
Alain Hijman vertrekt na dit seizoen bij Tricht
Nieuws 4.472 keer gelezenTricht – Trainer Alain Hijman heeft aangekondigd dat hij aan het einde van dit seizoen stopt als hoofdtrainer van Tricht. Na twee seizoenen aan het roer kiest hij ervoor om zijn trainerscarrière elders voort te zetten.
Hijman kwam in 2024 naar Tricht, waar hij dus bezig is aan zijn tweede seizoen. “Ik werk met ontzettend veel plezier bij Tricht,” vertelt Hijman op de website van de club. “De spelersgroep, staf en vrijwilligers vormen samen een warme familieclub. Maar aan het eind van dit seizoen voel ik dat ik alles uit de samenwerking met deze groep heb gehaald. Het is tijd voor nieuwe ideeën en nieuwe energie.”
‘Veel betekend’
Teammanager en TC-lid Glenn Robbemondt spreekt namens de club zijn waardering uit voor de vertrekkende trainer. “Alain heeft veel betekend voor onze selectie. We zijn hem daar erg dankbaar voor en wensen hem alle succes in het vervolg van zijn trainersloopbaan.”
Tricht zal de komende periode gebruiken om op zoek te gaan naar een opvolger die volgend seizoen het eerste elftal gaat leiden.









































