Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Well krijgt wederom pak slaag van Peursum

Wedstrijdverslagen

WELL – De 9-1 van 26 mei 2018 lag bij Well nog vers in het geheugen, toen de ploeg van trainer André van Vugt zaterdag op bezoek ging bij Peursum. Die uitslag werd niet geëvenaard, maar een 6-0 nederlaag is evengoed pijnlijk.

Van Vugt zag zijn ploeg, zonder de geschorste Stefan van Osch en geblesseerde Max de Koning in de gelederen, in Giessenburg weer in oude fouten vervallen: "Het was een déjà vu van de eerste wedstrijd (7-0 nederlaag bij Herovina, red.). We begonnen weer slap, lusteloos, konden geen duels winnen en stonden al na een kwartier met 3-0 achter en bij rust was het al 5-0. In de tweede helft speelden we met iets meer drive en passie en dan wordt het gelukkig 'maar' 6-0."

Volgende week ontvangt hekkensluiter Well het eveneens laaggeklasseerde Beesd. Van Vugt hoopt daarin eerherstel te kunnen bewerkstelligen: "Als we de inzet kunnen brengen die we thuis tegen Kerkwijk en Lekvogels hebben laten zien, dan zie ik perspectief. Als dat er niet is, kunnen we het net zo goed op papier af doen."

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
16 uur geleden
KNVB past leeftijdsaanduiding jeugdteams aan: JO wordt vanaf komend seizoen O
Afbeelding
16 uur geleden
Meer amateurwedstrijden afgelopen seizoen, percentage zware tuchtzaken gestegen
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 23 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
30 jun, 16:15
Einde van eerste seizoen Regio-Voetbal - De Podcast na uitschakeling Nederlands elftal op WK
Afbeelding
30 jun, 11:49
Tijdstraf van tien minuten bij gele kaart voor onsportief gedrag: KNVB breidt pilot uit in bekertoernooi
Sportpark Slobbengors van Papendrecht.
29 jun, 12:40
FC Dordrecht oefent op terrein van Papendrecht tegen ploeg uit Qatar
GSV in het nieuwe tenue.
29 jun, 09:10
GSV doet voor het eerst in tien jaar weer mee aan voetbaltoernooi voor scheidsrechters: ‘Wij zijn geen voetballers’
Michel van Oostrum in zijn tijd als trainer van Unitas.
27 jun, 10:24
Voormalig Unitas-trainer Michel van Oostrum naar Ajax (amateurs)
Afbeelding
27 jun, 10:19
Opnieuw internationale oefenwedstrijden in Zaltbommel: PAOK Saloniki en Al Fahya beleggen trainingskamp bij Nivo Sparta
Afbeelding
26 jun, 14:46
Rechter wijst bezwaren Kerngroep af: invoering weekendvoetbal gaat door

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup