Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners
update Regio-Voetbal Toernooien

Poule-indeling en speelschema EM - Van der Wal Cup

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • Aan het zesde toernooi om de EM - Van der Wal Cup nemen 32 clubs deel.


Ze zijn onderverdeeld in acht poules van vier, waarbij zoveel mogelijk rekening is gehouden met de competitie-indeling (geen competitiegenoten in de poulefase tegen elkaar) en met de reisafstand.

Poule A
Unitas
Heukelum
HSSC’61
Leerdam Sport

Poule B
Nivo Sparta
SVW
MVV’58
Rhelico

Poule C
LRC Leerdam
GJS
Streefkerk
Haaften

Poule D
GRC 14
Schelluinen
Sparta’30
Asperen

Poule E
Papendrecht
De Zwerver
De Alblas
Peursum

Poule F
Nieuw-Lekkerland
Drechtstreek
SV Lopik
Schoonhoven

Poule G
Almkerk
Sleeuwijk
VVAC
Dussense Boys

Poule H
Kozakken Boys Comb
Ameide
Kerkwijk
GVV Geldermalsen

Speelschema:

Dinsdag 6 oktober
HSSC’61 - Unitas (A) > wordt verplaatst vanwege bekerverplichtingen Unitas
Leerdam Sport - Heukelum (A)
Rhelico - SVW (B)
Streefkerk - LRC Leerdam (C)
Haaften - GJS (C)
Sparta’30 - GRC 14 (D)
Asperen - Schelluinen (D) > gaat niet door vanwege coronabesmetting bij Asperen
SV Lopik - Nieuw-Lekkerland (F)

Dinsdag 13 oktober
MVV’58 - Nivo Sparta (B)
De Alblas - Papendrecht (E)
Peursum - De Zwerver (E)
Schoonhoven - Drechtstreek (F)
VVAC - Almkerk (G)
Dussense Boys - Sleeuwijk (G)
Kerkwijk - Kozakken Boys Comb (H)
GVV Geldermalsen - Ameide (H)

Dinsdag 3 november
HSSC’61 - Heukelum (A)
Unitas - Leerdam Sport (A)
Nivo Sparta - Rhelico (B)
Streefkerk - GJS (C)
LRC Leerdam - Haaften (C)
Sparta’30 - Schelluinen (D)
GRC 14 - Asperen (D)

Dinsdag 10 november
MVV’58 - SVW (B)
De Alblas - De Zwerver (E)
Papendrecht - Peursum (E)
SV Lopik - Drechtstreek (F)
Nieuw-Lekkerland - Schoonhoven (F)
VVAC - Sleeuwijk (G)
Almkerk - Dussense Boys (G)
Kerkwijk - Ameide
Kozakken Boys Comb - GVV Geldermalsen

Dinsdag 1 december
Heukelum - Unitas (A)
Leerdam Sport - HSSC’61 (A)
SVW - Nivo Sparta (B)
Rhelico - MVV’58 (B)
GJS - LRC Leerdam (C)
Haaften - Streefkerk (C)
Schelluinen - GRC 14 (D)
Asperen - Sparta’30 (D)

Dinsdag 8 december
De Zwerver - Papendrecht (E)
Peursum - De Alblas (E)
Drechtstreek - Nieuw-Lekkerland (F)
Schoonhoven - SV Lopik (F)
Sleeuwijk - Almkerk (G)
Dussense Boys - VVAC (G)
Ameide - Kozakken Boys Comb (H)
GVV Geldermalsen - Kerkwijk

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup