• Christiaan Perrier met SVS'65 in actie tegen Kozakken Boys.
• Christiaan Perrier met SVS'65 in actie tegen Kozakken Boys. Foto: Rick den Besten

Christiaan Perrier klaar voor Proxsys Cup en gaat dan vol voor de Marathon Rotterdam

Nieuws Proxsys Cup

Gorinchem - Zaterdag gaat in sporthal de Oosterbliek het zaalvoetbaltoernooi om de Proxsys Cup weer van start. Twee weken lang zetten 1100 mannen, vrouwen en kinderen zich voor hun club maximaal in. Een aantal gezichten zien wij al meer dan tien jaar terug in de hal. Bij GJS denken we dan bijvoorbeeld aan Sjors Hendriks en Quincy Bartens. Jamy Goemaat, nu nog bij SVS’65 maar eerder spelend voor Unitas en Woudrichem, was ook vaak aanwezig.

Boegbeeld bij de nog altijd actieve deelnemers is toch wel de inmiddels 38-jarige Christiaan Perrier. Hij nam in 2002 voor het eerst deel in de zesde sessie om de Championscup. Met Unitas verloor hij als 15-jarig ventje de finale van LRC Leerdam. Hij begint zaterdag om 17.00 uur voor de derde keer met SVS’65 aan het toernooi. Eerder nam hij met Unitas zes keer deel en één keer met SVW in het seizoen dat hij voor de ‘streepjes’ uitkwam.

Door een bizarre beenbreuk maakte hij in 2006 de finale tegen LRC Leerdam niet af. In totaal werd hij met zijn team driemaal winnaar van het toernooi, werd één keer tot beste speler van het deelnemersveld verkozen en werd drie keer topscorer.

Ik zeg niet dat dit mijn laatste toernooi in de Oosterbliek is

Perrier: “Ik zeg niet dat dit mijn laatste toernooi in de Oosterbliek is. Ik werk in het nieuwe jaar toe naar het lopen van de Marathon Rotterdam. Daarna keer ik terug op het veld en dan weet je het maar nooit hoe het verder loopt.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
7 uur geleden
DSS’14 en Kevin Joosen gaan toch niet met elkaar verder; Giovanni van Bekkum aangesteld als nieuwe hoofdtrainer
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 9 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
update inschrijvingen 19 uur geleden
Nieuwe poging om regionale O23-competitie weer vlot te trekken
Pascal van Delden (2e van links) verlaat Roda Boys en keert terug naar Schelluinen.
16 jun, 12:00
Overschrijvingen Bommelerwaard: opvallend groot aantal nieuwkomers bij RKVSC
Jari Zijderveld (o.a. ex-De Alblas) gaat naar Heerjansdam.
16 jun, 11:45
Een overzicht van de vele overschrijvingen elders in de (Dordtse) regio
• Jan de Bruin (r) verruilt Ameide voor SteDoCo.
16 jun, 07:30
Mutaties in de Alblasserwaard: lange lijst bij vooral SteDoCo en Schelluinen
Luuk van der Leun verruilt SteDoCo voor LRC Leerdam.
16 jun, 07:15
Overschrijvingen Vijfheerenlanden: weinig beweging, behalve bij LRC Leerdam
Voetbalschool TabasSports.
advertorial 16 jun, 05:14
TabasSports wil de voetbalcultuur terugbrengen naar topniveau: ‘Doe die schoenen uit, tenzij je drie keer scoort’
Yoerik van ’t Pad wordt keeperstrainer bij Heukelum.
15 jun, 22:49
Relatief weinig mutaties bij West Betuwse clubs
Daan Ruwaard verlaat Unitas en keert terug naar ASV Arkel.
15 jun, 18:00
Veel mutaties bij SVW en Unitas; rust bij GJS

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden