Logo regio-voetbal.nl
<p>• Ameide - Beesd (3-1)</p>

• Ameide - Beesd (3-1)

(Foto: Gerco van Oort)

Bekerprogramma en -uitslagen regioclubs (eerste elftallen)

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • Op de zaterdagen 4, 11 en 18 september worden de poulewedstrijden in de districtsbeker afgewerkt.


Regio-Voetbal zet het programma van de regioclubs (eerste elftallen) en de uitslagen voor je op een rij.

ZATERDAG 18 SEPTEMBER

Drechtstreek - Almkerk: 3-3
JEKA - Oranje Wit: 0-4
Theole - WNC: 0-6
Emplina - Tricht: 6-0
Roda Boys - Real Lunet: 1-3
EBOH - Heerjansdam: 1-3
Beek Vooruit - Pelikaan: 2-9
VVGZ - GRC 14: 2-4

RKVVO - Woudrichem: 3-4
GJS - FC Tilburg: 1-1
De Zwerver - Sliedrecht: 2-2
Madese Boys - Nieuw-Lekkerland: 3-5

Wilhelmina’26 -Nemelaer: 2-2
SVW - Rijen: 4-1
Altena - Hilvaria: 5-1
TSC - ASV Arkel: 4-0
Papendrecht - LRC Leerdam: 0-1
Heukelum - CHC: 4-2
WSC - Nivo Sparta: 1-4
Sleeuwijk - SVSSS: 1-2
Hardinxveld - SV Capelle: 8-0
Streefkerk - Peursum: 0-1
RFC - Schelluinen: 1-4
OSC’45 - NOAD’32: 1-3
Unitas - SSC’55: 6-1
SV De Braak - Herovina: 2-2
Vuren - Asperen: 2-2
Ameide - Beesd: 3-1
Well - SV Noordeloos: 1-2
Groot-Ammers - Sparta’30: 2-1
De Alblas - DHV: 3-1
Oosterhout - IFC: 2-3
Oranje-Wit - Brederodes: 0-12
Alblasserdam - Groote Lindt: 1-2
Seolto - ZBC’97: afgelast
Lekvogels - HSSC’61: 2-4
MVV’58 - GVV Geldermalsen: 4-0
SC Everstein - ASH: 2-1
Kerkwijk - GVV’63: 2-3
SV Meerkerk - Rhelico: 4-2
Haaften - Leerdam Sport’55: 1-2
VVAC - GDC: 1-3
sv Oss 1920 - SVS’65: 2-1
SCO - BZC’14: 4-2

Klik hier voor de samenvatting van Lekvogels-HSSC'61

Heinenoord - Spirit: 2-1
SV Den Hoorn - DCV: 3-1
Benschop - VVIJ: 2-1
Stolwijk - Flakkee: 3-0
GHVV’13 - Dilettant: 6-1
Bergambacht - FC Oegstgeest: 1-2
Schoonhoven - Den Bommel: 0-3
Cabauw - NTVV: 9-2
Gouda - Haastrecht: 0-5
Bernardus - Ammerstol: 3-2
SJC - FC Perkouw: 2-3
SPV’81 - Bodegraven: 1-0


SV Lopik - SCH’44: 0-1
Gouderak - Football Factory: 4-1

ZONDAG 19 SEPTEMBER
Hedel - Maliskamp
Ophemert - SCG’18: 2-4
RKVSC -TGG: 0-3
DSS’14 - Alem: 2-4
BZS - DSC: 1-7
Dussense Boys - Baardwijk: 0-5
Be Ready - Waspik: 3-5
HRC’14 - Vlijmense Boys: 1-3
Jan van Arckel - FC Engelen: 0-4

UITSLAGEN

DINSDAG 14 SEPTEMBER
VVGZ - Woudrichem: 2-2

ZATERDAG 11 SEPTEMBER
Oranje Wit - Almkerk: 1-3
JEKA -Drechtstreek: 3-2
Tricht - WNC: 1-5
Roda Boys - Rood Wit V: 4-0


Pelikaan - Heerjansdam: 4-3
Beek Vooruit - EBOH: 1-2
Woudrichem - GRC 14: 2-1
RKVVO - VVGZ: 0-5
GJS - SV Valkenswaard: 4-4
Nieuw-Lekkerland - Sliedrecht: 1-3
Madese Boys- De Zwerver: 1-3
Marvilde - Wilhelmina’26: 1-0
SVW - Oirschot Vooruit: 2-2
Altena - VOAB: 2-0
ASV Arkel - LRC Leerdam: 0-0

TSC - Papendrecht: 2-3
Bruse Boys - Wieldrecht: 1-4
Heukelum - WSC: 1-4
CHC - Nivo Sparta: 2-4

Sleeuwijk - Beerse Boys: 0-3
Margriet - Hardinxveld: 0-4
Streefkerk - RFC: 3-2
Peursum - Schelluinen: 1-1
SSC’55 - NOAD’32: 1-5
Unitas - OSC’45: 5-0
Herovina - BLC: 3-2
Beesd - Asperen: 1-1
Ameide - Vuren: 7-2
Well -Groot-Ammers: 1-4
SV Noordeloos - Sparta’30: 1-2
Oosterhout - De Alblas: 1-3
IFC - DHV: 4-2
Coby Boys - Brederodes: 1-3
Seolto - Alblasserdam: 0-2
ZBC'97 - Groote Lindt: 0-4
GVV Geldermalsen - HSSC’61: 0-0
MVV’58 - Lekvogels: 1-0
ASH - GVV’63: 1-2


SC Everstein - Kerkwijk: 7-0
SV Meerkerk - Haaften: 8-0
Rhelico - Leerdam Sport’55: 2-2
SV TOP - VVAC: 0-2
Berkdijk - GDC: 0-3
SVS’65 - BZC’14: 7-2

Klik hier voor de samenvatting van ASV Arkel - LRC Leerdam (0-0)

Spirit - Wippolder: 2-2
HMSH - DCV: 1-4
Benschop - Spirit’30: 1-0
FC Boshuizen -Stolwijk: 2-1
Dilettant - FC Zoetermeer: 1-3
Bergambacht - Verburch: 1-3
Sporting Leiden - Schoonhoven: 3-1
Sportief - Cabauw: 0-2
Woubrugge - Haastrecht: 0-3
Overmaas - Ammerstol: 4-0
FC Perkouw - CKC: 0-8
SPV’81 - Herkingen’55: 8-0

SV Lopik - SVF: 4-0
Gouderak - HPSV: 0-1

ZONDAG 12 SEPTEMBER
Emplina - Theole: 2-1
BMC - Hedel: 0-2
Ophemert - Teisterbanders
RKVSC - RKKSV: 1-9
Alem - DSC: 2-3
DSS’14 - BZS: 2-2
Dussense Boys - SC Elshout: 2-3
Be Ready - OVV’67: 3-1
HRC’14 - Jan van Arckel: 1-2

ZATERDAG 4 SEPTEMBER
Drechtstreek - Oranje Wit: 0-1
Almkerk - JEKA: 3-1
WNC - Emplina: 2-1
Theole -Tricht: 3-1
Best Vooruit - Roda Boys: 0-1
EBOH - Pelikaan: 3-1
Heerjansdam - Beek Vooruit: 4-1
VVGZ - Woudrichem: afgelast
GRC 14 - RKVVO: 3-1
Brabantia - GJS: 1-0
De Zwerver - Nieuw-Lekkerland: 2-2

Sliedrecht - Madese Boys: 3-2
Wilhelmina’26 - Helvoirt: 5-1
SC ‘t Zand - SVW: 2-0
Sarto - Altena: 0-1
Papendrecht - ASV Arkel: 4-0
LRC Leerdam - TSC: 3-0
Nivo Sparta - Heukelum: 2-1
Uno Animo - Sleeuwijk: 1-0
Hardinxveld - Dongen: 5-0
RFC - Peursum: 2-5
Schelluinen - Streefkerk: 1-4
NOAD’32 - Unitas: 0-2
OSC’45 - SSC’55: 3-5
Olympia’60 - Herovina: 1-2
Vuren - Beesd: 4-0
Asperen - Ameide: 1-3
Sparta’30 - Well: 6-2
Groot-Ammers - SV Noordeloos: 1-0
De Alblas - IFC: 0-2
Brederodes - CJVV: 1-3
Alblasserdam - ZBC’97: 2-1
Groote Lindt - Seolto: 4-3
HSSC’61 - MVV’58: 2-0
Lekvogels - GVV Geldermalsen: 2-0
GVV’63 - SC Everstein: 6-1
Kerkwijk - ASH: 2-0
Haaften - Rhelico: 1-0
Leerdam Sport’55 - SV Meerkerk: 1-5 (gestaakt)
VVAC - Berkdijk: 5-0
GDC - SV TOP: 1-1
BZC’14 - SV Oss 1920: 1-0
SCO - SVS’65: 0-2

Klik hier voor de samenvatting van Hardinxveld - Dongen (5-0)

Berkel - Spirit: 2-1
DCV - HVC’10: 0-1
FC Zaandam - Benschop: 3-3
Stolwijk - Linschoten: 0-2
Koudekerk - Dilettant: 1-1
GDA - Bergambacht: 2-4
Schoonhoven - WCR: 2-2


Cabauw -Roodenburg: 4-3
Haastrecht - GOZ: 4-2
Ammerstol - SV Ommoord: 1-6
CVC Reeuwijk - FC Perkouw: 1-0
DRL - SPV’81: 2-3
SV Vechtzoom - SV Lopik: 2-7
Zwartewaal - Gouderak: 9-0

ZONDAG 5 SEPTEMBER
Hedel - BVV: 4-5
Haarsteeg - Ophemert: 2-3
Den Dungen - RKVSC: 12-0
BZS - Alem: 1-0
DSC - DSS’14: 7-0
Berkdijk - Dussense Boys: 2-1
RFC - Be Ready: 2-1
FC Engelen - HRC’14: 10-0
Jan van Arckel - Vlijmense Boys: 1-5

Rick den Besten
Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.
Volg @RickdenBesten op twitter >
Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup