Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners
update

Competitie-indeling regioclubs zaterdagvoetbal

10 jul 2020, 00:03 Nieuws 8.002 keer gelezen

REGIO • De KNVB heeft vrijdag de competitie-indeling voor de 1e klasse en lager bekendgemaakt.

Enkele highlights:

• Regionale eersteklassers niet allemaal in dezelfde poule.
• De Zwerver ditmaal wel in 2F, in tegenstelling tot Pelikaan en VVGZ (2D).
• Dilettant komt erbij in 3C (Zuid I) daar waar SV Lopik ditmaal in West 1 speelt.
• HSSC'61 en SC Everstein terug in Zuid I (3D).

Het overzicht van de klassen waarin de regioclubs uitkomen:

1e klasse B: BVCB, Brielle, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Neptunus-Schiebroek, Nieuw-Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, RVVH, SHO, Terneuzense Boys, Papendrecht, XerxesDZB.

1e klasse C: Almkerk, FC De Bilt, FC Breukelen, GRC 14, Huizen, LRC Leerdam, Montfoort SV'19, Nivo Sparta, Roda'46, SVL, Sliedrecht, WNC, Woudenberg, Zuidvogels.

2e klasse B (West 1): BFC, Benschop, CDW, CSW, Delta Sport'95, Geinoord, IJFC, JSV Nieuwegein, Loosdrecht, Maarssen, De Meern, NiTa, Nieuwland ASC, Victoria.

2e klasse F: Altena, Arkel, Drechtstreek, EBOH, GJS, Heukelum, Roda Boys/Bommelerwaard, Sleeuwijk, SVW, Tricht, Wieldrecht, Wilhelmina'26, Woudrichem, De Zwerver.

2e klasse D (West 2): Hellevoetsluis, Alexandria’66. SVS, Rozenburg, CWO, Spirit, CION, VVGZ, Pelikaan, SV Charlois, DCV, FC Binnenmaas, Deltasport, Sparta (AV). 

3e klasse C: De Alblas, Alblasserdam, Ameide, Dilettant, Groot-Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, SV Meerkerk, FC Perkouw, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, Vuren, VVAC.

3e klasse D: BZC'14, GDC, GVV'63, HSSC'61, Haaften, MVV'58, NEO'25, NOAD'32, ONI, SC Everstein, BLC, SV Capelle, Sparta'30, TSVV Merlijn.

3e klasse D (West 1): Brederodes, DESTO, DSVU, EDO, FC Oudewater, Focus'07, Hercules, Houten, Kockengen,SV Lopik, OSM'75, Odysseus'91, Voorwaarts, Vriendenschaar.

3e klasse D (West 2): ‘s Gravendeel, DFC, Den Bommel, Dubbeldam, FC IJsselmonde, Groote Lindt, DJS, LMO, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJVV De Zwervers. 

4e klasse C (West 2): ASW, Ammerstol, BSC’68, Bergambacht, Cabauw, Floreant, GSV, Gouderak, Moerkapelle, Moordrecht, Oosterheem, SPV’81, Stolwijk, Haastrecht. 

4e klasse D: ASH, Asperen, Beesd, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport'55, Lekvogels, OSC'45, Peursum, Rhelico, SV Noordeloos, SVS'65, Unitas, WSV Well.

4e klasse H (West 1): Aurora, Bunnik'73, Elinkwijk, Faja Lobi KDS, HMS, Nieuw Utrecht SV, Odijk, SV Vechtzoom, Saestum, IJVV, VIOD, VVIJ, VVJ, Vianen.

Rick den Besten

Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app

Laatste nieuws

Afbeelding
Wilhelmina'26 versterkt zich met Almkerk-aanvaller Areano van Seters 6 uur geleden
Afbeelding
Aanvoerder Rogier Gerritsen van LRC Leerdam stopt na dit seizoen 12 uur geleden
Logo
Afbeelding
Geschorste SVW-trainer Tutu Ndona: 'Ik heb absoluut niet op de tenen van de scheidsrechter gestaan' 13 uur geleden
Afbeelding
Ton van der Steen nieuwe trainr DSS'14 16 uur geleden
Afbeelding
SVW-trainer Tutu Ndona voor zes duels geschorst en mag dus zaterdag niet coachen in derby tegen LRC Leerdam 21 uur geleden
Logo
Afbeelding
Spirit wil meer vrouwen in technische functies 22 uur geleden