Afbeelding
Foto: JAN NOORLANDT
UPDATE

Programma en uitslagen nacompetitie seizoen 2021-2022 (zaterdagvoetbal)

25 jun, 17:25 Nieuws Fotoseries 73.967 keer gelezen

REGIO • Het seizoen zit erop, ook in de nacompetitie is de strijd gestreden.

Onderstaand het programma en de uitslagen (we geven alleen nacompetitieschema’s -eerste elftallen- weer waarbij clubs uit de regio betrokken zijn):

Tweede divisie / derde divisie
Eerste ronde donderdag 9 en zaterdag 11 juni
a. DVS’33 - Hercules: 5-2
Hercules - DVS’33: 1-1
b. HSC’21 - Sparta Nijkerk: 1-0
Sparta Nijkerk - HSC’21: 1-2
c. Sportlust’46 - Kozakken Boys: 0-0
Kozakken Boys - Sportlust’46: 4-1
d. Gemert - GVVV: 1-2
GVVV - Gemert: 2-0

Tweede ronde woensdag 15 en zaterdag 18 juni
1. DVS’33 - Kozakken Boys: 1-1
Kozakken Boys - DVS’33: 2-1
2. HSC’21 - GVVV: 1-3
GVVV - HSC’21: 3-1

Finale woensdag 22 en zaterdag 25 juni
Kozakken Boys - GVVV: 3-1
GVVV - Kozakken Boys: 1-4 (Kozakken Boys blijft in de tweede divisie, GVVV degradeert naar de derde divisie)

Hoofdklasse / Eerste klasse
Eerste ronde zaterdag 11 juni
1. ONS Sneek - Brielle: 2-0
2. DUNO D - Blauw Wit’34: 6-2
3. De Zuidvogels - Sliedrecht: 2-2 (Sliedrecht w.n.s.)
4. Nootdorp - DZC’68: 4-1
5. Pelikaan S - Honselersdijk: 2-3
6. DTS’35 Ede - Voorschoten’97: 1-2
7. WNC - RVVH: 2-1

Tweede ronde zaterdag 18 juni
a. SDV Barneveld - Sliedrecht: 1-1 (SDVB wns)
b. Nootdorp - SDC Putten: 3-1
c. ONS Sneek - WNC: 1-3
d. DUNO D - Honselersdijk: 5-2
e. WHC - Voorschoten: 5-1
f. Nieuwenhoorn - Scherpenzeel: 2-0

Finale zaterdag 25 juni
SDV Barneveld - Nootdorp: 1-0, SDV Barneveld promoveert naar hoofdklasse
WNC - DUNO D: 2-0, WNC promoveert naar de hoofdklasse, DUNO D degradeert naar 1e klasse
WHC - Nieuwenhoorn: 2-2 (Nieuwenhoorn w.n.s.)

1e klasse / 2e klasse West 2
Poule 2, eerste ronde zaterdag 11 juni
a. Heinenoord - Spirit: (4-1, na verlenging)
b. Papendrecht - Vitesse Delft: 4-2
c. Sparta AV - HVC’10: 2-2 (HVC’10 wns)
d. DSO - CION: 4-1

Tweede ronde dinsdag 14 juni
1. DSO - Papendrecht: 2-1, Papendrecht degradeert
2. Heinenoord -HVC’10: 1-2

Finale (neutraal terrein), zaterdag 18 juni
DSO - HVC’10: 3-1

2e klasse E en F
Eerste ronde zaterdag 11 juni
1. NSVV - Wieldrecht: 0-2
2. De Zwerver - MZC’11: 3-1
3. Woudenberg - Yerseke: 0-1
4. FC Breukelen - Heukelum: 3-0

Tweede ronde dinsdag 14 juni
5. Yerseke - Wieldrecht: 4-0
6. De Zwerver - FC Breukelen: 3-0, FC Breukelen degradeert

Finale op neutraal terrein zaterdag 18 juni (winnaar volgend seizoen 1e klasse)
7. Yerseke - De Zwerver: 1-2, De Zwerver promoveert naar eerste klasse

3e klasse C en D
Eerste ronde zaterdag 11 juni
1. De Alblas - Vuren: 5-1
2. GVV’63 - Dilettant: 0-4
3. Drechtstreek - Streefkerk: 1-4, Drechtsteek gedegradeerd
4. ASV Arkel - BLC: 4-1

Tweede ronde dinsdag 14 juni
5. De Alblas - Streefkerk: 0-2
6. ASV Arkel - Dilettant: 3-2

Finale op neutraal terrein zaterdag 18 juni (winnaar volgend seizoen 2e klasse)
7. Streefkerk - ASV Arkel: 1-1 (Streefkerk wns; Streefkerk promoveert naar 2e klasse, Arkel degradeert naar 3e klasse)

4e klasse E en F
Eerste ronde zaterdag 11 juni
Vrijgesteld

Tweede ronde dinsdag 14 juni
5. MOC’17 - Asperen: 3-1
6. The Gunners - GVV Geldermalsen: 3-0
7. ZBC’97- SV Top: 2-2 (ZBC’97 wns)
8. SV Oss - Unitas: 4-1 (na verlenging)
11. FC Perkouw - Steenbergen: 2-2 (FC Perkouw wint strafschoppenserie met 10-9)
12. TSVV Merlijn - Dongen: 0-2
13. Nieuwdorp - Krabbendijke: 1-1 (Nieuwdorp wns)
14. Groot-Ammers - NOAD’32: 1-1 (Groot-Ammers wint strafschoppenserie met 13-12, NOAD’32 degradeert)

Finale op neutraal terrein zaterdag 18 juni (winnaars volgend seizoen 3e klasse)
MOC’17 - The Gunners
ZBC’97 - SV Oss: 5-3 (ZBC’97 promoveert naar 3e klasse)
FC Perkouw - Dongen: 0-2 (FC Perkouw degradeert naar 4e klasse, Dongen promoveert naar 3e klasse)
Nieuwdorp - Groot-Ammers: 2-2 (Nieuwdorp wns, Groot-Ammers degradeert naar 4e klasse)

Derde klasse / vierde klasse (West 2)
Tweede ronde (zaterdag 11 juni)
c. Bergambacht – Zwammerdam: 3-0
d. Groeneweg - Floreant: 6-6 (Groeneweg wns)

Derde ronde dinsdag 14 juni
Groeneweg – Bergambacht: 4-5

Finale (18 juni) op neutraal terrein
Bergambacht
- Overmaas: 3-1 (Bergambacht promoveert naar 3e klasse)

Rick den Besten

Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.

Afbeelding
Afbeelding
DUNO - WNC
DUNO - WNC
DUNO - WNC
Kozakken Boys - GVVV (3-1).
Kozakken Boys - GVVV (3-1).
Kozakken Boys - GVVV (3-1).
• Streefkerk promoveert naar tweede klasse.
• ASV Arkel - Streefkerk (1-1, Streefkerk wns).
• De Zwerver promoveert naar de eerste klasse.
• Bergambacht promoveert naar derde klasse.
Afbeelding
• ASV Arkel - Streefkerk (1-1, Streefkerk wns).
• FC Perkouw - Dongen (0-2).
• De Zwerver - FC Breukelen (3-0).
• De Zwerver - FC Breukelen (3-0).
• De Alblas - Streefkerk (0-2).
• De Alblas - Streefkerk (0-2).
• Groot-Ammers - NOAD'32
Afbeelding
Afbeelding
• ASV Arkel - BLC (4-1).
• Vuren-doelman Tim Ritmeeste baalt als een stekker na de 3-1 van De Alblas.
Drechtstreek-Streefkerk
Papendrecht-Vitesse Delft
FC Breukelen - Heukelum
WNC - RVVH
Bergambacht won zaterdagmiddag thuis met 3-0 van Zwammerdam. De drie doelpunten werden al in de eerste helft gemaakt.
Afbeelding
• Luuk Kuylenburg scoort vlak voor tijd de 2-1 binnen, maar in de slotfase ging het toch nog fout.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie