Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Vijf spelers Spirit lopen coronabesmetting op: ‘Milde klachten’

Nieuws 1.041 keer gelezen

OUDERKERK A/D IJSSEL – Zowel Spirit als DCV zag hun competitieduel zaterdag niet doorgaan vanwege corona-besmettingen. 

Bij de Ouderkerkse tweedeklasser was het virus bij liefst vijf spelers geconstateerd en zijn nog eens drie voetballers in afwachting van hun testuitslag. 

“We hebben daardoor de hele week niet getraind en uiteraard ging ook onze wedstrijd tegen CION niet door”, vertelt trainer Richard van Cappellen. “Heel vervelend, in de eerste plaats voor de jongens en uiteraard ook voor onze club. Gelukkig hebben de vijf spelers milde klachten en zullen ze naar verwachting weer snel fit zijn. Feit is wél dat er nu in onze afdeling drie duels zijn afgelast vanwege corona-zorgen. Vorige week vervielen om die reden vier duels. Ik weet niet waar het heen gaat, maar zorgelijk is het zeker wel.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app