• Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0.
• Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0. Foto: Gerald van Zanten
update

Overzicht oefenprogramma en -uitslagen regioclubs winterstop 2021-2022

17 feb, 21:50 Nieuws 51.115 keer gelezen

REGIO • Onderstaand een overzicht van de tot nu bij ons bekende oefenwedstrijden (eerste elftallen, regioclubs) in de aanloop naar de tweede competitiehelft.

Aanvullingen (wedstrijden én uitslagen) bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

DONDERDAG 17 FEBRUARI
SVS'65 - Papendrecht 2: 3-0

Aanvullingen bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

UITSLAGEN

DINSDAG 15 FEBRUARI
GRC 14 - Unitas zat: 8-0
Altena - Dussense Boys: 9-1
Rhelico - Nivo Sparta 2: 3-5
Emplina - Alem: 2-0

ZATERDAG 12 FEBRUARI 
Nivo Sparta - Drechtstreek: 4-1
Excelsior Maassluis - GVV Unitas: 0-2
Rhelico - ASV Arkel: 2-3
Ammerstolse SV - Alphense Boys: 3-3
Heerjansdam - Smitshoek: 2-1
LRC Leerdam - Roda Boys: 5-0
Oranje Wit - SVW: 1-3
GVV'63 -CVV Vriendenschaar: 3-2
Hardinxveld - Heukelum: 3-2
GDC -Unitas zat: 1-1
Geinoord - Sleeuwijk: 4-3
WNC - De Meern: 3-1
SHO - GJS: 4-1
RVVH - Rijsoord: 2-0
Benschop - SC Everstein: 7-0
Streefkerk - Sliedrecht 2: 3-3
BZC'14 - Jan van Arckel: 1-2
Groote Lindt - IFC: 1-1
SVS'65 - RFC: 5-1
DFC - ‘s-Gravendeel: 0-2
SCH'44 - Schoonhoven: 2-2
FC Oudewater - SV Lopik: 3-2
Brederodes - IJFC: 2-4
De Alblas - Woudrichem: 4-0
FC Engelen - GRC 14: 2-2
Siveo’60 - Haastrecht: 0-3
Linschoten - SPV’81: 3-1

DINSDAG 8 FEBRUARI
BZC'14 - Focus'07: 1-0
Excelsior Maassluis - RVVH: 1-2
Haarsteeg - Wilhelmina'26: 0-1
GDC - SSC'55: 3-0
Beesd - Herovina: 4-3
Sportust'46 - WNC: 4-0
SC Everstein - Tricht: 3-3
Dussense Boys - NOAD'32: 7-2
SV Noordeloos - GSC/ODS zon: 3-1
FC Perkouw -Stolwijk: 3-3
Brederodes - JSV: 5-3
Vriendenschaar - Sporting'70: 1-0

ZONDAG 6 FEBRUARI
Emplina - Alem: afgelast
GVV Unitas - Baronie: 4-1

ZATERDAG 5 FEBRUARI 
SV Meerkerk - Woudrichem: 2-2
SVW -Brederodes: 4-3
Roda Boys - Sliedrecht: 1-5


SteDoCo - SV Poortugaal: 2-1
GRC 14 - Tricht: 2-1
Wieldrecht - Nivo Sparta: 4-4
GJS - Oranje Wit: 3-3
HSV Hoek - ASWH: 0-0
Wilhelmina'26 - Alblasserdam: 2-2
Hardinxveld - EBOH: 4-2
LMO – Almkerk 1-3
Altena - Vriendenschaar: 2-4
GVV'63 - VVAC: 2-5
Vuren - Heukelum: 2-1
Streefkerk - Arkel: 1-4
De Zwerver - Dubbeldam: 1-0
Heerjansdam - Capelle: 2-2
IJFC - HSSC'61: 1-1
Lekvogels - Deltasports'95 2: 0-1
Benschop - Schoonhoven: 5-2
Haaften - WSV Well: 2-1
FC Binnenmaas - VVGZ: 1-1
Rijsoord - Brielle: 1-2
Jan van Arckel - NOAD'32: 2-1
Strijen - Groote Lindt: 2-2
Oudewater – Bergambacht 1-3
FC Perkouw - Gouderak:
SV Geinoord - SV Lopik: 5-1
IFC - VVOR: 6-1
SV Spakenburg - Kozakken Boys: 0-1
Groot-Ammers - ONI:
MVV'58 - Asperen: 4-1
Kerkwijk - Nivo Sparta 2: 1-4
DFC - De Fendert: 1-3
RFC - Baronie: 1-0

DINSDAG 1 FEBRUARI
Altena - GRC 14: 0-2
SV Meerkerk - ASV Arkel: 3-1
Oranje Wit - Drechtstreek: 4-1
Achilles Veen - VOAB: 2-2
RVVH - ASWH: 1-1
IJFC - WNC: 1-4
RFC - VVAC: 0-1
Kerkwijk - BZC'14: 2-4
Haastrecht - Schoonhoven: 2-2
Benschop - Montfoort SV'19: 2-1
Unitas zondag - LRC Leerdam: 2-4
Streefkerk - Pelikaan 2: 2-4
Asperen - Dussense Boys: 2-2
Brederodes - Herovina: 5-3
Hedel - Irene Gemonde: 5-2
Maarssen – Nivo Sparta: 1-2
Nivo Sparta 2 - RKTVC: 2-2
Vriendenschaar - Theole: 3-3

ZONDAG 30 JANUARI
Jong Brabant - Alem: 1-1
Alphense Boys - GVV Unitas: 2-2
Jan van Arckel - BMC: 1-3
Wilhelmina - Hedel: 5-1
DSC - RWB: 3-2
TGG – Be Ready: 2-1

ZATERDAG 29 JANUARI
EBOH - 's Gravendeel: 2-0
Gemert - Kozakken Boys: 0-3
BZC’14 - Almkerk 2: 3-0
Achilles Veen -TEC: 1-3
DFC - Wieldrecht: 1-1
LRC Leerdam - Argon: 2-0
MVV’58 - SC Everstein: 2-3
Tricht - Deltasports’95: 4-0
Bergambacht - FC Perkouw: 2-0
Nieuw-Lekkerland - De Zwerver: 4-1
SteDoCo - UNA: 2-2
Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0
GJS - De Alblas: 2-2
SV Meerkerk - Schelluinen: 6-1
Hardinxveld - Wilhelmina’26: 4-3
Woudrichem - Groot-Ammers: 2-1
HSSC’61 - Heukelum: 0-2
RVVH - Capelle: 2-4
Ameide - Vriendenschaar: 1-1
Zwaluwe - Streefkerk: 1-1
Beesd - ASH: 2-3
Benschop - Jonathan: 4-3
Rijsoord - Nieuwenhoorn: 1-5
BVCB - Drechtstreek: 2-2
SV Lopik - IJFC: 2-2
Geinoord - Brederodes: 5-0
Heerjansdam - Sparta AV: 2-3
Sleeuwijk - GVV'63: 3-0
VVAC - Vuren: 2-2
Rhelico - Haaften: 1-4
Unitas - Alblasserdam: 0-5
IFC - VVGZ: 1-4

Asperen - FC Drunen: 11-0
Oranje Wit - Pelikaan: 2-2
Lekvogels - Aurora: 2-1
Blauw Geel'38 - WNC: 4-0
SVS'65 - WSV Well: 3-4
SV Noordeloos - NOAD'32: 1-0
Groeneweg - Schoonhoven: 1-3
Lekkerkerk - Maasdijk: 1-3
Dilettant - OHVV: 1-0
RFC - NEO'25: 3-0

DONDERDAG 27 JANUARI
Vuren - Tricht: 0-2
MVV'58 - HSSC'61: 2-4
Jan van Arckel - Hedel: 1-4
Wilhelmina - Alem: 1-2
DSC - Nivo Sparta 2: 4-3

WOENSDAG 26 JANUARI
Kozakken Boys - Capelle: 3-2

ZATERDAG 15 JANUARI
Copa Odiaxere (Albufeira)
Sleeuwijk - SV Leo: 2-0
Sleeuwijk - SV Otterloo: 2-0
Sleeuwijk - SSS: 1-2
(Sleeuwijk eindigt als tweede)

MAANDAG 10 JANUARI
Oranje Wit - Hercules Utrecht (tijdens trainingskamp): 8-2
Oranje Wit - Vitesse Delft (tijdens trainingskamp): 1-1

DINSDAG 11 JANUARI
Pelikaan - Malaga O20 (tijdens trainingskamp): 2-2

ZONDAG 9 JANUARI
Bergambacht - Oranje Wit 2 (tijdens trainingskamp in Portugal): 0-0

ZATERDAG 8 JANUARI
WNC - Den Hoorn (tijdens trainingskamp in Valencia): 4-2
GRC 14 - RWB (45 minuten, tijdens trainingskamp in Alicante): 1-0
GRC 14 - HSSC’61 (45 minuten, tijdens trainingskamp in Alicante): 1-1
HSSC’61 - RWB (45 minuten, tijdens trainingskamp in Alicante): 0-3
Nivo Sparta - Go Ahead Kampen (tijdens trainingskamp in Spanje): 4-1
Drechtstreek - SHO (tijdens trainingskamp in Torremolinos): 3-5
Oranje Wit - SV Houten (tijdens trainingskamp in Portugal): 0-2
Oranje Wit - LAC Frisia (tijdens trainingskamp in Portugal): 3-0

ZATERDAG 18 DECEMBER
ASWH - Spurtlust’46: 0-4
De Alblas - Heukelum: 2-1
Kozakken Boys O23 - Altena: 1-3
Asperen - Haaften: 5-4
RFC - Almkerk 2: 2-3
FIOS - Lekkerkerk 

ZATERDAG 11 DECEMBER
Almkerk - GJS: 3-0
Pelikaan - De Zwerver: 0-2
EBOH - Wieldrecht: 1-1
GVV’63 - Tricht: 0-4
AVV Swift - LRC Leerdam: 6-1
Kozakken Boys - Rijsoord: 3-0
GRC 14 - Altena: 0-3
Sleeuwijk - Jan van Arckel: 3-1
LMO- Lekkerkerk: afgelast
Nivo Sparta - OJC Rosmalen: 1-2
HSSC’61 - SV Meerkerk: 2-4
De Alblas - Oranje Wit: 2-0
MVV’58 - Brederodes: 2-4
SVW - Papendrecht: 3-1
FC Perkouw - Rotterdam United: 2-0
Asperen - Heukelum: 1-3
IFC - Seolto: 5-0
Vriendenschaar - JSV: 4-2

ZONDAG 12 DECEMBER
Dussense Boys - RFC: 8-2
Unitas zondag - Baronie: afgelast

ZATERDAG 4 DECEMBER
EBOH - DFC: 1-1
SV Meerkerk - Wilhelmina’26: 5-0
Almkerk - Woudrichem: 3-0
Altena - Vuren: 7-0
SV Top - Achilles Veen: 3-3
Rhelico - Asperen: 1-3
GRC 14 - GJS: 1-1
Poortugaal - Sliedrecht: 1-1
Roda Boys - FC Den Bosch O21: 4-5
LRC - De Meern: 2-0
GVV’63 - Kerkwijk: 3-2
Tricht - Haaften: 4-1
Ameide - Heukelum: 1-4
OJC Rosmalen - WNC: 3-2
Sleeuwijk - ONI: 4-1
SC Everstein - Lekvogels: 1-1
HSSC’61 - Benschop: 3-4
CVC Reeuwijk - Brederodes: afgelast
Unitas zaterdag - SVW: 1-2
IFC - De Zwerver: 2-2
Nieuw-Lekkerland - Rijsoord: 2-4
Lekkerkerk - Rotterdam United: 2-1
Vriendenschaar - VVIJ: 2-1

Rick den Besten

Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.

• Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0.
• Achilles Veen - TEC: 1-3
• Achilles Veen - TEC: 1-3
• VVAC - Vuren (2-2).
• VVAC - Vuren (2-2).
• SV Meerkerk - Schelluinen (6-1).
• SV Meerkerk - Schelluinen (6-1).
• De Alblas - Heukelum.
• De Alblas - Heukelum.
• De Alblas - Heukelum.
• De Alblas - Heukelum.
• Ameide - Heukelum (1-4).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie