Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners
update

Competitie-indeling regioclubs zaterdagvoetbal

  •   6191 keer gelezen   Nieuws

REGIO • De KNVB heeft vrijdag de competitie-indeling voor de 1e klasse en lager bekendgemaakt.

Enkele highlights:

• Regionale eersteklassers niet allemaal in dezelfde poule.
• De Zwerver ditmaal wel in 2F, in tegenstelling tot Pelikaan en VVGZ (2D).
• Dilettant komt erbij in 3C (Zuid I) daar waar SV Lopik ditmaal in West 1 speelt.
• HSSC'61 en SC Everstein terug in Zuid I (3D).

Het overzicht van de klassen waarin de regioclubs uitkomen:

1e klasse B: BVCB, Brielle, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Neptunus-Schiebroek, Nieuw-Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, RVVH, SHO, Terneuzense Boys, Papendrecht, XerxesDZB.

1e klasse C: Almkerk, FC De Bilt, FC Breukelen, GRC 14, Huizen, LRC Leerdam, Montfoort SV'19, Nivo Sparta, Roda'46, SVL, Sliedrecht, WNC, Woudenberg, Zuidvogels.

2e klasse B (West 1): BFC, Benschop, CDW, CSW, Delta Sport'95, Geinoord, IJFC, JSV Nieuwegein, Loosdrecht, Maarssen, De Meern, NiTa, Nieuwland ASC, Victoria.

2e klasse F: Altena, Arkel, Drechtstreek, EBOH, GJS, Heukelum, Roda Boys/Bommelerwaard, Sleeuwijk, SVW, Tricht, Wieldrecht, Wilhelmina'26, Woudrichem, De Zwerver.

2e klasse D (West 2): Hellevoetsluis, Alexandria’66. SVS, Rozenburg, CWO, Spirit, CION, VVGZ, Pelikaan, SV Charlois, DCV, FC Binnenmaas, Deltasport, Sparta (AV). 

3e klasse C: De Alblas, Alblasserdam, Ameide, Dilettant, Groot-Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, SV Meerkerk, FC Perkouw, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, Vuren, VVAC.

3e klasse D: BZC'14, GDC, GVV'63, HSSC'61, Haaften, MVV'58, NEO'25, NOAD'32, ONI, SC Everstein, BLC, SV Capelle, Sparta'30, TSVV Merlijn.

3e klasse D (West 1): Brederodes, DESTO, DSVU, EDO, FC Oudewater, Focus'07, Hercules, Houten, Kockengen,SV Lopik, OSM'75, Odysseus'91, Voorwaarts, Vriendenschaar.

3e klasse D (West 2): ‘s Gravendeel, DFC, Den Bommel, Dubbeldam, FC IJsselmonde, Groote Lindt, DJS, LMO, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJVV De Zwervers. 

4e klasse C (West 2): ASW, Ammerstol, BSC’68, Bergambacht, Cabauw, Floreant, GSV, Gouderak, Moerkapelle, Moordrecht, Oosterheem, SPV’81, Stolwijk, Haastrecht. 

4e klasse D: ASH, Asperen, Beesd, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport'55, Lekvogels, OSC'45, Peursum, Rhelico, SV Noordeloos, SVS'65, Unitas, WSV Well.

4e klasse H (West 1): Aurora, Bunnik'73, Elinkwijk, Faja Lobi KDS, HMS, Nieuw Utrecht SV, Odijk, SV Vechtzoom, Saestum, IJVV, VIOD, VVIJ, VVJ, Vianen.

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup