Programma en uitslagen oefenduels
Nieuws 29 keer gelezenREGIO - De voorbereiding op de nieuwe competitie is in inmiddels in alle hevigheid losgebarsten.
In de aanloop naar de competitiestart geeft Regio-Voetbal wekelijks een overzicht van (de bij onze redactie bekende) oefenwedstrijden. Aanvullingen zien we graag tegemoet. Bij voorbaat dank!
Oefenduels kunnen worden doorgegeven via e-mail (rick@regio-voetbal.nl), Twitter (@RVoetbal) of op onze Facebookpagina worden geplaatst.
DINSDAG 18 AUGUSTUS
19.30 uur, Roda Boys 2 - Unitas zat.: 2-3
19:30 uur, Altena - Roda Boys: 0-3
19:30 uur, Heinenoord - Almkerk: 2-1
19:30 uur, Nieuw-Lekkerland - De Zwerver: 4-0
19:30 uur, ASWH - Oude Maas: 3-0
19:30 uur, Sliedrecht - Achilles Veen: 3-0
19:30 uur, LRC comb. - Sleeuwijk: 1-5
19:30 uur, Woudrichem - SVS'65: 3-2
19:30 uur, Haaften - DSS'14: 11-1
19:30 uur, OSC'45 - Hedel
19:30 uur, GVV - GVV'63
19:30 uur, RKDVC - Wilhelmina'26: 1-0
19.30 uur, Meerkerk - Papendrecht: 2-1
19.30 uur, Well - Raptim
19.30 uur, DSC - FC Schadewijk
19:45 uur, Sparta'30 - GRC 14: 0-1
20:00 uur, Pelikaan - Groote Lindt: 7-1
20:00 uur, Alblasserdam - ASV Arkel: 4-5
20:00 uur, Nieuwerkerk - DCV: 1-1
20:00 uur, GJS - LRC Leerdam: 1-5
20:00 uur, BVV zon - GDC
20:00 uur, XerxesDZB - Rijsoord: 2-1
20:00 uur, Heerjansdam - Drechtstreek: afg.
20:00 uur, Leerdam Sport'55 - WNC: 0-1
20:00 uur, Hardinxveld - ASWH 2: 1-3
20:00 uur, Nivo Sparta - Helvoirt: 1-6
20:00 uur, 's-Gravendeel - VVAC: 2-3
20:00 uur, Heukelum - Teisterbanders: 6-1
20:00 uur, Groot-Ammers - Barendrecht 2
20:00 uur, Schoonhoven - Stolwijk: 3-1
20:00 uur, Beesd - SC Everstein: 3-1
20:00 uur, sv Meerkerk - Papendrecht: 2-1
20:00 uur, Schoonhoven - Stolwijk: 3-1
20:00 uur, SV Noordeloos - VVGZ 2: 1-3
20:00 uur, Focus'07 - Brederodes zat: 1-7
20:00 uur, Noad'32 - MVV'58: 2-2
20:00 uur, Be Fair - VVGZ: 2-1
20:00 uur, RKVSC - Essche Boys
20.00 uur, Zwaluwe - ZBC'97
20.00 uur, SVW - Nieuwkuijk: 1-2
20:00 uur, Vreeswijk - Lekvogels
20:00 uur, Be Fair - VVGZ: 2-1
20:15 uur, Brederodes zon - Zuilichem: 0-0
20:15 uur, Theole - vv Ruwaard
Be Ready - Brakel: 9-1
Almkerk 2 - Alem: 1-2
Nootdorp - Spirit: 2-0
Groot-Ammers - Barendrecht 2: 0-3
SV Loosdrecht - Benschop: 1-0
WOENSDAG 19 AUGUSTUS
20:00 uur, FC Perkouw - Dilettant: 4-4
20:00 uur, IFC zon - Slikkerveer: 7-0
DONDERDAG 20 AUGUSTUS
20:00 uur, Rhelico - Raptim
20:00 uur, HRC'14 - Nivo Sparta 2
DINSDAG 1 SEPTEMBER
20:00 uur, Brederodes zat - Benschop
20:00 uur, RKKSV - Haaften
20:00 uur, Hedel - Riel