Uitslagen en standen tweede ronde poulefase EM Cup
Nieuws 15 keer gelezenREGIO - Voor dinsdagavond 25 oktober staat de tweede speelronde in de poulefase van het Regio-Voetbal Toernooi om de EM Kantoorsystemen Cup op het programma.
Een beperkt aantal wedstrijden is om uitlopende redenen naar voren gehaald.
Uitslagen:
DONDERDAG 20 OKTOBER
20:00 uur, Leerdam Sport'55 - Peursum: 2-0
ZATERDAG 22 OKTOBER
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - Nivo Sparta: 2-0
DINSDAG 25 OKTOBER
20:00 uur, Brederodes - Altena: 3-3
20:00 uur, SV Meerkerk - GRC 14: 2-3
20:00 uur, LRC Leerdam - GDC: 5-2
20:00 uur, GJS - Unitas zondag: 2-3
20:00 uur, Alblasserdam - Roda Boys/Bommelerwaard: 2-1
20:00 uur, Drechtstreek - SVW: 1-6
20:00 uur, Raptim - Woudrichem: 0-4
20:00 uur, Schoonhoven - Sleeuwijk: 2-0
20:00 uur, Unitas zat - VVAC: 0-2
20:00 uur, Lekvogels - Groot-Ammers: 1-2
20:00 uur, Vuren - Schelluinen: 3-3
20:00 uur, MVV'58 - SC Everstein: 0-2
20:00 uur, Asperen - Be Ready: 5-1
20:00 uur, HRC'14 - SVS'65: 4-4
20:00 uur, DSS'14 - Rhelico: 0-2
20:00 uur, Vianen - Jan van Arckel: 3-1
20:00 uur, Sparta'30 - Dussense Boys: 4-1
Stand poule 1
1. Nieuw-Lekkerland, 1-3 (2-0)
2. Nivo Sparta, 2-3 (2-3)
3. Kozakken Boys, 1-0 (1-2)
Poule 2
1. SteDoCo, 1-3 (6-0)
2. Brederodes, 1-1 (3-3)
3. Altena, 2-1 (3-9)
Poule 3
1. Achilles Veen, 1-3 (4-0)
2. GRC 14, 1-3 (3-2)
3. SV Meerkerk, 2-0 (2-7)
Poule 4
1. Papendrecht, 1-3 (5-2)
2. LRC Leerdam, 1-3 (5-2)
3. GDC, 2-0 (4-10)
Poule 5
1. WNC, 1-3 (2-0)
2. Unitas zondag, 1-3 (3-2)
3. GJS, 2-0 (2-5)
Poule 6
1. Almkerk, 1-3 (3-1)
2. Alblasserdam, 2-3 (3-4)
3. Roda Boys, 1-0 (1-2)
Poule 7
1. SVW, 1-3 (6-1)
2. Drechtstreek, 2-3 (3-7)
3. Heukelum, 1-0 (1-2)
Poule 8
1. Ameide, 1-3 (7-2)
2. Woudrichem, 1-3 (4-0)
3. Raptim, 2-0 (2-11)
Poule 9
1. Schoonhoven, 2-4 (3-1)
2. Streefkerk, 1-1 (1-1)
3. Sleeuwijk, 1-0 (0-2)
Poule 10
1. Herovina, 1-3 (3-1)
2. VVAC, 1-3 (2-0)
3. Unitas zaterdag, 2-0 (1-5)
Poule 11
1. De Zwerver, 1-3 (2-1)
2. Groot-Ammers, 1-3 (2-1)
3. Lekvogels, 2-0 (2-4)
Poule 12
1. Leerdam Sport'55, 1-3 (2-0)
2. ASV Arkel, 1-3 (3-2)
3. Peursum, 2-0 (2-5)
Poule 13
1. De Alblas, 1-3 (5-1)
2. Schelluinen, 1-1 (3-3)
3. Vuren, 2-1 (4-8)
Poule 14
1. DSC, 1-3 (5-0)
2. SC Everstein, 1-3 (2-0)
3. MVV'58, 2-0 (0-7)
Poule 15
1. Asperen, 1-3 (5-1)
2. Be Ready, 2-3 (4-7)
3. GVV'63, 1-0 (2-3)
Poule 16
1. Haaften, 1-3 (3-1)
2. SVS'65, 1-1 (4-4)
3. HRC'14, 2-1 (5-7)
Poule 17
1. Rhelico, 1-3 (2-0)
2. Kerkwijk, 1-3 (2-1)
3. DSS'14, 2-0 (1-4)
Poule 18
1. Vianen, 1-3 (3-1)
2. Beesd, 1-3 (1-0)
3. Jan van Arckel, 2-0 (1-4)
Poule 19
1. Sparta'30, 1-3 (4-1)
2. Dussense Boys, 2-3 (5-4)
3. Brakel, 1-0 (0-4)
Poule 20
1. Zuilichem, 1-3 (2-1)
2. WSV Well, 1-0 (1-2)
De derde en laatste speelronde in de poulefase staat gepland voor dinsdagavond 29 november.