Programma en uitslagen oefenwedstrijden in de winterstop
Algemeen 17.160 keer gelezenREGIO • De winterstop zal door de meeste regioclubs traditiegetrouw worden benut met het spelen van een aantal oefenwedstrijden.
Regio-Voetbal geeft -zoals gebruikelijk- graag een overzicht van de oefenduels. De ons tot nu toe bekende oefenwedstrijden en uitslagen zijn:
Vrijdag 3 januari
Lekvogels - sv United: 2-2
Zaterdag 4 januari
Sleeuwijk - Schipluiden: 0-3 (Algarve Cup)
Sleeuwijk - Astrantia SV: 2-0 (Algarve Cup)
Kozakken Boys - FC Den Bosch: 0-0
FC Lynx - ASWH: 0-3
Oranje Wit - DVS'33 Ermelo: 2-2
HSSC'61 – Musselkanaal 1: 2-0
en
HSSC'61 - CSW Wilnis 2: 3-2 (tijdens minitoernooi trainingskamp Calella)
Dinsdag 7 januari
Oranje Wit - Vitesse Delft 0-3
Kozakken Boys - Jong FC Dordrecht: 4-1
Achilles Veen - GRC 14: 1-1
Asperen - Tricht: 1-1
SteDoCo - Hercules: 3-4
Donderdag 9 januari
WNC - UDI'19: 1-2 (in de rust gestaakt vanwege blessure speler WNC)
Vrijdag 10 januari
SSC'55 - Herovina: 2-3
GJS - SC 't Gooi: 7-2
GRC 14 - Purmesteijn: 2-2
Benschop - Wippolde: 4-1
GVV'63 - SV Duindorp: 6-1 (tijdens trainingskamp in Benidorm)
ASH speelt op trainingskamp in Portugal om de Copa Albufeira met DSV Full Speed, HBC Heemstede en Zwaluwen'30: ASH toernooiwinnaar
Copa Albufeira gaat mee naar Hellouw??????@RVoetbal pic.twitter.com/54N4b9qbwP
— A.S.H. Hellouw (@vv_ASH) January 10, 2020
Zaterdag 11 januari
Sliedrecht - NVJ CF: 14-1
Nivo Sparta - KHC Kampen: 1-3
Hardinxveld - Monster: 0-2
Heerjansdam - Teylingen: 4-2
Kozakken Boys comb. - Sleeuwijk: 5-4
Almkerk - SDC Putten: 0-0
Oranje Wit - RVVH: 1-2
Groot-Ammers - HSSC'61: 3-1
VVAC - ONI: 3-2
MVV'58 - SC Everstein: 2-4
Asperen - Tricht: 1-1
Nivo Sparta 2 - SVS'65: 6-5
HVV Helmond - SVW: 1-1
Bergambacht - Schelluinen: 6-1
Jodan Boys 2 - Spirit: 2-2
ODC - Alem: 1-1
DSC - Daarlerveen: 2-3
OJC Rosmalen - Roda Boys: 2-2
Zondag 12 januari
OVV'67 - Dussense Boys: 5-5
Jan van Arckel - Elshout: 0-1
Dinsdag 14 januari
Kozakken Boys - Nieuw-Lekkerland: 5-1
GJS - Papendrecht: 1-4
Scheidsrechter fluit #oefenwedstrijd GJS -@VVPapendrecht bij stand 1-4 af wegens ernstige blessure speler Papendrecht
— GJS Gorinchem (@GJS_Gorinchem) January 14, 2020
Almkerk - SVW: 0-0
ASWH - Jodan Boys: 1-1
VVGZ - Jong FC Dordrecht: afgelast
SVS'65 - Arkel: 1-1
Altena - SSC'55: 6-1
VVAC - Herovina: 1-0
Sleeuwijk - Almkerk 2: 2-1
Asperen - GVV: 3-0
Bergambacht - Groot-Ammers: 3-3
GDC - Haarsteeg: 2-2
MVV'58 - Rhelico: 6-1
SV Noordeloos - Dussense Boys: 2-3
's-Gravendeel - Wieldrecht: 1-1
Lekkerkerk - Stolwijk: 2-0
Hedel - Kerkwijk: 5-3
Haaften - Beesd: 1-1
Jong Brabant - HRC'14: 0-1
Woensdag 15 januari
IFC - Spartaan'20: 5-1
Donderdag 16 januari
Streefkerk - Dubbeldam: 3-1
Zaterdag 18 januari
Groot-Ammers - Herovina: 2-3
Peursum - GDC: 3-2
BZC'14 - SV Noordeloos: 7-0
GRC 14 - GJS: 5-2
Nivo Sparta - Wilhelmina'26: 8-2
Nieuw-Lekkerland - RVVH: 1-2
SVW - Heukelum: 5-1
SV Poortugaal - Sliedrecht: 0-3
Heinenoord - Papendrecht
Maarssen - WNC: 5-4
HSSC'61 - Schoonhoven: 5-0
's-Gravendeel - Hardinxveld: 2-6
Achilles Veen 2 - Sleeuwijk: 0-1
De Zwerver - IFC zat: 4-2
Haarlem Kennemerland - Alblasserdam: 0-5
Tricht - CHC: 1-1
Rhelico - NOAD'32: 0-8
GVV'63 - Beesd: 2-1
Spirit - Wieldrecht: 4-2
Sparta'30 - SSC'55: 3-2
Rood Wit - VVAC (tijdens trainingskamp in Groesbeek): 1-4
Benschop - AH'78: 2-0
Dilettant - Xerxes/DZB: 1-1
SVF Cothen - Lekvogels: 5-2
VEP - Bergambacht: 0-5
GDC 2 - Well: 6-2
Almkerk 2 - SV Capelle: 1-2
Oranje Wit - VVGZ: 4-1
Asperen - Papendrecht 2: 5-2
Focus'07 - ASV Arkel: 2-6
AFC - LRC Leerdam: 1-0
Drechtstreek - FC Dordrecht JO19-1: 1-2
Zondag 19 januari
HHC'19 - OSC'45: 0-0
Schijndel - DSC: 4-2
Hedel - NLC: 2-0
Be Ready - VCW: 3-0
Dinsdag 21 januari
Nivo Sparta - Houten: 4-0
Roda Boys - CHC: 1-1
2e helft wordt niet gespeeld ivm de mist. Rust/eindstand Roda Boys - @sv_CHC 1-1 pic.twitter.com/kDtwHkdbHs
— RodaBoys (@RodaBoysBom) January 21, 2020
De Alblas - Herovina: 4-2
RFC - SVS'65: 3-3
Dussense Boys - BZC'14: 1-6
Gouderak - FC Perkouw: 2-3
Dinsdag 28 januari
Pelikaan - De Zwerver: 5-0
Barendrecht - Nieuw-Lekkerland: 2-1
Altena - Unitas: 1-0
Bergambacht - Gouda: 5-2
Dinsdag 11 februari
20:00 uur, Kozakken Boys - Papendrecht
Dinsdag 18 februari
20:00 uur, Haarsteeg - Alem
Donderdag 20 februari
20:30 uur, SVS - Bergambacht
Zaterdag 29 februari
14:30 uur, DFC - De Fendert
15:00 uur, Bergambacht - Ommoord
Dinsdag 3 maart
20:00 uur, DFC - Streefkerk
Oefenwedstrijden en uitslagen van eerste elftallen (regioclubs) kunnen worden doorgegeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of Facebook.