Schema nacompetitie zaterdagvoetbal
Nieuws 492 keer gelezenREGIO - Het schema voor de nacompetitie is bekend.
Voor klassen waarbij clubs uit het gebied van regio-voetbal (eventueel) betrokken zijn, ziet het er als volgt uit:
Hoofdklasse / Topklasse
Dinsdag 13 mei
20.00 uur, periode 1 HB - ASWH
Bij winst periode 1 HB - Dinsdag 20 mei
20.00 uur, ASWH - periode 3 HB
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, periode 3 HB - periode 1 HB
Bij geen winst periode 1 HB - Zaterdag 17 mei
14.30 uur, periode 3 HB - periode 1 HB
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, ASWH - periode 3 HB
Dinsdag 27 mei
20.00 uur, Klasseperiodekampioen HA - Herkanser Topklasse
20.00 uur, Klasseperiodekampioen HB - Klasseperiodekampioen HC
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Herkanser Topklasse - Klasseperiodekampioen HA
14.30 uur, Klasseperiodekampioen HC - Klasseperiodekampioen HB
Zaterdag 7 juni
14.30 uur, Finale
Hoofdklasse / 1e klasse
POULE 1
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Sliedrecht - periode 3 1A
Bij winst Sliedrecht - zaterdag 24 mei
14.30 uur, periode 3 1A - nummer 11 HA
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Nummer 11 HA - Sliedrecht
Bij geen winst Sliedrecht - zaterdag 24 mei
14.30 uur, Nummer 11 HA - Sliedrecht
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, periode 3 1A - nummer 11 HA
POULE 3
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Nieuw-Lekkerland - Zwaluwen'30 HCSV
Bij winst Nieuw-Lekkerland - zaterdag 24 mei
14.30 uur, Zwaluwen'30 HCSV - nummer 11 HB
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Nummer 11 HB - Nieuw-Lekkerland
Bij geen winst Nieuw-Lekkerland - zaterdag 24 mei
14.30 uur, nummer 11 HB - Nieuw-Lekkerland
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Zwaluwen'30 HCSV - nummer 11 HB
POULE 4
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, SHO - periode 3 1B
Bij winst SHO - zaterdag 24 mei
14.30 uur, Periode 3 1B - nummer 12 HB
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Nummer 12 HB - SHO
Bij geen winst SHO - zaterdag 24 mei
14.30 uur, nummer 12 HB - SHO
Zaterdag 31 mei, periode 3 1B - nummer 12 HB
POULE 5
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Oranje Nassau - periode 1 1A
Bij winst Oranje Nassau - zaterdag 24 mei
14.30 uur, Periode 1 1A - Periode 3 1D
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Periode 3 1D - Oranje Nassau
Bij geen winst Oranje Nassau - zaterdag 24 mei
14.30 uur, Periode 3 1D - Oranje Nassau
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, periode 2 1A - periode 3 1D
De poulewinnaars plaatsen zich voor de hoofdklasse.
1e klasse A / 2e klasse A + B
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Nummer 12 1A - Periode 2 2B (A)
14.30 uur, Periode 3 2A - Nummer 11 1A (B)
14.30 uur, Periode 2 2A - Periode 1 2B
14.30 uur, Periode 3 2B - Periode 1 2A
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Periode 2 2B - Nummer 12 1A (A)
14.30 uur, Nummer 11 1A - Periode 3 2A (B)
14.30 uur, Periode 1 2B - Periode 2 2A (C)
14.30 uur, Periode 1 2A - Periode 3 2B (D)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Winnaar C - Winnaar A (E)
14.30 uur, Winnaar B - Winnaar D (F)
Zaterdag 7 juni
14.30 uur, Winnaar A - Winnaar C (E)
14.30 uur, Winnaar D - Winnaar B (F)
Winnaar E en winnaar F volgend seizoen in 1e klasse.
1e klasse C - 2e klasse E + F
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Nummer 12 1C - Roda Boys/Bommelerwaard (1)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Roda Boys/Bommelerwaard - Nummer 12 1C (1)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Periode 3 2E - Nummer 11 1C (2)
Zaterdag 24 mei
Nummer 11 1C - Periode 3 2E (2)
Zaterdag 17 mei
17.00 uur, Terneuzense Boys - Tricht (3)
Zaterdag 24 mei
17.00 uur, Tricht - Terneuzense Boys (3)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, WNC - Periode 1 2E (4)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Periode 1 2E - WNC (4)
Donderdag 29 mei
14.30 uur, Winnaar 3 - Winnaar 1 (5)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Winnaar 1 - Winnaar 3 (5)
Donderdag 29 mei
14.30 uur, Winnaar 2 - Winnaar 4 (6)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Winnaar 4 - Winnaar 2 (6)
Winnaars 5 en 6 volgend seizoen 1e klasse
2e klasse F / 3 klasse C + D
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Nummer 12 2F - BVV (1)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, BVV - Nummer 12 2F (1)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Periode 3 3C - Nummer 11 2F (2)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Nummer 11 2F - Periode 3 3C (2)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, SC Amstelwijck - periode 1 3D (3)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, periode 1 3D - SC Amstelwijck (3)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Periode 3 3D - GSC/ODS (4)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, GSC/ODS - Periode 3 3D (4)
Donderdag 29 mei
14.30 uur, Winnaar 3 - winnaar 1 (5)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Winnaar 1 - winnaar 3 (5)
Donderdag 29 mei
14.30 uur, Winnaar 2 - Winnaar 4 (6)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Winnaar 4 - Winnaar 2 (6)
Winnaars 5 en 6 volgend seizoen 2e klasse.
3e klasse C + D / 4e klasse C + D
POULE 3
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Nummer 13 3C - Periode 1 4C (1)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Periode 1 4C - Nummer 13 3C (1)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Periode 2 4C - Giessen (2)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Giessen - Periode 2 4C (2)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Finale: winnaar 1 - winnaar 2
Winnaar volgend seizoen 3e klasse.
POULE 4
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, BLC - MVV'58 (1)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, MVV'58 - BLC (1)
Zaterdag 17 mei
14.30 uur, Well - Dubbeldam (2)
Zaterdag 24 mei
14.30 uur, Dubbeldam - Well (2)
Zaterdag 31 mei
14.30 uur, Finale: Winnaar 1 - Winnaar 2.
Winnaar volgend seizoen 3e klasse.
Clubs kunnen in onderling overleg de aanvangstijd wijzigen. Hierover worden wij graag geïnformeerd, om het schema zo actueel en compleet mogelijk te houden. Wijzigingen graag doorgeven via Twitter (@RVoetbal) of e-mail: rick@regio-voetbal.nl.