Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners
update

Overzicht bekerindeling regioclubs; veel chagrijn over verre reizen

  •   4542 keer gelezen   Nieuws

REGIO • De KNVB heeft vrijdag de bekerindelingen bekendgemaakt.

Opvallend is dat nogal wat competitiegenoten bij elkaar in de poule zijn ingedeeld, zoals Lekvogels en Unitas, Peursum en SV Noordeloos, Asperen en Leerdam Sport'55, Hardinxveld en VVAC, Ameide en Streefkerk, ASH en Herovina.

Ook is er bij clubs chagrijn over de verre reizen die ze moeten maken. Onder meer , Almkerk, Altena en Woudrichem worden hiermee geconfronteerd.

Altena-trainer Johan van der Werff op Twitter: 'Wat een meedenkende bond is het ook die KNVB... In de tijd dat clubs het al zo moeilijk hebben laten we ze dan regionale districstbekerderby’s gunnen zou je denken, maar nee hoor'.

Overzicht regioclubs:

Groep 1 - 01
Unitas'30
VVGZ
Wieldrecht
Yerseke

Groep 1 - 02
DOSKO
FC Axel
Terneuzense Boys
Woudrichem

Groep 1 - 03
GJS
Pelikaan
Papendrecht
Walcheren

Groep 1 - 04
Almkerk
Cluzona
Kloetinge
Serooskerke

Groep 1 - 05
Arnemuiden
De Zwerver
Rijen
Sliedrecht

Groep 1 - 06
Oranje Wit
RBC
SSV'65
Wilhelmina'26

Groep 1 - 07
Drechtstreek
Heerjansdam
Oostkapelle
TSC

Groep 1 - 08
's Heer Arendskerke
LRC Leerdam
Roosendaal
Tricht

Groep 1 - 09
Beek Vooruit
De Meeuwen
GRC 14
Sleeuwijk

Groep 1 - 10
Hilvaria
Nivo Sparta
Rood-Wit W
Uno Animo

Groep 1 - 11
Bruse Boys
EBOH
JEKA
Nieuw-Lekkerland

Groep 1 - 12
Bavel
MZC'11
SVW
Sarto

Groep 1 - 13
Heukelum
SC 't Zand
SC Kruisland
SVSSS

Groep 1 - 14
ASV Arkel
EVVC
Madese Boys
WNC

Groep 1 - 15
Altena
Nemelaer
Oirschot Vooruit
Prinses Irene

Groep 1 - 16
DAW Schaijk
Rhode / Van Stiphout Bouw
Roda Boys / Bommelerwaard
VOAB

Groep 2 - 18
Groote Lindt
Seolto
SSW
ZBC'97

Groep 2 - 20
NOAD'32
SVS'65
The Gunners

Groep 2 - 21
DESK
GDC
Prinsenland
SSC'55

Groep 2 - 22
De Alblas
HSSC'61
Lekvogels
Unitas

Groep 2 - 23
Alblasserdam
Dubbeldam
GSC/ODS
IFC

Groep 2 - 24
Groot-Ammers
Peursum
SV Noordeloos
Sparta'30

Groep 2 - 25
Asperen
Leerdam Sport'55
SC Everstein
SV Meerkerk

Groep 2 - 26
DFC
Hardinxveld
Oranje Wit 2
VVAC

Groep 2 - 27
GVV'63
Margriet
SV De Braak
WSV Well

Groep 2 - 28
MVV'58
Rhelico
SV TOP
Willem II

Groep 2 - 29
Ameide
Kerkwijk
Sliedrecht 2
Streefkerk

Groep 2 - 30
ASH
Haaften
Herovina
Vuren

Groep 2 - 31
BZC'14
OSC'45
RFC
Schelluinen

Groep 2 - 32
Beesd
BLC
OSS 1920

Groep 3 - 17
Be Ready
Dussense Boys
Raamsdonk
TPO

Groep 3 - 32
DSS'14
FC Dordrecht AM
GVV Geldermalsen
Ophemert

Groep 3 - 33
HHC'09
HMVV
SDO'39
ZIGO

Groep 3 - 37
Alem
Hedel
Jan van Arckel
RKVSC

Groep 3 - 42
DSC
HRC'14
RKTVC

WEST 1 EN 2

Groep 1 - 02
DCV
HVC'10
VUC
Wippolder

Groep 1 - 17
Almere FC
Benschop
De Merino's
SV Montfoort'19

Groep 1 - 19
CVV Zwervers
Groeneweg
Soccer Boys
Spirit

Groep 2 - 01
Bergambacht
Bernardus
CVC Reeuwijk
DUNO

Groep 2 - 05
Alphia
DSVP
SJC
SPV'81

Groep 2 - 09
SV Duindorp
Gouderak
LSVV'70
Sporting Leiden

Groep 2 - 11
Ammerstol
Football Factory
Lugdunum
FC Rijnvogels 2

Groep 2 - 12
Nieuwkoop
Stolwijk
TAC'90
SV Warmunda

Groep 2 - 13
Blauw - Zwart
REMO
SV Kickers'69
Haastrecht

Groep 2 - 14
Cabauw
MMO
MVV'27
FC Perkouw

Groep 2 - 32
Brederodes
De Posthoorn
VIOD
't Vliegdorp

Groep 2 - 33
DVSU
Hees
De Vecht
Vianen

Groep 2 - 36
Lekkerkerk
NTVV
Piershil
SVV

Groep 2 - 41
Bolnes
Dilettant
Flakkee
ZW Transvalia

Groep 2 - 42
FZO
SV Lopik
SV Nieuw Utrecht
SVP

Groep 2 - 43
DRL
OHVV
Schoonhoven
Zinkwegse Boys

(overzicht wordt aangevuld)

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Volg ons op Facebook }

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup