• Behoorlijk wat mutaties bij zowel Nivo Sparta als Roda Boys.
• Behoorlijk wat mutaties bij zowel Nivo Sparta als Roda Boys. Foto: Gerald van Zanten
UPDATE

Overschrijvingen: veel verloop bij de zaterdagclubs in de Bommelerwaard

15 jun, 22:40 Nieuws Spelerscarrousel 4.195 keer gelezen

BOMMELERWAARD • Een waslijst aan overschrijvingen bij de zaterdagclubs in de Bommelerwaard. Het naar de vierde klasse gedegradeerde BZC’14 voert de boventoon, maar traditiegetrouw zijn er ook bij Nivo Sparta en Roda Boys veel mutaties.

En opvallend: Michel Kooijman (GVV’63) voegt zich bij het leger nieuwelingen van vierdeklasser BZC’14.

Eerste klasse

Nivo Sparta
Gaan: Dennis van Meurs (stopt), Thomas van der Horst, Tom Stupers (beiden Emplina), Rob Goesten (Roda Boys/Bommelerwaard), Martijn de Wildt (BLC).
Komen: Sjors Maas (Almkerk), Ilias Zaimi (Unitas zo), Bram Nijhoff, Tonni Maric, Wessel Hijman (allen OJC/Rosmalen), Sky van Dongen (FC Den Bosch JO18, stageplaats).

Tweede klasse

Roda Boys/Bommelerwaard
Gaan: Maikel van Opijnen (stopt), Paul van de Elzen (BLC), Armand Selmani (stopt), Jarno van Vuren (BZC’14), Angelo Stoove (BLC), Jamil Kools (WNC), Jordey van Ham (stopt), Mo Niktbahkt (CHC), Jesse Hobo (BZC’14).
Komen: Loek van Grinsven (Den Dungen), Servanio Martina (Vriendenschaar), Hicham Chatouani (IJFC), Rob de Groot (Altena), Rob Goesten (Nivo Sparta), Aimane Seqqal (LRC Leerdam), Yassine Bousdadi (Excelsior Maassluis), Sam van Doremalen (WNC), Raymon van Zuijlen (Baardwijk).

Derde klasse

GVV’63
Gaan: Nick Ekelmans, Karim Kaaouass (beiden lager elftal), Michel Kooijman (BZC’14).
Komen: Tim de Laat (Wilhelmina’26), Damian van Doesburg, Charraf Kaaouass (beiden Nivo Sparta), Peter Schouten (NOAD’32), Laurens van Brakel (BZC’14).

Vierde klasse

BZC’14
Gaan: Damian Groenevelt (Woudrichem).
Komen: Michel Kooijman (GVV’63), Robin Zonneveld Piek (GRC 14), Jesse Hobo, Jarno van Vuuren, Marijn van der Zwaan, Jelle Borsje (allen Roda Boys/Bommelerwaard), Maverick van Maaren (Wilhelmina’26), Jurre van Veen (Almkerk), Ton Drost (Sleeuwijk), Ricardo van Willigen, Robbert van der Linden, Julian van Wijgerden, Martijn Versteeg, Renzo Benschop (allen intern BZC’14), Marno van Heusden, John van Balen (beiden terug na een knieblessure)

Kerkwijk
Gaan: Aart de Jong, Arjo Mans (beiden lager elftal), Ariën van Heijningen (Well), Floris Schipper, Daan ’t Gilde (beiden Nivo Sparta O23).
Komen: Mika van den Biggelaar (Wilhelmina), Jesse Vierhouten (HRC’14).

Well
Gaan: Mohamed Maklouf, Jalal Boujamaa, Adnane el Khairi (allen Real Lunet).
Komen: Steven Koningstein (Emplina), Aron Dekkers (Jan van Arckel), Kevin Paxton, Jasper van Schijndel (beiden Maliskamp), Jeroen Roelofs (CDW), Job Quick (Hedel), Thomas Lobregt (Rhelico), Ariën van Heijningen (Kerkwijk).

Rick den Besten

Hoofdredacteur Het Kontakt Edities en (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard en Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Onderzoek naar nacompetitiewedstrijd tussen Nieuwdorp en Groot Ammers loopt nog 46 minuten geleden
Afbeelding
Overzicht én uitslagen oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2022-2023 UPDATE 1 uur geleden
Logo
Afbeelding
Glenn Weijts volgt zijn sportieve ambitie: ‘Maar ik heb begrip voor de boze reacties’ 11 uur geleden
Afbeelding
Johnny Lommers langer bij Kozakken Boys 28 jun, 14:55
Afbeelding
Hardinxveld speelt zaterdag 20 augustus tegen oud-Feyenoord 28 jun, 07:30
Afbeelding
VV Ameide viert 75-jarig bestaan 27 jun, 07:16