Logo regio-voetbal.nl
Foto: Stockfoto 123RF
Spelerscarrousel

Overzicht overschrijvingen zaterdagvoetbal in 'regio Dordrecht'

  •   keer gelezen   Nieuws

ASWH
Komen: Thomas Marijnissen, Elias Meijer (beiden Halsteren), Daniël Wissel,Jarreau Manuhuwa (beiden Goes), Joost van Eck (Barendrecht), Jay Brand (RVVH), Willem Beuk, Daan van der Harst (beiden FC Dordrecht).
Gaan: Menno Vooges (Rijsoord), Lars Boscha (Capelle), Lucas van Oeveren (Sparta AV), Tijs te Duits (VOC), Mitchel Louwerens, Victor Stenzler (beiden onbekend), Abderrahim Loukili (DVS'33), Kenny Anderson (Achilles Veen), David Almeida (IFC-zondag), Josimar Lima (Deltasport), Aytac Metin (RKAVV), Toby Mulder (SVW).


Rijsoord
Komen: Danny Haasdijk, Gazar Dermedjan (beiden RVVH), Romano Niamut (NSVV), Christian van Wijningen (Nieuwenhoorn), Gianni Straal, Guilermo Pinas, Ronan van der Tak, Maily Lopez (allen SC Feyenoord), Menno Vooges (ASWH), Claudio Barras (Heerjansdam).
Gaan: Desley de Wolf, Berry de Groot (beiden CION), Jimmy van der Vaart, Marcello Gomes da Veiga (beiden CWO), Romain van Bruggen, Mike van Dongen (beiden RVH), Stephan Ooms (Pelikaan), Casper Gerritse (SV Poortugaal), Angelo Monteiro da Silva (SHO), Ragip Özrak, Nelson Costa de Brito (beiden Nieuwenhoorn).

Heerjansdam
Komen: Luke Homan, Antonio Ilic, Railey Martijn, Jarno Visser, Soufiane Erriani (allen SC Feyenoord), Thomas Oomsen (FC Binnenmaas), Oscar Roos (Smitshoek), Cas Hagman (Pelikaan), Dennis Baan, Jaco van de Wijdegem (beiden Barendrecht).
Gaan: Claudio Barros (Rijsoord), Paul Scheurwater (VVGZ), John van Vugt (RVVH), Youri van Noort (FC Binnenmaas), Nedely Fortes (Vitesse Delft), Sander Schreuder, Stefan Lezer (beiden stoppen), Sven Scholte (later elftal SHO).

Oranje Wit
Komen: Jeroen Muilwijk (Sliedrecht), Marruchen Zimmerman (Leonidas), Marnix van Buuren, Sadik Sögüt (beiden Wieldrecht), Anouar Saïd (Roda Boys), Akin Arskan (Unitas-zondag).
Gaan: Mike Langerak (IFC-zondag), Dennis Sleiffer (Drechtstreek), Patrick Stoel, Max van Bezooijen (beiden Wieldrecht), Emerson Martina, Jimmy Pieper (beiden EBOH), AJ Margarita, Cezary van Es (beiden Hardinxveld), Dylan Stiegelis, Jilles de Jager, Calvin van der Holst (allen DFC).

EBOH
Komen: Jeremy Boshart (FC IJsselmonde), Emerson Martina, Jimmy Pieper (beiden Oranje Wit), Stephan Emelina (IFC-zondag), Noël Goossens (Heinenoord), Oberson van der Spek (VVGZ), Shujendy Martis (RCD).
Gaan: Regga Regales (FC Dordrecht AM), Thomas Keuter (Papendrecht), Jeffrey Monster (stopt).

Pelikaan
Komen: Stephan Ooms (Rijsoord), Sharog Susani (Roda Boys), Hakan Tokul (Sliedrecht), Delano Kortstam (Spartaan'20), Juani van Nieuwenhout (Blauw Wit Leeuwarden), Tim Willemstijn (Groote Lindt), Rowdy Nijenhuis (SC Emma).
Gaan: Jesse en Ruben de Raad (beiden Nieuw-Lekkerland), Cas Hagman (Heerjansdam), Björn van Ingen (Dubbeldam-zaterdag), Jermain Bebrout (De Zwerver), Leroy Verweij (Zwaluwen), Damion Janssen (Slikkerveer), Mohammed el Bannasri (ASWH O23), Thomas den Boer (lager elftal).

VVGZ
Komen: Paul Scheurwater (Heerjansdam),Wesley v.d. Wiel, Bart Molenaa (beiden GSC/ODS-zat), Wouter Swart, Francesco Messina (beiden RVVH), Amir Mahmoudian (IFC-zondag), Jerrel van der Zeeuw (Papendrecht), Jeffrey en Kevin van Veen (beiden SV Charlois).
Gaan: Stefan Zwang (Nieuw-Lekkerland), Djim Kammenman (Heinenoord), Mourad Afras (Groote Lindt), Maurice Vermeulen (Antibarbari), Patrick Zoutewelle ('s-Gravendeel), Oberson van der Spek (EBOH).

Wieldrecht
Komen: Aschwin Bakema (Alblasserdam), TonnieStok (RVVH), Patrick Stoel, Max van Bezooijen (beiden Oranje Wit), Marvin Otte (Drechtstreek), Liomar Jennie (RCD), Ruben Agostinho (FC IJsselmonde), Guido Kithom (SC Kruisland).
Gaan: Marnix van Vuuren, Sadik Sögüt (beiden Oranje Wit), Marco Vrolijk (Drechtstreek), Anass Rachidy (SSW), Cees Groeneveld (Pelikaan), Chakib Lechheb (ASWH O23), Michiel de Groot, Terrence Kliphuis, Jeffrey Beek (stoppen).

DFC
Komen: Luiferdi Marchena (RCD), Rikki van der Spek (Dubbeldam), Okan Arslan (RVVH), Donovan Carolus (Groote Lindt), Dylan Stiegelis, Jilles de Jager, Calvin van der Holst (allen Oranje Wit), Joeri van Kordelaar, Arie Pankras (beiden GSC/ODS-zat), Lowell Barends (SC Emma).
Gaan: Suayip Yaman (GSC/ODS-zon).

Dubbeldam
Komen: Djordi de Boer, Timo Kurpershoek (beiden Papendrecht), Björn van Ingen (Pelikaan), Dominique Mahu (Zwaluwe), Tom Plaisier (ASWH), Thomas Vigelius (SC Emma), Karim Touzani (Groesbeek).
Gaan:-

Groote Lindt
Komen: Mourad Afras (VVGZ), Berkay Tunc (VVGZ), Wesley de Hoog (IFC za), Oussama el Hajouti (IFC za), Nathan Silié (Pelikaan).
Gaan: Tim Willemstijn (Pelikaan), Donovan Carolus (DFC), Juthlen Castillo (Sv Poortugaal) en Silvano Domacassé (FC Dordrecht am)

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup