Uitslagen EM Cup dinsdagavond 2 oktober
Nieuws Regio-Voetbal Toernooien 46 keer gelezenREGIO - Het vierde Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup gaat dinsdagavond 2 oktober van start. Aanvangstijd wedstrijden: 20:00 uur.
Poule-indeling en speelschema
Poule 1
LRC Leerdam
Unitas zaterdag
HRC'14
Dinsdag 2 oktober: LRC Leerdam - Unitas: 5-0
Dinsdag 30 oktober: HRC'14 - LRC Leerdam
Dinsdag 20 november: Unitas - HRC'14
Poule 2
GRC'14
Sleeuwijk
Be Ready
Dinsdag 2 oktober: Be Ready - GRC 14: 1-7
Dinsdag 30 oktober: GRC 14 - Sleeuwijk
Dinsdag 20 november: Sleeuwijk - Be Ready
Poule 3 (GEWIJZIGD)
WNC
HSSC'61
Dinsdag 30 oktober: HSSC'61 - WNC
Poule 4
Almkerk
SVW
Zuilichem
Dinsdag 9 oktober: Zuilichem - Almkerk
Dinsdag 30 oktober: Almkerk - SVW
Dinsdag 20 november: SVW - Zuilichem
Poule 5 (GEWIJZIGD)
SteDoCo
ASV Arkel
Dinsdag 6 november: ASV Arkel - SteDoCo
Poule 6
Unitas zondag
Alblasserdam
Peursum
Dinsdag 2 oktober (20:15 uur): Alblasserdam - Unitas: 0-3
Dinsdag 30 oktober: Unitas - Peursum
Dinsdag 20 november: Alblasserdam - Peursum
Poule 7
Achilles Veen
GVV'63
DSC
Dinsdag 2 oktober: DSC - Achilles Veen: 0-7
Dinsdag 30 oktober: Achilles Veen - GVV'63
Dinsdag 20 november: GVV'63 - DSC
Poule 8
Nivo Sparta
SC Everstein
Jan van Arckel
Kerkwijk
Dinsdag 2 oktober: Kerkwijk-Jan van Arckel (2-5) en SC Everstein-Nivo Sparta (3-0)
Dinsdag 30 oktober: Nivo Sparta-Kerkwijk en SC Everstein-Jan van Arckel
Dinsdag 20 november: Jan van Arckel-Nivo Sparta en Kerkwijk-SC Everstein
Poule 9
Nieuw-Lekkerland
Ameide
Groot-Ammers
Dinsdag 2 oktober (20:15 uur): Groot-Ammers - Nieuw-Lekkerland: 0-5
Dinsdag 30 oktober: Nieuw-Lekkerland - Ameide
Dinsdag 20 november: Ameide - Groot-Ammers
Poule 10
GJS
De Alblas
Leerdam Sport
Dinsdag 2 oktober: Leerdam Sport - GJS: 3-1
Dinsdag 30 oktober: GJS - De Alblas
Dinsdag 20 november: De Alblas - Leerdam Sport
Poule 11
Kozakken Boys 2
Asperen
Hedel
Dinsdag 9 oktober: Asperen - Kozakken Boys 2
Dinsdag 30 oktober: Hedel - Kozakken Boys 2
Dinsdag 20 november: Hedel - Asperen
Poule 12
Brederodes
Haaften
MVV'58
Dinsdag 2 oktober: Brederodes - MVV'5: 2-0
Dinsdag 30 oktober: Haaften - Brederodes
Dinsdag 20 november: MVV'58 - Haaften
Poule 13 (GEWIJZIGD)
Papendrecht
Streefkerk
Dinsdag 30 oktober: Streefkerk - Papendrecht
Poule 14
Heukelum
VVAC
Beesd
Dinsdag 9 oktober: Beesd - Heukelum
Dinsdag 30 oktober: Heukelum - VVAC
Dinsdag 20 november: VVAC - Beesd
Poule 15
De Zwerver
Schoonhoven
Herovina
Dinsdag 2 oktober: Schoonhoven - De Zwerver: 1-5
Dinsdag 30 oktober: De Zwerver - Herovina
Dinsdag 20 november: Herovina - Schoonhoven
Verdere speeldata
De poulewinnaars en alle nummers 2 gaan door naar de laatste 32, aangevuld met twee nummers 3.
De verliezers van de 1/16-finales (laatste 32) gaan naar het B-schema. Net als bij de vorige toernooi-editie is er in de EM Cup dus een A- en een B-finale.
Laatste 32: dinsdagavond 12 maart
Laatste 16: dinsdagavond 2 april
Kwartfinales: dinsdagavond 23 april
Halve finales: dinsdagavond 7 en 14 mei
Finale: Maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag) of zaterdag 22 juni