• Ameide - Drechtstreek.
• Ameide - Drechtstreek. Foto: Rick den Besten
update

Indelingen zaterdagvoetbal seizoen 2021-2022

9 jul 2021, 00:08 Nieuws 13.215 keer gelezen

REGIO • De KNVB heeft vrijdag de competitie-indeling voor het seizoen 2021-2022 bekendgemaakt.

De indeling is niet volledig identiek aan het afgelopen (corona)seizoen.

Zo gaan de derdeklassers HSSC’61 en SC Everstein terug naar West 1. In 3C maken Schelluinen en Vuren (naar 3D) plaats voor de Dordtse clubs DFC en Dubbeldam.

Ook in 4D en 4E zijn er de nodige mutaties. IFC schuift aan in 4E en is meteen de torenhoge titelfavoriet.

1e klasse B (West 2): BVCB, Brielle, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Neptunus-Schiebroek, Nieuw Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, RVVH, SHO, Terneuzense Boys, Papendrecht, XerxesDZB. 

1e klasse C: Almkerk, De Bilt, FC Breukelen, GRC 14, Huizen, LRC Leerdam, Montfoort, Nivo Sparta, Roda’46, SVL, Sliedrecht, WNC, Woudenberg, Zuidvogels. 

2e klasse B (West 1): BFC, Benschop, CDW, CSW, DeltaSports’95, Geinoord Nieuwegein, IJFC, JSV Nieuwegein, Loosdrecht, Maarssen, De Meern, NiTa, Nieuwland ASC, Victoria.

2e klasse D (West 2): Alexandria’66, FC Binnenmaas, CION, CWO, Charlois, DCV, Deltasport, Hellevoetsluis, Pelikaan, Rozenburg, SVS, Sparta (AV), Spirit, Strijen. 

2e klasse F: Altena, ASV Arkel, De Zwerver, Drechtstreek, EBOH, GJS, Heukelum, Roda Boys, SVW, Sleeuwijk, Tricht, Wieldrecht, Wilhelmina’26, Woudrichem 

2e klasse E: ‘s Heer Arendskerke, Arnemuiden, Bruse Boys, DBGC, De Meeuwen, FC Axel, MZC’11, NSVV, Oostkapelle, Domburg, Serooskerke, SSV’65,, Walcheren, Yerseke en VVGZ. 

3e klasse A (West 1): Brederodes, DESTO, DSVU, EDO, Focus’07, HSSC’61, Hercules, Houten, SV Lopik, OSM’75, SC Everstein, Voorwaarts, Vriendenschaar.

3e klasse C: Alblasserdam, Ameide, DFC, De Alblas, Dilettant, Dubbbeldam, Groot-Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, FC Perkouw, SV Meerkerk, Schoonhoven, Streefkerk, VVAC.

3e klasse D: BZC’14, GDC, GVV’63, Haaften, MVV’58, NEO’25, NOAD’32, ONI, BLC, SV Capelle, Schelluinen, Sparta’30, TSVV Merlijn, Vuren.

3e klasse D (West 2): ‘s Gravendeel, BZC/Zuiderpark, Den Bommel, FC IJsselmonde, Groote Lindt, DJS, LMO, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, Rhoon, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJvv de Zwervers. 

4e klasse C (West 2): ASW, Ammerstolse SV, Bergambacht, Cabauw, Floreant, GSV, Gouderak, Hazerswoudse Boys, Moerkapelle, Moordrecht, SPV’81, Stolwijk, Haastrecht, WDS. 

4e klasse E: ASH, Asperen, GSC/ODS, Herovina, IFC, Leerdam Sport’55, Lekvogels, Peursum, SSW, SV Noordeloos, SVS’65, Unitas, ZBC’97.

4e klasse F: Beesd, FC Drunen, FC Tilburg, GVV Geldermalsen, Kerkwijk, Margriet, OSC’45, Rhelico, SV De Braak, SV Top, WSV Well, Willem II, OSS 1920.

Lees ook: 

www.regio-voetbal.nl/nieuws/nieuws/242852/indelingen-zondagvoetbal-seizoen-2021-2022

www.regio-voetbal.nl/nieuws/nieuws/242501/geen-wijzigingen-in-indeling-regioclubs-in-tweede-divisie-derde-divisie-en-hoofdklasse

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app