Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Programma-uitslagen-standen (13 november) tweede ronde EM - Van der Wal Cup

13 nov, 17:44 Nieuws Regio-Voetbal Toernooien 2.611 keer gelezen

REGIO • Achtentwintig clubs gaan dit seizoen strijden om de EM - Van der Wal Cup, een initiatief van Regio-Voetbal / Het Kontakt.

Het deelnemersveld is verdeeld in zeven poules van vier ploegen, waarbij er rekening mee is gehouden dat competitietegenstanders elkaar in de poulefase niet kunnen treffen.

Speelronde 2: dinsdag 9 en 16 november

Poule A – 9 november
LRC - Asperen (Asperen trekt zich terug)
GJS - Schoonhoven: 0-0

Stand poule A
1. LRC Leerdam, 1-3 (6-1)
2. GJS, 1-1 (0-0)
3 Schoonhoven, 2-0 (1-6)

Poule B – 9 november
Unitas vrij
De Zwerver - DFC (verzet naar dinsdag 23 november)

Stand poule B
1. DFC, 1-1 (1-1)
2. Unitas, 1-1 (1-1)
3. De Zwerver, 0-0

Poule C – 9 november
HSSC’61 - Papendrecht: 0-3
Peursum - De Alblas (verzet naar dinsdag 23 november)

Stand poule C
1. Papendrecht, 2-6 (5-1)
2. De Alblas, 1-1 (0-0)
3. HSSC’61, 2-1 (0-3)
4. Peursum, 1-0 (1-2)

Poule D – 9 november
Nieuw-Lekkerland - Cabauw: 12-1
VVAC - SV Lopik: 1-1

Stand poule D
1. Nieuw-Lekkerland, 2-4 (14-3)
2. VVAC, 2-4 (7-3)
3. SV Lopik, 2-2 (3-3)
4. Cabauw, 2-0 (3-18)

Poule E – 16 november
Hedel - GRC 14 (afgelast door coronabesmettingen bij Hedel, nieuwe speeldatum: dinsdag 23 november)
Sleeuwijk - Streefkerk

Stand poule E
1. Sleeuwijk, 1-3 (5-0)
2. Hedel, 1-0 (0-5)
3. GRC 14, 0-0
4. Streefkerk, 0-0

Poule F – 16 november
Almkerk - Brederodes
Schelluinen - Ameide

Stand poule F
1. Almkerk, 1-3 (6-0)
2. Brederodes, 1-3 (6-1)
3. Schelluinen, 1-0 (1-6)
4. Ameide, 1-0 (0-6)

Poule G – 16 november
Kozakken Boys vrij
Kerkwijk - Nivo Sparta

Stand poule G
1. Kerkwijk, 1-1 (1-1)
2. Kozakken Boys, 1-1 (1-1)
3. Nivo Sparta, 0-0

Speelronde 3: dinsdag 7 en 14 december

Poule A – 7 december
Asperen– Schoonhoven (Asperen trekt zich terug)
GJS – LRC

Poule B – 7 december
DFC vrij
De Zwerver – Unitas

Poule C – 7 december
HSSC ‘61 –Peursum
Papendrecht – De Alblas

Poule D – 7 december
VVAC – Nieuw-Lekkerland (verzet naar dinsdag 14 december)
Cabauw – SV Lopik

Poule E – 14 december
Streefkerk – Hedel
GRC 14 – Sleeuwijk

Poule F – 14 december
Ameide – Brederodes
Schelluinen – Almkerk

Poule G – 14 december
Nivo Sparta–Kozakken Boys
Kerkwijk vrij

Uitlslagen

Poule A – 19 oktober
Schoonhoven - LRC: 1-6
Asperen - GJS: 0-2

Poule B – 19 oktober
DFC - Unitas: 1-1
Leerdam Sport - De Zwerver (Leerdam Sport heeft zich teruggetrokken)

Poule C – 19 oktober
Peursum - Papendrecht: 1-2
De Alblas - HSSC’61: 0-0

Poule D – 19 oktober
SV Lopik - Nieuw-Lekkerland: 2-2
Cabauw - VVAC: 2-6

Poule E – 26 oktober
Streefkerk - GRC 14 (verzet naar dinsdag 30 november)
Hedel - Sleeuwijk: 0-5

Poule F – 26 oktober
Ameide - Almkerk: 0-6
Brederodes - Schelluinen: 6-1

Poule G – 26 oktober
Nivo Sparta (vrij door terugtrekking MVV’58)
Kerkwijk - Kozakken Boys: 1-1

Poule-indeling

Poule A
LRC Leerdam
GJS
Schoonhoven
Asperen

Poule B
GVV Unitas (combi zon/zat/O23)
De Zwerver
DFC
Leerdam Sport’55 (heeft zich teruggetrokken)

Poule C
Papendrecht
De Alblas
Peursum
HSSC’61

Poule D
Nieuw-Lekkerland
VVAC
SV Lopik
Cabauw

Poule E
GRC 14
Sleeuwijk
Streefkerk
Hedel

Poule F
Almkerk
Schelluinen
Ameide
Brederodes

Poule G
Nivo Sparta
Kozakken Boys (combi O23/JO19/wissels A-selectie)
MVV’58 (heeft zich teruggetrokken)
Kerkwijk

De eerste twee van elke poule en de twee beste nummers drie gaan door naar de knockoutfase van het toernooi (laatste zestien).

Rick den Besten

Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie