Logo regio-voetbal.nl
• ASV Arkel ziet de talentvolle Daan Ruwaard (l) naar derdedivisionist Unitas vertrekken.
• ASV Arkel ziet de talentvolle Daan Ruwaard (l) naar derdedivisionist Unitas vertrekken. (Foto: Rick den Besten)
Spelerscarrousel

Overzicht overschrijvingen Alblasserwaard: SVW slaat op laatste moment slag met komst Toby Mulder (ASWH) en Hakan Tatli (FC Dordrecht)

  •   keer gelezen   Nieuws

ALBLASSERWAARD • Op de slotdag van de overschrijvingen hengelde het naar de tweede klasse gepromoveerde SVW Toby Mulder (ASWH) en Haken Tatli (Jong FC Dordrecht) nog binnen.


Verder veel mutaties bij Nieuw-Lekkerland. De derdeklassers Schelluinen en De Alblas lijken zich aanzienlijk versterkt te hebben. Groot-Ammers, waar doorgaans weinig verloop is, krijgt er drie spelers bij.

SteDoCo
Nieuw: Mark van Ingen (LRC Leerdam), Nando Wormgoor (Kozakken Boys), Milad Intezar (FC Lienden), Gianni Tiebosch (TOP Oss) en Yannick Cortie (IJsselmeervogels).
Weg: Bram van Eijk (vv Capelle), Jordy Zielschot (Blauw Geel ’38), Jason Wall (Belgie) en Michiel van Doggenaar (Hercules).

Unitas-zondag
Nieuw: Jaouad Chraou (OJC Rosmalen), Ilias Zaïmi (OJC Rosmalen). Everon Pisas (IFC zondag), Maikel Korebrits (Almkerk), Daan Ruwaard (Arkel) en Glenn Kools (Halsteren).
Weg: Yoesef Pyla (Arkel), Stefan van Hulst (Arkel), Pascal van Delden (Schelluinen), Jamiro Libretto (Altena), Fabian van Horssen (Vuren), Yevghenni Marcelli (Brabantia) en Owen Verduijn (Unitas-zaterdag).

Sliedrecht
Komen: Sem van der Pijl (Achilles Veen), Shurnel Francois (Oud-Beijerland), Sven van der Net (Papendrecht), Mike van Kraaij (FC De Bilt) en Roy van ’t Hoog (ASWH).
Weg: Quincy Bartens (LRC Leerdam), Maxime Kivaka (WNC), Gavir Breidel (Zwarte Pijl), Jeroen Muilwijk (Oranje Wit), Thimo Ponsen (Peursum), Ryan Korporaal (assistent Oranje Wit) en Yassine Belgar (Smitshoek).

Nieuw-Lekkerland
Komen: Jesse de Raad (Pelikaan), Serginho van Axel Dongen (Spijkenisse), Felino Jardim (Spijkenisse), Ruben de Raad (Pelikaan), Stefan Zwang (VVGZ), Damiën Buwalda (Alblasserdam), Collin den Otter (Diletant), Sven Schilders (Dilettant), Robin Segers (Dilettant), Joshua Batenburg (Capelle), Will Kiers (Antibarbari).
Vertrekken: Terry van der Waal (Papendrecht), Christiaan de Jong (Streefkerk), Jesper Harmans (IFC-zondag), Harold Vrolijk (XerxesDZB), Jari Zijderveld (De Alblas), Remco van de Burgh (De Alblas), Gertjan Stout (gestopt), Ruben Munoz (gestopt), Lennert de Vries (gestopt). Raymon Slagboom (gestopt).

Papendrecht 
Komen: Terry van der Waal (Nieuw Lekkerland), Cerezo Drenthe (RVVH), Sjors de Vogel (Delta Sport), Rick Resoort (RVVH), Jilroy Ruiz (Drechtstreek), Thomas Keuter (EBOH).
Vertrekken: Koen Lighaam (Drechtstreek), Jerrel van der Zeeuw (VVGZ), Timo Kurpershoek (Dubbeldam-za), Sven van der Net (Sliedrecht), Vadsun Vidal de Jesus (Alblasserdam).

SVW
Nieuw: Sten Pijlman (BZC'14), Ali Yilmaz (Sportlust'46), Musab Abdirahman (Drechtstreek), Yosef Ghide (Schelluinen), Hakan Tatli (Jong FC Dordrecht), Toby Mulder ( ASWH).
Weg: Gino Dix (DOVO), Emre Gulpinar (onbekend), Jaber El Mousati (gestopt), Redouen Ouajnan (onbekend), Mohammed Hammouti (assistent-trainer SVW).

GJS
Nieuw: Fadelme Elonga (Schelluinen), Ghilles Seddik (Unitas-zondag), Abdus Zencirkan (Unitas-zondag).
Weg: Nordin el Hassani (LRC Leerdam) en Stefan Hölzken (lager elftal).

ASV Arkel
Komen: Stefan van Hulst (Unitas-zondag), Yoesef Pyla (Unitas-zondag) en Robin IJsselstein (SVS’65).
Weg: Daan Ruwaard (Unitas-zondag), Ewout Verschoor en Niek Trappenburg stoppen.

De Zwerver
Komen: Dennis Bot (Sliedrecht), Hermain Bebrout (Pelikaan), Austen Zwaal (Barendrecht), Kevin dos Reis (Spartaan’20).
Vertrekken: Samet Ulusoy (Alblasserdam), Frank Hendriks (Alblasserdam), Damien de Jong (Schelluinen), Jorie Bieren (De Alblas).

Drechtstreek
Komen: Dennis Sleiffer (Oranje Wit), Roger Dupuis (Papendrecht), Koen Lighaam (Papendrecht), Niels den Haan (Schelluinen), Marco Vrolijk (Wieldrecht), Mitch Bos van (RCD), Elmar Bakema (Alblasserdam).
Vertrekken: Erwin van der Heiden (De Alblas), Jillroy Ruiz (Papendrecht).

Schelluinen
Komen: Ryan Brood (SVS’65), Pascal van Delden (Unitas Zondag), Robin Boekhout (Delta Sports ’55), Damien de Jong (De Zwerver), Olaf Slob (LRC Leerdam), Mohammed Chaaby (Unitas-zaterdag), Jafaar Maslaki (Unitas-zaterdag) en Yannick de Bondt (Groot-Ammers).
Weg: Niels den Haan (Drechtstreek) en Fadelme Elonga (GJS).

Alblasserdam
Komen: Edar Salamao (COAL), Frank Hendriks (De Zwerver), Samet Ulusoy (De Zwerver), Marvin Tims (FC Dordrecht), Vadsun Vidal de Jesus (Papendrecht).
Vertrekken: Aschwin Bakema (Wieldrecht), Youri Groenendijk (De Alblas), Elmar Bakema (Drechtstreek), Damiën Buwalda (Nieuw-Lekkerland), Delano van Wiltenburg (De Alblas), Max Busé (De Alblas).

De Alblas
Komen: Youri Groenendijk (Alblasserdam), Erwin van der Heijden (Drechtstreek), Jari Zijderveld (Nieuw-Lekkerland), Remco van der Burgh (Nieuw-Lekkerland), Jeffrey Gelderblom (De Zwerver), Luke van Eck (Sliedrecht), Delano van Wiltenburg (Alblasserdam), Max Busé (Alblasserdam), Jorie Bieren (De Zwerver).
Vertrekken: André de Vos (stopt).

Streefkerk
Komen: Christiaan de Jong (Nieuw-Lekkerland).
Gaan: -

Ameide
Komen: Roel de Kruijk (Achilles Veen).
Gaan: Sam Versluis (stopt).

SV Meerkerk
Komen: Dietmer Mesker (SteDoCo)
Gaan: Sander Vink (trainer 2e)

VVAC
Komen: -
Gaan: Gert Jan de Wit (lager spelen).

Groot-Ammers
Komen: Hasan Abdirahim (Jodan Boys O19), Jelle Baan (ZBC’97), Donavan Braaf (Excelsior am).
Gaan: Yannick de Bondt (Schelluinen), Floris Renes (stopt).

Hardinxveld
Komen: Cezary van Es en AJ Margarita (beiden Oranje Wit).
Weg: Richard Zwakhals, Jos Laurs en Patrick Zwakhals (lager elftal).

HSSC’61
Nieuw: Regilio van Renswouw (PVCV)
Weg: Niek de Vos, Floris Kool (beiden stoppen), Jan Donker (trainer ASH 2)

Unitas zaterdag
Nieuw: Owen Verduijn (Unitas-zondag), Gordillo Clemens (TSC Oosterhout), Jim Vlot (terug van sabbatical), Micky de Ruiter (Sliedrecht), Tesfalem Tekle Tinsue - 'Charu' (terug van blessure/Unitas-zondag).
Weg: Martin Bos (Unitas zaterdag 2), Mike Venderbos ( Unitas zaterdag 2), Stefanos Moschatsis (SV Noordeloos), André Zondag (stopt), Inan Onur (stopt), Moussa Afkeran (stopt), Abdurrahman Zencirkiran (GJS), Ghilles Sedik (GJS) en Mohammed Chaaby (Schelluinen).

Peursum
Komen: Wilmar van Bruggen (SteDoCo), Ismail Khadar (Unitas-za), Timo Ponsen (Sliedrecht), Ruben Meijer (lager elftal).
Gaan: Bram den Hartog (lager spelen), Marijn Korevaar (lager spelen).

SV Noordeloos
Komen: Burum Jashari (SVW), Stefano Moschatsis (Unitas-za), Abdul Walid (Be Ready)
Gaan: -

Lekvogels
Komen: -
Gaan: -

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup