• Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0.
• Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0. Foto: Gerald van Zanten
update

Overzicht oefenprogramma en -uitslagen regioclubs winterstop 2021-2022

17 feb, 21:50 Nieuws 50.896 keer gelezen

REGIO • Onderstaand een overzicht van de tot nu bij ons bekende oefenwedstrijden (eerste elftallen, regioclubs) in de aanloop naar de tweede competitiehelft.

Aanvullingen (wedstrijden én uitslagen) bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

DONDERDAG 17 FEBRUARI
SVS'65 - Papendrecht 2: 3-0

Aanvullingen bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

UITSLAGEN

DINSDAG 15 FEBRUARI
GRC 14 - Unitas zat: 8-0
Altena - Dussense Boys: 9-1
Rhelico - Nivo Sparta 2: 3-5
Emplina - Alem: 2-0

ZATERDAG 12 FEBRUARI 
Nivo Sparta - Drechtstreek: 4-1
Excelsior Maassluis - GVV Unitas: 0-2
Rhelico - ASV Arkel: 2-3
Ammerstolse SV - Alphense Boys: 3-3
Heerjansdam - Smitshoek: 2-1
LRC Leerdam - Roda Boys: 5-0
Oranje Wit - SVW: 1-3
GVV'63 -CVV Vriendenschaar: 3-2
Hardinxveld - Heukelum: 3-2
GDC -Unitas zat: 1-1
Geinoord - Sleeuwijk: 4-3
WNC - De Meern: 3-1
SHO - GJS: 4-1
RVVH - Rijsoord: 2-0
Benschop - SC Everstein: 7-0
Streefkerk - Sliedrecht 2: 3-3
BZC'14 - Jan van Arckel: 1-2
Groote Lindt - IFC: 1-1
SVS'65 - RFC: 5-1
DFC - ‘s-Gravendeel: 0-2
SCH'44 - Schoonhoven: 2-2
FC Oudewater - SV Lopik: 3-2
Brederodes - IJFC: 2-4
De Alblas - Woudrichem: 4-0
FC Engelen - GRC 14: 2-2
Siveo’60 - Haastrecht: 0-3
Linschoten - SPV’81: 3-1

DINSDAG 8 FEBRUARI
BZC'14 - Focus'07: 1-0
Excelsior Maassluis - RVVH: 1-2
Haarsteeg - Wilhelmina'26: 0-1
GDC - SSC'55: 3-0
Beesd - Herovina: 4-3
Sportust'46 - WNC: 4-0
SC Everstein - Tricht: 3-3
Dussense Boys - NOAD'32: 7-2
SV Noordeloos - GSC/ODS zon: 3-1
FC Perkouw -Stolwijk: 3-3
Brederodes - JSV: 5-3
Vriendenschaar - Sporting'70: 1-0

ZONDAG 6 FEBRUARI
Emplina - Alem: afgelast
GVV Unitas - Baronie: 4-1

ZATERDAG 5 FEBRUARI 
SV Meerkerk - Woudrichem: 2-2
SVW -Brederodes: 4-3
Roda Boys - Sliedrecht: 1-5


SteDoCo - SV Poortugaal: 2-1
GRC 14 - Tricht: 2-1
Wieldrecht - Nivo Sparta: 4-4
GJS - Oranje Wit: 3-3
HSV Hoek - ASWH: 0-0
Wilhelmina'26 - Alblasserdam: 2-2
Hardinxveld - EBOH: 4-2
LMO – Almkerk 1-3
Altena - Vriendenschaar: 2-4
GVV'63 - VVAC: 2-5
Vuren - Heukelum: 2-1
Streefkerk - Arkel: 1-4
De Zwerver - Dubbeldam: 1-0
Heerjansdam - Capelle: 2-2
IJFC - HSSC'61: 1-1
Lekvogels - Deltasports'95 2: 0-1
Benschop - Schoonhoven: 5-2
Haaften - WSV Well: 2-1
FC Binnenmaas - VVGZ: 1-1
Rijsoord - Brielle: 1-2
Jan van Arckel - NOAD'32: 2-1
Strijen - Groote Lindt: 2-2
Oudewater – Bergambacht 1-3
FC Perkouw - Gouderak:
SV Geinoord - SV Lopik: 5-1
IFC - VVOR: 6-1
SV Spakenburg - Kozakken Boys: 0-1
Groot-Ammers - ONI:
MVV'58 - Asperen: 4-1
Kerkwijk - Nivo Sparta 2: 1-4
DFC - De Fendert: 1-3
RFC - Baronie: 1-0

DINSDAG 1 FEBRUARI
Altena - GRC 14: 0-2
SV Meerkerk - ASV Arkel: 3-1
Oranje Wit - Drechtstreek: 4-1
Achilles Veen - VOAB: 2-2
RVVH - ASWH: 1-1
IJFC - WNC: 1-4
RFC - VVAC: 0-1
Kerkwijk - BZC'14: 2-4
Haastrecht - Schoonhoven: 2-2
Benschop - Montfoort SV'19: 2-1
Unitas zondag - LRC Leerdam: 2-4
Streefkerk - Pelikaan 2: 2-4
Asperen - Dussense Boys: 2-2
Brederodes - Herovina: 5-3
Hedel - Irene Gemonde: 5-2
Maarssen – Nivo Sparta: 1-2
Nivo Sparta 2 - RKTVC: 2-2
Vriendenschaar - Theole: 3-3

ZONDAG 30 JANUARI
Jong Brabant - Alem: 1-1
Alphense Boys - GVV Unitas: 2-2
Jan van Arckel - BMC: 1-3
Wilhelmina - Hedel: 5-1
DSC - RWB: 3-2
TGG – Be Ready: 2-1

ZATERDAG 29 JANUARI
EBOH - 's Gravendeel: 2-0
Gemert - Kozakken Boys: 0-3
BZC’14 - Almkerk 2: 3-0
Achilles Veen -TEC: 1-3
DFC - Wieldrecht: 1-1
LRC Leerdam - Argon: 2-0
MVV’58 - SC Everstein: 2-3
Tricht - Deltasports’95: 4-0
Bergambacht - FC Perkouw: 2-0
Nieuw-Lekkerland - De Zwerver: 4-1
SteDoCo - UNA: 2-2
Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0
GJS - De Alblas: 2-2
SV Meerkerk - Schelluinen: 6-1
Hardinxveld - Wilhelmina’26: 4-3
Woudrichem - Groot-Ammers: 2-1
HSSC’61 - Heukelum: 0-2
RVVH - Capelle: 2-4
Ameide - Vriendenschaar: 1-1
Zwaluwe - Streefkerk: 1-1
Beesd - ASH: 2-3
Benschop - Jonathan: 4-3
Rijsoord - Nieuwenhoorn: 1-5
BVCB - Drechtstreek: 2-2
SV Lopik - IJFC: 2-2
Geinoord - Brederodes: 5-0
Heerjansdam - Sparta AV: 2-3
Sleeuwijk - GVV'63: 3-0
VVAC - Vuren: 2-2
Rhelico - Haaften: 1-4
Unitas - Alblasserdam: 0-5
IFC - VVGZ: 1-4

Asperen - FC Drunen: 11-0
Oranje Wit - Pelikaan: 2-2
Lekvogels - Aurora: 2-1
Blauw Geel'38 - WNC: 4-0
SVS'65 - WSV Well: 3-4
SV Noordeloos - NOAD'32: 1-0
Groeneweg - Schoonhoven: 1-3
Lekkerkerk - Maasdijk: 1-3
Dilettant - OHVV: 1-0
RFC - NEO'25: 3-0

DONDERDAG 27 JANUARI
Vuren - Tricht: 0-2
MVV'58 - HSSC'61: 2-4
Jan van Arckel - Hedel: 1-4
Wilhelmina - Alem: 1-2
DSC - Nivo Sparta 2: 4-3

WOENSDAG 26 JANUARI
Kozakken Boys - Capelle: 3-2

ZATERDAG 15 JANUARI
Copa Odiaxere (Albufeira)
Sleeuwijk - SV Leo: 2-0
Sleeuwijk - SV Otterloo: 2-0
Sleeuwijk - SSS: 1-2
(Sleeuwijk eindigt als tweede)

MAANDAG 10 JANUARI
Oranje Wit - Hercules Utrecht (tijdens trainingskamp): 8-2
Oranje Wit - Vitesse Delft (tijdens trainingskamp): 1-1

DINSDAG 11 JANUARI
Pelikaan - Malaga O20 (tijdens trainingskamp): 2-2

ZONDAG 9 JANUARI
Bergambacht - Oranje Wit 2 (tijdens trainingskamp in Portugal): 0-0

ZATERDAG 8 JANUARI
WNC - Den Hoorn (tijdens trainingskamp in Valencia): 4-2
GRC 14 - RWB (45 minuten, tijdens trainingskamp in Alicante): 1-0
GRC 14 - HSSC’61 (45 minuten, tijdens trainingskamp in Alicante): 1-1
HSSC’61 - RWB (45 minuten, tijdens trainingskamp in Alicante): 0-3
Nivo Sparta - Go Ahead Kampen (tijdens trainingskamp in Spanje): 4-1
Drechtstreek - SHO (tijdens trainingskamp in Torremolinos): 3-5
Oranje Wit - SV Houten (tijdens trainingskamp in Portugal): 0-2
Oranje Wit - LAC Frisia (tijdens trainingskamp in Portugal): 3-0

ZATERDAG 18 DECEMBER
ASWH - Spurtlust’46: 0-4
De Alblas - Heukelum: 2-1
Kozakken Boys O23 - Altena: 1-3
Asperen - Haaften: 5-4
RFC - Almkerk 2: 2-3
FIOS - Lekkerkerk 

ZATERDAG 11 DECEMBER
Almkerk - GJS: 3-0
Pelikaan - De Zwerver: 0-2
EBOH - Wieldrecht: 1-1
GVV’63 - Tricht: 0-4
AVV Swift - LRC Leerdam: 6-1
Kozakken Boys - Rijsoord: 3-0
GRC 14 - Altena: 0-3
Sleeuwijk - Jan van Arckel: 3-1
LMO- Lekkerkerk: afgelast
Nivo Sparta - OJC Rosmalen: 1-2
HSSC’61 - SV Meerkerk: 2-4
De Alblas - Oranje Wit: 2-0
MVV’58 - Brederodes: 2-4
SVW - Papendrecht: 3-1
FC Perkouw - Rotterdam United: 2-0
Asperen - Heukelum: 1-3
IFC - Seolto: 5-0
Vriendenschaar - JSV: 4-2

ZONDAG 12 DECEMBER
Dussense Boys - RFC: 8-2
Unitas zondag - Baronie: afgelast

ZATERDAG 4 DECEMBER
EBOH - DFC: 1-1
SV Meerkerk - Wilhelmina’26: 5-0
Almkerk - Woudrichem: 3-0
Altena - Vuren: 7-0
SV Top - Achilles Veen: 3-3
Rhelico - Asperen: 1-3
GRC 14 - GJS: 1-1
Poortugaal - Sliedrecht: 1-1
Roda Boys - FC Den Bosch O21: 4-5
LRC - De Meern: 2-0
GVV’63 - Kerkwijk: 3-2
Tricht - Haaften: 4-1
Ameide - Heukelum: 1-4
OJC Rosmalen - WNC: 3-2
Sleeuwijk - ONI: 4-1
SC Everstein - Lekvogels: 1-1
HSSC’61 - Benschop: 3-4
CVC Reeuwijk - Brederodes: afgelast
Unitas zaterdag - SVW: 1-2
IFC - De Zwerver: 2-2
Nieuw-Lekkerland - Rijsoord: 2-4
Lekkerkerk - Rotterdam United: 2-1
Vriendenschaar - VVIJ: 2-1

Rick den Besten

Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.

• Nivo Sparta - Roda Boys: 1-0.
• Achilles Veen - TEC: 1-3
• Achilles Veen - TEC: 1-3
• VVAC - Vuren (2-2).
• VVAC - Vuren (2-2).
• SV Meerkerk - Schelluinen (6-1).
• SV Meerkerk - Schelluinen (6-1).
• De Alblas - Heukelum.
• De Alblas - Heukelum.
• De Alblas - Heukelum.
• De Alblas - Heukelum.
• Ameide - Heukelum (1-4).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Hardinxveld-doelman Sidney Batenburg kiest voor Alblasserdam 36 minuten geleden
Afbeelding
Alblasserdam-doelman Pieter Lerensveld naar Nieuw-Lekkerland 11 uur geleden
Afbeelding
Alsnog vrijspraak voor Wieldrecht-middenvelder Robert Versteeg 14 uur geleden
Afbeelding
Floren Streefkerk (SV Meerkerk) nadert koploper Björn Paul (Vuren) in topscorerslijst 14 uur geleden
Afbeelding
Ronald den Ouden wordt assistent van Marco Verbeek bij Sliedrecht 15 uur geleden
Afbeelding
Alblasserdammer Danny Buijs nieuwe trainer KV Mechelen 21 mei, 07:54