Logo regio-voetbal.nl
Foto: Kontakt Mediapartners
update Regio-Voetbal Toernooien

Programma (2 november) en uitslagen eerste ronde EM - Van der Wal Cup

  •   keer gelezen   Nieuws

REGIO • Achtentwintig clubs gaan dit seizoen strijden om de EM - Van der Wal Cup, een initiatief van Regio-Voetbal / Het Kontakt.

Het deelnemersveld is verdeeld in zeven poules van vier ploegen, waarbij er rekening mee is gehouden dat competitietegenstanders elkaar in de poulefase niet kunnen treffen.

Speelronde 1: dinsdag 19 en 26 oktober (20:00 uur)

Poule A – 19 oktober
Schoonhoven - LRC: 1-6
Asperen - GJS: 0-2

Poule B – 19 oktober
DFC - Unitas: 1-1
Leerdam Sport - De Zwerver (Leerdam Sport heeft zich teruggetrokken)

Poule C – 19 oktober
Peursum - Papendrecht: 1-2
De Alblas - HSSC’61: 0-0

Poule D – 19 oktober
SV Lopik - Nieuw-Lekkerland: 2-2
Cabauw - VVAC: 2-6

Poule E – 26 oktober
Streefkerk - GRC 14 (verzet naar dinsdag 30 november)
Hedel - Sleeuwijk: 0-5

Poule F – 26 oktober
Ameide - Almkerk: 0-6
Brederodes - Schelluinen: 6-1

Poule G – 26 oktober
Nivo Sparta (vrij door terugtrekking MVV’58)
Kerkwijk - Kozakken Boys: 1-1

Speelronde 2: dinsdag 9 en 16 november

Poule A – 9 november
LRC - Asperen (Asperen trekt zich terug)
GJS - Schoonhoven

Poule B – 9 november
Unitas vrij
De Zwerver - DFC (verzet naar dinsdag 23 november)

Poule C – 9 november
HSSC’61 - Papendrecht
Peursum - De Alblas (verzet naar dinsdag 23 november)

Poule D – 9 november
Nieuw-Lekkerland - Cabauw (verzet naar zaterdag 13 november)
VVAC - SV Lopik

Poule E – 16 november
Hedel - GRC 14
Sleeuwijk - Streefkerk

Poule F – 16 november
Almkerk - Brederodes
Schelluinen - Ameide

Poule G – 16 november
Kozakken Boys vrij
Kerkwijk - Nivo Sparta

Speelronde 3: dinsdag 7 en 14 december

Poule A – 7 december
Asperen– Schoonhoven (Asperen trekt zich terug)
GJS – LRC

Poule B – 7 december
DFC vrij
De Zwerver – Unitas

Poule C – 7 december
HSSC ‘61 –Peursum
Papendrecht – De Alblas

Poule D – 7 december
VVAC – Nieuw-Lekkerland (verzet naar dinsdag 14 december)
Cabauw – SV Lopik

Poule E – 14 december
Streefkerk – Hedel
GRC 14 – Sleeuwijk

Poule F – 14 december
Ameide – Brederodes
Schelluinen – Almkerk

Poule G – 14 december
Nivo Sparta–Kozakken Boys
Kerkwijk vrij

Poule-indeling

Poule A
LRC Leerdam
GJS
Schoonhoven
Asperen

Poule B
GVV Unitas (combi zon/zat/O23)
De Zwerver
DFC
Leerdam Sport’55 (heeft zich teruggetrokken)

Poule C
Papendrecht
De Alblas
Peursum
HSSC’61

Poule D
Nieuw-Lekkerland
VVAC
SV Lopik
Cabauw

Poule E
GRC 14
Sleeuwijk
Streefkerk
Hedel

Poule F
Almkerk
Schelluinen
Ameide
Brederodes

Poule G
Nivo Sparta
Kozakken Boys (combi O23/JO19/wissels A-selectie)
MVV’58 (heeft zich teruggetrokken)
Kerkwijk

De eerste twee van elke poule en de twee beste nummers drie gaan door naar de knockoutfase van het toernooi (laatste zestien).

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup