Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners
UPDATE

Indelingen districtsbeker: een regen aan derby’s

29 jul, 18:07 Nieuws 4.479 keer gelezen

REGIO • De KNVB heeft in de nacht van donderdag op vrijdag de indelingen van de districtsbekerpoules gepubliceerd. Er is in de poulefase, zeker in Zuid I, weer sprake van vele derby’s.

Verder is het opvallend dat de nodige competitiegenoten elkaar ook al in bekerverband treffen.

Regio-Voetbal zet de indelingen op een rijtje (regioclubs, eerste elftallen):

Zuid I - groep 1
• Poule 6: Alblasserdam, De Zwerver, JEKA, Virtus
• Poule 7: Heerjansdam, Papendrecht, Sliedrecht, VVGZ
• Poule 8: Oosterhout, Roda Boys, VOAB, Wilhelmina’26
• Poule 11: Altena, Nieuw-Lekkerland, Pelikaan, Streefkerk
• Poule 12: GRC 14, TSC, Nemelaer, Wieldrecht
• Poule 13: Emplina, Oranje Wit, Theole, Tricht
• Poule 15: GJS, Nivo Sparta, Sarto, WSC
• Poule 16: Heukelum, LRC Leerdam, Woudrichem, Rijsoord
• Poule 18: Almkerk, Rijen, SC ‘t Zand, Schelluinen
• Poule 20: SVW, Beek Vooruit, Uno Animo, EBOH

Zuid I - groep 2
• Poule 12: DHV, Dubbeldam (za), Groote Lindt, Oranje Wit 2
• Poule 14: DFC, Drechtstreek, GSC/ODS zat, Hardinxveld
• Poule 15: Peursum, SV Noordeloos, Sleeuwijk, VVAC
• Poule 17: De Alblas, Groot-Ammers, IFC, VVGZ 2
• Poule 18: Beesd, HSSC’61, Lekvogels, SC Everstein
• Poule 19: ASH, GVV’63, Margriet, SV Oss 1920
• Poule 20: DBN’22, GVV Geldermalsen, MVV’58, Rhelico
• Poule 22: Asperen, NOAD’32, SV Meerkerk, Sparta’30
Poule 26: Pelikaan 2, SSW, ZBC’97, Zwaluwe
• Poule 31: BZC’14, Haaften, Herovina, WSV Well
• Poule 32: Ameide, Hardinxveld 2, ASV Arkel, Unitas zat
• Poule 33: FC Tilburg, GDC, Internos, RFC
• Poule 34: Kerkwijk, Leerdam Sport’55, SVS’65, Vuren

Zuid I - groep 3
• Poule 6
: BVV, Den Dungen, RKVSC, Wilhelmina
• Poule 7: Dussense Boys, Hedel, Jan van Arckel, Nieuwkuijk
 Poule 10: Alem, BZS, Buren, Wadenoyen
• Poule 12: Be Ready, Madese Boys, OVV’67, Right’Oh
• Poule 15: DSC, Ophemert, RKKSV, Vlijmense Boys
• Poule 23: DBN’22, DSS’14, FC Engelen, HRC’14

West 2 - groep 1
Poule 3: Antibarbari, DCV, Spirit, Donk

West 2 - groep 2
• Poule 7: CVC Reeuwijk, Nieuwkoop, Haastrecht, Woerden
 Poule 8: SC Botlek, SC IJsselmonde, Lekkerkerk, Oud-Beijerland
• Poule 14: Alphen, HOV/DJSCR, Schoonhoven, Zwarte Pijl
• Poule 16: Antibarbari 2, CKC, Dilettant, Rijnmond Hoogvliet Sport
• Poule 18: Aarlanderveen, Bergambacht, Capelle 2, VVOR

West 2 - groep 3
• Poule 3: Gouderak, Kamerik, Linschoten, NSV’46
• Poule 17: Erasmus, FC Vlotbrug, RVV Overschie, Stolwijk
• Poule 19: ‘s-Gravendeel, Cabauw, NOC/Kralingen, Swift Boys
• Poule 21: Blijdorp, GOZ, SV Ommoord, SPV’81
• Poule 26: DRL, Overmaas, FC Perkouw, Zinkwegse Boys

West 1 - groep 1
• Benschop, DeltaSports’95, FC Oudewater. Montfoort SV’19

West 1 - groep 2
• SV Baarn, Brederodes, Hoogland 2, Spakenburg 2
• Altius, SV Lopik, RKDES, Roda’23 RKSV

Rick den Besten

Hoofdredacteur Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app

Laatste nieuws

Afbeelding
Clubs regio Vijfheerenlanden: Heukelum aast op eerste seizoenszege, kaarten in 3D moeten nog worden geschud VOORBESCHOUWING 21 uur geleden
Afbeelding
Mooi programma met o.a. SVW-LRC, Papendrecht-GJS, Alblasserdam-Streefkerk en Arkel-Hardinxveld VOORBESCHOUWING 30 sep, 12:00
Afbeelding
Roda Boys-Almkerk, SVW-Achilles Veen, Heukelum-Arkel en De Zwerver-Streefkerk in tweede ronde districtsbeker Zuid I 30 sep, 10:43
Afbeelding
Almkerk jaagt tegen Oranje Wit op eerste driepunter, maar andersom geldt dat ook VOORBESCHOUWING 30 sep, 07:00
Afbeelding
VIDEO: Voorbeschouwing SoccerReporter op SVW-LRC 29 sep, 19:23
Logo
Afbeelding
Co van Iersel gestopt als leider van Sleeuwijk: ‘Het gevoel er niet meer bij te zijn, zal moeten slijten’ 29 sep, 18:00