Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners

Vijf spelers Spirit lopen coronabesmetting op: ‘Milde klachten’

  •   keer gelezen   Nieuws

OUDERKERK A/D IJSSEL – Zowel Spirit als DCV zag hun competitieduel zaterdag niet doorgaan vanwege corona-besmettingen. 


Bij de Ouderkerkse tweedeklasser was het virus bij liefst vijf spelers geconstateerd en zijn nog eens drie voetballers in afwachting van hun testuitslag. 

“We hebben daardoor de hele week niet getraind en uiteraard ging ook onze wedstrijd tegen CION niet door”, vertelt trainer Richard van Cappellen. “Heel vervelend, in de eerste plaats voor de jongens en uiteraard ook voor onze club. Gelukkig hebben de vijf spelers milde klachten en zullen ze naar verwachting weer snel fit zijn. Feit is wél dat er nu in onze afdeling drie duels zijn afgelast vanwege corona-zorgen. Vorige week vervielen om die reden vier duels. Ik weet niet waar het heen gaat, maar zorgelijk is het zeker wel.”

Jan Timmer,
Freelance-redacteur Het Kontakt Krimpenerwaard, Klaroen.nl en Regio-Voetbal
Volg @jtimmertekst op twitter >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup