Overzicht overschrijvingen Bommelerwaard
Nieuws Spelerscarrousel 23 keer gelezenNivo Sparta
Nieuw: Daan Schreuders (OJC Rosmalen), Aaron van Engelen (BVV Den Bosch), Dennis van Meurs (Emplina), Romano Tapirima (Woezik), Rewien Ramlal (Achilles Veen).
Weg: Ruud de Groot (Ameide), Roel de Kruijk (Achilles Veen), Sten Pijlman (Brakel) Jasper de Wit (drukke werkzaamheden), David Ruane (SVW).
Roda Boys
Nieuw: Junior van Beers (OJC Rosmalen), Tom Diender (EMK Nuenen), Paul van den Elzen (OJC Rosmalen), Nick Linnenbank (Wilhelmina’26), Maverick van Maaren (Almkerk), Tony Salm (Baardwijk), Angelo Stoové (RKSV Nuenen).
Weg: Patrick Coenen (Baardwijk), Jasper de Haan (Brakel), Freek van Eembergen (DESK), Rick van Enkhuizen (DESK), Rik van Leeuwen (Hedel), Geert Verhoeven (Jan van Arckel), Richard Palm (Sparta AV), Max van Zanten (Zuilichem).
GVV’63
Nieuw: René van den Heuvel, Jamel Mansouri, Thomas van de Pol.
Weg: Lennart van de Werken (gestopt).
Brakel
Nieuw: Sten Pijlman (Nivo Sparta), Jasper de Haan (Roda Boys).
Weg: Dennis van Heusden (Jan van Arckel), Richard van Stigt (Sparta’30, lager elftal), William Versteeg (lager elftal).
Zuilichem
Nieuw: Max van Zanten (Roda Boys), Nick Rombout (Altena).
Weg: Leroy van Riessen (emigreert naar de VS).
Well
Nieuw: Michael Schreijer, Stefan Wilmink (terug van weggeweest).
Weg: Lennart Veldhuizen (gestopt).
Kerkwijk
Nieuw: Geen
Weg: Geen
RKVSC (zaterdag)
Cees de Cocq van Delwijnen, Thomas van Veldhoven, Victor van Kessel, Ferry Kapteijn, Younnes Bouchti,Benny Kivits (allen van RKVSC zondag). Amar Anrar, Peter Noijen (allebei CHC). Antwan van Rijn (Vlijmense Boys), Guus van Bosbeek (Mariahout), Riley Beunis, Fozi Garmat, Danny Pennings (allen BVV), Kobus van den Heuvel (Jan van Arckel), Steven Tijl, Danny van Esch, Nabil Moumni (allen TGG), Johnny van den Heuvel (Den Dungen) en Hicham Jouhri (Wilhelmina).
DSC
Nieuw: Christian Broekmeulen (sv Heerewaarden), Thijs Goesten (RKVSC), Jerry Palstra (VUC).
Weg: Geen.
Alem
Nieuw: Geen.
Gaan: Koen van Kessel (stopt), Hidde Kollenburg (lage elftal DSC).
Jan van Arckel
Nieuw: Dennis van Heusden (Brakel), Geert Verhoeven (Roda Boys/Bommelerwaard), Luuk Hoogma (OJS Rosmalen 2), Mark Roeters (maakt rentree).
Gaan: Tim de Looijer (naar lager elftal).
Hedel
Nieuw: Tim Quik (BLC), Martijn Hubach (Nivo Sparta), Jasper van Haaster (Maliskamp).
Gaan: Ralf van Alebeek, Martin de Waal en Mitchell Bosch (lager elftal).
HRC’14
Nieuw: Geen
Gaan: Geen
Heerewaarden
Nieuw: Geen
Gaan: Christian Broekmeulen (DSC).