• Julian Geelhoedt in zijn Nieuwendijkse periode.
• Julian Geelhoedt in zijn Nieuwendijkse periode. Foto: Jan Noorlandt

Julian Geelhoedt kiest voor terugkeer naar Be Ready, dat zes klassen lager speelt dan Kozakken Boys

Nieuws 6.231 keer gelezen

WERKENDAM/HANK • Julian Geelhoedt heeft afscheid genomen van Kozakken Boys en keert per direct terug naar Be Ready. Hij gaat aan de slag bij de koploper van de vierde klasse B (zes klassen lager dan Kozakken Boys), de club waar hij zijn voetballoopbaan begon.

Geelhoedt: “Ik heb zaterdag bij Kozakken Boys mijn standpunt bekendgemaakt en heb gisteren voor de maandagtraining aan de groep verteld dat ik de club per direct verlaat.” 

Geelhoedt legt uit wat de voornaamste reden van zijn vertrek is: “Toen bekend werd dat ik in juni vader ga worden, heb ik aangegeven dat ik aan het einde van het seizoen zou gaan stoppen. Ik werk naast het voetbal veertig uur in de week. In combinatie met drie avonden trainen en de hele zaterdag weg voor een voetbalwedstrijd, is dat straks met de kleine erbij best wel veel.” 

“Ik had al eerder dit seizoen voor mijzelf bepaald dat ik terug wilde naar mijn vertrouwde omgeving. Heb mijn keuze bepaald tussen een terugkeer naar Altena of Be Ready. Het is het laatste geworden. Ik verwacht, nu mijn contract bij Kozakken Boys is ontbonden, dat ik op zeer korte termijn al voor Be Ready kan uitkomen.”

Vierde speler die tussentijds vertrekt
Julian Geelhoedt kwam na zijn verblijf bij Be Ready, waar hij als junior twee seizoenen in het eerste elftal speelde, negen jaar uit voor Altena. In ruim anderhalf jaar kwam hij bijna veertig wedstrijden uit voor Kozakken Boys en scoorde één keer.

De 29-jarige Geelhoedt is na Royston Drenthe, Dilivio Hoffman (SteDoCo), Gino Creutzburg (FC ’s-Gravenzande) en Sven van Ingen (Roda Boys/Bommelerwaard) de vijfde de speler die de Werkendammers tussentijds verlaat.

In de zomer van 2022 maakte Geelhoedt de verrassende overstap van het vijf niveaus lager spelende Altena, naar Kozakken Boys. Hij kreeg van toenmalig Kozakken Boys-trainer Scott Calderwood veel vertrouwen. “Na de trainerswissel in oktober en de komst van Grünholz is er voor mij veel veranderd qua beleving en vertrouwen en ben ik gaan nadenken om al eerder te stoppen.”

Hoogtepunt
“Hoogtepunt is voor mij de bekerwedstrijd tegen Vitesse, waarin wij na strafschoppen doorgingen. Ik kijk terug op een geweldige periode. Ben trots om voor Kozakken Boys te hebben mogen spelen”, liet hij aan het AD weten. 

Julian Geelhoedt had bij Kozakken Boys overigens nog een overeenkomst tot medio 2025.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Regio Voetbal - De Podcast.
5 uur geleden
Trainers in een titelstrijd: Cor Prein (WNC) en Maarten van Gastelen (Hardinxveld) te gast in Regio-Voetbal - De Podcast
Afbeelding
5 uur geleden
VIDEO: Voorbeschouwing SoccerReporter op Streefkerk-DESK
Afbeelding
7 uur geleden
Schelluinen blijft verder bouwen aan nieuw elftal: ook Sem Ockhuizen komt
Afbeelding
7 uur geleden
KNVB zet VUC (4e divisie B) twee weken ‘op stil’: competitieduel tegen SC Feyenoord naar dinsdag 12 mei
Heukelum - Tricht (2-2).
update 9 uur geleden
Programma en uitslagen oefenwedstrijden regioclubs
Dennis van der Steen (r) viert het kampioenschap met zijn staf.
20 apr, 10:42
Dennis van der Steen genomineerd voor VVON-award Zuid I
Mark Veenhoven.
20 apr, 10:17
Mark Veenhoven vertrekt bij Kozakken Boys: ‘Niet geworden wat we er samen van verwacht hadden’
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 20 apr, 08:40
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Afbeelding
20 apr, 08:15
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
Achilles Veen pakt de titel in de 4e divisie C.
19 apr, 16:28
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 18 en zondag 19 april 2026

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup