:00 uur, Nivo Sparta - Helvoirt
20:00 uur, Heinenoord - Sliedrecht
20:00 uur, Pelikaan - Groote Lindt
20:00 uur, Woudrichem - RKDVC
20:00 uur, HSSC'61 - Elinkwijk
20:00 uur, Sparta'30 - Kozakken Boys 2
20:00 uur, CHC - Roda Boys/Bommelerwaard
20:00 uur, NOAD'32 - Altena
20:00 uur, ASH - GVV'63
20:00 uur, Vuren - ASV Arkel
20:00 uur, BZC'14 - Jan van Arckel (sportpark De Meidijk)
20:00 uur, Zwaluwe - Streefkerk
20:00 uur, Asperen - Haaften
20:00 uur, MVV'58 - Desto
20:00 uur, Heerjansdam - ZBC'97
20:00 uur, Rhelico - Schalkwijk
20:15 uur, Unitas zondag - Baronie
20:15 uur, SC Everstein - NITA

WOENSDAG 19 AUGUSTUS
20:00 uur, Lekvogels - Cabauw
20:00 uur, IFC - Oosterhout

DONDERDAG 20 AUGUSTUS
• EBOH-toernooi met deelname van EBOH, DFC, Dubbeldam zondag en SC Emma
• Bergmbacht speelt toernooi bij FC IJsselmonde (tegenstander nog onbekend)

20:00 uur, RKVSC - LSV
20:00 uur, Be Ready - UVV
20:15 uur, DSC - OJC Rosmalen O23

ZATERDAG 22 AUGUSTUS
• Louis de Kam Toernooi bij GJS met deelname van: Vriendenschaar, SV Houten, Hardinxveld en GJS
• EBOH-toernooi met deelname van EBOH, DFC, Dubbeldam zondag en SC Emma (finale en troostfinale)
• Jan Stam toernooi met RCD, FC Dordrecht O21, Dubbeldam (zat) en gastheer Wieldrecht
• Bergambacht speelt toernooi bij FC IJsselmonde (tegenstander nog onbekend)

12:00 uur, Excelsior Maassluis O23 - Rijsoord
14:00 uur, Voorwaarts - Lekvogels
14:00 uur, Vianen - Cabauw
14:30 uur, Achilles Veen - Kozakken Boys
14:30 uur, SteDoCo - Gemert
14:30 uur, LRC Leerdam - Altena
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - GRC 14
14:30 uur, Sliedrecht - Ajax AM
14:30 uur, Nivo Sparta - DeltaSports'95
14:30 uur, De Meern - WNC
14:30 uur, Schelluinen - Woudrichem
14:30 uur, VVAC - SV Meerkerk
14:30 uur, Heukelum - SC Everstein
14:30 uur, Sleeuwijk - Sparta'30
14:30 uur, ASV Arkel - Groot-Ammers
14:30 uur, Wilhelmina'26 - Kozakken Boys O23
14:30 uur, Oranje Wit - Unitas zondag
14:30 uur, Alblasserdam - VVGZ
14:30 uur, De Zwerver - De Alblas
14:30 uur, Haaften - Herovina
14:30 uur, Unitas zaterdag - SVW
14:30 uur, Groote Lindt - Heerjansdam
14:30 uur, Streefkerk - Baronie
14:30 uur, NOAD'32 - SSC'55
14:30 uur, Benschop - HSSC'61
14:30 uur, ASWH - Willem II O21
14:30 uur, Kerkwijk - BZC'14
14:30 uur, Elinkwijk - Schoonhoven
14;30 uur, SV Lopik - OSV NITA
14:30 uur, Lekkerkerk - sc Excelsior
14:30 uur, Stolwijk - RVC'33
14:30 uur, Vuren - Rhelico
14:30 uur, sv De Koog - MVV'58 (tijdens trainingskamp op Texel)
14:30 uur, ZBC'97 - Pelikaan
14:30 uur, SCO - Leerdam Sport
14:30 uur, SV Noordeloos - FC Dordrecht AM
14:30 uur, ASH - Nivo Sparta 2
14:30 uur, Beesd - Focus'07
14:30 uur, Peursum 1 - Peursum 2
14:30 uur, WSV Well - GDC 2
14:30 uur, MZC'11 - Brederodes (tijdens trainingskamp in Zierikzee)
15:00 uur, Roda Boys/Bommelerwaard - Dongen
15:00 uur, Ameide - SVS'65
15:00 uur, GVV'63 - Asperen
16:00 uur, CHC - Tricht
17:00 uur, GDC - Almkerk
17:00 uur, HRC'14 - TSVV Merlijn
18:00 uur, Alem - Boxtel

ZONDAG 23 AUGUSTUS
12:00 uur, Be Ready - Terheijden
12:00 uur, Dussense Boys - SC Elshout
14:00 uur, IFC - DHC
14:00 uur, HHC'09 - Leerdam Sport

DINSDAG 25 AUGUSTUS
19:30 uur, Heerjansdam - Spijkenisse
20:00 uur, GJS - Nivo Sparta
20:00 uur, GRC 14 - Roda Boys/Bommelerwaard
20:00 uur, LRC Leerdam - Jong FC Dordrecht
20:00 uur, Altena - Unitas zaterdag
20:00 uur, SVW - Kozakken Boys O23
20:00 uur, Oranje Wit - ASV Arkel
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - XerxesDZB
20:00 uur, Papendrecht - Poortugaal
20:00 uur, WNC - Woudrichem
20:00 uur, Herovina - BZC'14
20:00 uur, Schelluinen - (zoekt nog tegenstander)
20:00 uur, GVV'63 - DESK
20:00 uur, Wilhelmina'26 - RKSV Nemelaer
20:00 uur, Dilettant - De Zwerver
20:00 uur, Kerkwijk - GDC
20:00 uur, ASH - Haaften
20:00 uur, Haarsteeg - NOAD'32
20:00 uur, HSSC'61 - RKTVC
20:00 uur, Sparta'30 - WSV Well
20:00 uur, Almkerk 2 - SVS'65
20:00 uur, Heerjansdam - Spijkenisse
20:00 uur, FC Dordrecht AM - NOC Kralingen
20:00 uur, Jan van Arckel - Nivo Sparta 2
20:00 uur, Dussense Boys - GRC 14 2
20:00 uur, Beesd - MVV'58
20:00 uur, Nieuwerkerk - Bergambacht
20:00 uur, Siveo'60 - Cabauw
20:00 uur, Stolwijk - Zwammerdam
20:00 uur, Sparta'30 2 - WSV Well
20:00 uur, BMC - DSC
20:00 uur, Buren - SKV Wageningen 2
20:15 uur, Unitas zondag - Almkerk
20:15 uur, Hardinxveld - Drechtstreek
20:15 uur, Peursum - Wadenoyen
20:15 uur, Olympia'60 - Rhelico
20:15 uur, LMO - Lekkerkerk
20:15 uur, Vianen - Alphense Boys
20:30 uur, Vriendenschaar - VVIJ zaterdag
20:00 uur, Rkvsc - OSC45

WOENSDAG 26 AUGUSTUS
20:00 uur, Brederodes - Regioteam (Ereduel voor de topschutter van het afgelopen seizoen van de regio Vianen)

ZATERDAG 29 AUGUSTUS
12:30 uur, Kozakken Boys - Jong Sparta
15:00 uur, HSV Hoek - ASWH
15:00 uur, Rijsoord - OJC Rosmalen
17:00 uur, Beesd - HRC'14

ZONDAG 30 AUGUSTUS
11:30 uur, IFC -Sarto

DINSDAG 1 SEPTEMBER
20:00 uur, Roda Boys/Bommelerwaard - Almkerk
20:00 uur, LRC Leerdam - Oranje Wit
20:00 uur, Drechtstreek - Pelikaan
20:00 uur, SV Meerkerk - ASV Arkel
20:00 uur, Woudrichem - Streefkerk
20:00 uur, VVAC - SV Noordeloos
20:00 uur, NEO'25 - Altena
20:00 uur, Papendrecht - Brielle
20:00 uur, WNC - FC Engelen
20:00 uur, DFC - Alblasserdam
20:00 uur, VVGZ - SC Kruisland
20:00 uur, FC Binnenmaas - Heerjansdam
20:00 uur, Sparta'30 - SSC'55
20:00 uur, De Alblas - Slikkerveer
20:00 uur, Haaften - Rhelico
20:00 uur, MVV'58 - BVV
20:00 uur, SVS'65 - Hardinxveld 2
20:00 uur, Schoonhoven - Gouda
20:00 uur, Benschop - VVIJ
20:00 uur, SV Lopik - Haastrecht
20:00 uur, Kerkwijk - SSC'55
20:00 uur, Dussense Boys - WSV Well
20:15 uur, Unitas zondag - Nieuw-Lekkerland
20:15 uur, Asperen - NOAD'32
20:15 uur, Peursum - Olympia'60
20:15 uur, HRC'14 - Schalkwijk
20:15 uur, Jong Brabant - Alem
20:30 uur, IJFC - Tricht

DONDERDAG 3 SEPTEMBER
20:00 uur, Buren - Wadenoijen

DINSDAG 8 SEPTEMBER
19:15 uur, Heerjansdam - Den Bommel
20:00 uur, Almkerk - SVW
20:00 uur, sv TOP - Nivo Sparta
20:00 uur, Madese Boys - Altena
20:00 uur, Drechtstreek - VVAC
20:00 uur, ASV Arkel - BZC'14
20:00 uur, SV Meerkerk - HSSC'61
20:00 uur, Heukelum - WNC
20:00 uur, Oranje Wit - Hardinxveld
20:00 uur, De Alblas - Oosterhout
20:00 uur, De Zwerver - Lekkerkerk
20:00 uur, Streefkerk - Kozakken Boys 2
20:00 uur, Roda Boys/Bommelerwaard - Sparta'30
20:00 uur, SVS'65 - Dussense Boys
20:00 uur, RWB - NOAD'32
20:00 uur, Schoonhoven - Bergambacht
20:00 uur, SC Woerden - SV Lopik
20:00 uur, Prinsenland - Groote Lindt
20:00 uur, Oranje Wit 2 - Schelluinen
20:00 uur, Kerkwijk - Hedel
20:00 uur, GVV Geldermalsen - MVV'58
20:00 uur, Rhelico - LRC Leerdam 2
20:00 uur, Beesd - Unitas Wamel
20:00 uur, De Fendert - DFC
20:00 uur, Alem - WEC
20:15 uur, Papendrecht - GRC 14
20:15 uur, Asperen - Sleeuwijk
20:30 uur, Vriendenschaar - IJFC

ZATERDAG 12 SEPTEMBER
14;30 uur, SVW - Schoonhoven (mits er geen bekerprogramma is)

DINSDAG 15 SEPTEMBER
20:00 uur, SVW - COAL
20:00 uur, Tricht - Vuren
20:00 uur, Alem - Berghem Sport
20:15 uur, Vianen - Schoonhoven

DINSDAG 22 SEPTEMBER
20:00 uur, SC Everstein - SV Meerkerk

Graag maken we bovenstaand overzicht zo compleet mogelijk.

Oefenwedstrijden kunnen worden doorgegeven via e-mail: info@regio-voetbal.nl.. Via Facebook of Twitter (@RVoetbal) kan ook.

UITSLAGEN

ZONDAG 9 AUGUSTUS
IFC - Dongen: 1-2
DSS'14 - HRC'14: 2-3
Be Ready - Achtmaal: 2-0
Jan van Arckel - OJC Rosmalen O23: 2-2

ZATERDAG 8 AUGUSTUS
• Preseason Tournament met deelname van Achilles Veen, UNA, Blauw Geel'38 en gastheer OJC Rosmalen
Finale: UNA - Blauw Geel'38: 2-0
3e/4e plaats: OJC Rosmalen - Achilles Veen: 2-4

DVS'33 Ermelo - Kozakken Boys: 0-2
Almkerk - FC Dordrecht O21: 2-1
DHSC - WNC: 4-1
ASWH - Jong Sparta: 3-2
USV Hercules - SteDoCo: 1-4
IJsselmeervogels O23 - Sliedrecht: 2-1
GRC 14 - Wieldrecht: 1-2
Faja Lobi - Leerdam Sport: 1-2
DFC - ZBC'97: 1-1
s.c. Veluwezoom – Wilhelmina ’26: 1-3
Heerjansdam - Rijsoord: 5-1

DONDERDAG 6 AUGUSTUS
• Preseason Tournament met deelname van Achilles Veen, UNA, Blauw Geel'38 en gastheer OJC Rosmalen
Blauw Geel'38 - Achilles Veen: 1-0
OJC Rosmalen - UNA: 0-0 (UNA wns)

Altena - Kozakken Boys O23: 5-0

DINSDAG 4 AUGUSTUS
DOVO - Kozakken Boys: 1-4 
IFC (zon) - Smitshoek: 6-1
Leerdam Sport - Sporting'70
SteDoCo - DHSC: 4-3

ZATERDAG 1 AUGUSTUS
ASWH - FC Dordrecht: 1-0
SteDoCo - Achilles Veen: 3-1
Kozakken Boys - Sparta Nijkerk: 3-5

ZATERDAG 18 JULI
GRC 14 - Unitas zaterdag: 3-0
FC Den Bosch - Nivo Sparta: 9-0


DONDERDAG 16 JULI
Jan van Arckel - Leerdam Sport: 1-3
Heukelum - GJS: 3-3
FC IJsselmonde - Wieldrecht: 1-3

ZATERDAG 11 JULI
NOAD'32 - Jan van Arckel: 3-2
HSSC'61 - Schelluinen: 3-3
Sliedrecht - Hillegersberg: 4-1
GRC 14 - SV Cito: 4-2
Spijkenisse - ASWH: 0-4
Vriendenschaar - FC Lienden: 3-1


DONDERDAG 9 JULI
ASWH - Sliedrecht: 3-1

DINSDAG 7 JULI
Schelluinen - GJS: 0-4
Vriendenschaar - VVIJ: 1-1

ZATERDAG 4 JULI
TEC - WNC: 8-1
FC 's-Gravenzande - RVVH: 2-1
Jan van Arckel - NOAD'32: 3-2
Vriendenschaar - SVL: 2-1

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup