Overschrijvingen regio Leerdam
Algemeen 38 keer gelezenREGIO LEERDAM - De overschrijvingstermijn loopt vannacht om 00:00 uur af. Hierbij alvast een overzicht van de clubs in de regio Leerdam:
LRC Leerdam
Nieuw: Akram Chentouf (Leerdam Sport’55); Furkan Cetin (SteDoCo); Michael Lopes (Smitshoek); Sam Versluis (Unitas-zo); Wesley Swets (Unitas-za); Sjors Maas (GVVV); Angelo Perini (GJS); Martijn de Wildt (svBLC); Mounir el Ouazizi (DRL)
Weg: Mark Vosselman (SHO); Robin Boekhout (Stedoco); Anass Lahnine (VVA’71); Joshua Cohen (Vriendenschaar); Dennis Rooijackers (Asperen); Quincy Kompai (stopt); Pieter Willem Smits (stopt)
WNC
Nieuw: Bas Smulders (OJC Rosmalen); Nick Vijlbrief (FC Lienden); Thomas van Vark (Argon); Kevin Groffen (Buren); Dyan Baumgartner (Focus’07); Jesse Wammes (FC Lienden); Gary Chen (Elinkwijk)
Weg: Jordy Perdon (Haaften); Dennis Veldhuizen; Ronald Zondag; Charles van Oort; Roderik Kieft (allen SCR); Hans van Kranenburg (Aquila); Joshua Lopez Cuijten (Leones); Dylan Victory (Tricht); Jan van Dooijeweert (lager elftal)
Leerdam Sport’55
Nieuw: Yat Wing Law (Scherpenzeel); Onur Inan (Raptim)
Weg: Achraf Chentouf (VVGZ); Akram Chentouf (LRC Leerdam); Nikos Tabas (Raptim); Cyrill Menges (lager elftal)
Tricht
Nieuw: Jan Dirk in den Eng (UVV), Maarten Klaare (Theole), Dylan Victiory (WNC).
Weg: Matti de Gram (Focus'07), Rian Drost, Mark van Zijl (beiden lager elftal).
Heukelum
Nieuw: Stijn Schüller (Meerkerk)
Weg: Gerard de Gram (stopt)
Asperen
Nieuw: Dennis Rooijackers (LRC); Pieter Marten Hoekstra (Heukelum); Jelle van Iperen (LRC); Jan Wiggelinkhuijzen (MVV’58); Michiel den Hartog (Heukelum), Lenk van der Leden (uit jeugd Herovina).
Weg: Tom Maddison (Unitas za); Ruben Snijder (studie in Amsterdam); Nick Sprado (LRC); Joost van der Weiden (LRC)
ASH
Nieuw: Remon Steenbruggen (Herovina)
Weg: Peter van Herk (stopt)
HSSC’61
Nieuw: Danny Stijsiger (Vianen); Joop van Kooten (Heukelum); Glenn Huijgen (Focus’07); Jouke van der Meulen (Focus’07)
Weg: Niemand
Herovina
Nieuw: Berry Tulling (SVS’65)
Weg: Maarten Lievaart (GRC’14); Remon Steenbruggen (ASH); Remon Prijs (lager elftal), Wilco de Leeuw (lager elftal)
Haaften
Nieuw: Jordy Perdon (WNC); Johnnie Noorthoek (Nivo Sparta); Jessey de Jong (Nivo Sparta)
Weg: Niemand
Vuren
Nieuw: Kay Breider (LRC); Dylan van de Werff (GJS)
Weg: Albert van Zandwijk (stopt, wordt trainer Vuren-1); Kevin Meerens (stopt)
SVS’65
Nieuw: Jeremy de Vries (SVW), Imre Gaastra (SteDoCo)
Weg: Mark Kortlever (stopt), Christiaan de Jong (lager elftal)
Beesd
Nieuw: Niemand
Weg: Niemand
Rhelico
Nieuw: Joost Ritter (BZS)
Weg: Akram Chahyd (RKTVC)
MVV'58
Nieuw: Rick van Ginkel (RKTVC), Mike Mulickhuise (AFC).
Weg: Jan Wiggelinkhuysen (Asperen).