Uitslagen eerste speelronde Jakko Sport Cup
Nieuws 6 keer gelezenREGIO - Het Regio-Voetbal Toernooi om de Jakko Sport Cup is woensdagavond 11 oktober van start gegaan.
Poule 1
SteDoCo
SV Noordeloos
NOAD'32
ASH
Woensdag 11 oktober: NOAD'32 - SteDoCo: 0-13 en ASH - SV Noordeloos: 2-4
Woensdag 1 november: SteDoCo - ASH en SV Noordeloos - NOAD'32
Woensdag 29 november: ASH - Noad'32 en SV Noordeloos - SteDoCo
Poule 2
Kozakken Boys
Asperen
HRC'14
Wilhelmina'26
Woensdag 18 oktober: Wilhelmina'26 - Kozakken Boys: 0-5 en Asperen - HRC'14: 2-2
Woensdag 1 november: Kozakken Boys - HRC'14 en Wilhelmina'26 - Asperen
Woensdag 29 november: HRC'14 - Wilhelmina'26 en Asperen - Kozakken Boys
Poule 3
GJS
Peursum
De Alblas
Woensdag 11 oktober: De Alblas - GJS: 0-13
Woensdag 1 november: GJS - Peursum
Woensdag 29 november: Peursum - De Alblas
Poule 4
GRC 14
Schelluinen
MVV'58
Woensdag 11 oktober: GRC 14 - MVV'58: 0-3
Woensdag 1 november: MVV'58 - Schelluinen
Woensdag 29 november: Schelluinen - GRC 14
Poule 5
Nieuw-Lekkerland
Groot-Ammers
VVAC
Woensdag 11 oktober: Nieuw-Lekkerland - VVAC (Nieuw-Lekkerland heeft zich op het laatste moment teruggetrokken)
Woensdag 1 november: VVAC - Groot-Ammers
Woensdag 29 november: Groot-Ammers - Nieuw-Lekkerland
Poule 6
SC Everstein
Heukelum
ASV Arkel
Woensdag 18 oktober: Heukelum - SC Everstein: 2-5
Woensdag 1 november: SC Everstein - Arkel
Woensdag 29 november: Arkel - Heukelum
Poule 7
Sleeuwijk
Almkerk
Nivo Sparta
Woensdag 11 oktober: Sleeuwijk - Almkerk: 8-2
Woensdag 1 november: Nivo Sparta - Sleeuwijk
Woensdag 29 november: Almkerk - Nivo Sparta
Poule 8
DSS'14
DSC
GDC
Woensdag 11 oktober: DSC - DSS'14: 5-0
Woensdag 1 november: DSS'14 - GDC
Woensdag 29 november: GDC - DSC
Poule 9
Vuren
WSV Well
Achilles Veen
Dinsdag 10 oktober: Well - Vuren: 1-8
Woensdag 1 november: Vuren - Achilles Veen
Woensdag 29 november: Achilles Veen - Well
Poule 10
Brakel
Beesd
HSSC'61
Woensdag 11 oktober: Brakel - Beesd
Woensdag 1 november: Beesd - HSSC'61
Woensdag 29 november: HSSC'61 - Brakel
De tien poulewinnaars, de nummer 2 van poule 1 & 2 en de vier beste nummers 2 van de overige poules gaan door naar de laatste zestien (knockoutsysteem).