CFM/Transito nipt onderuit tegen ZVV Ede

Wedstrijdverslagen 560 keer gelezen

WERKENDAM • Eerstedivisionist CFM/Transito leed vrijdagavond een nipte 4-5 nederlaag tegen ZVV Ede.

De eerste helft begon als een echt tactisch spel tussen beide ploegen. CFM/Transito was hierin duidelijk de sterkste en kwam dan ook op voorsprong via een afstandsschot van Bart Jongejan. Lange tijd leek de thuisploeg deze voorsprong te kunnen verdubbelen, maar het net werd niet meer gevonden. In een ultieme poging om voor rust nog wat terug te doen, kwam ZVV Ede vijf seconden voor de rust op gelijke hoogte.

Grimmig
CFM/Transito begon ook sterk aan de tweede helft. Toch werden de kansen niet afgemaakt en zagen de Werkendammers ZVV Ede binnen twee minuten uitlopen naar een 1-4 voorsprong. Daarna werd de sfeer grimmig en vielen er een aantal rode kaarten, waarna CFM/Transito terugkwam tot een 3-4 achterstand.

De thuisploeg zette vol door op een volgende goal, maar zag deze aan de andere kant vallen. Vlak voor tijd maakte Mohamed el Moussaoui nog de 4-5, maar was het te laat om nog een punt te redden. Wel geeft deze partij tegen een subtopper weer extra vertrouwen richting de volgende wedstrijden.

De volgende wedstrijd van CFM/Transito is vrijdag 21 februari. In Rucphen treden de Werkendammers dan aan tegen Bristol Team.

Doelpuntenmakers CFM/Transito: Bart Jongejan, Maxim Kivaka, Mohamed el Moussaoui en Gerard van den Adel.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 2 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Altena pakt het kampioenschap in de 4e klasse E.
4 uur geleden
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 16 en zondag 17 mei 2026
Afbeelding
16 mei, 14:06
Na Mergim Shala heeft ook Adel Anwar SVW afgezegd
Afbeelding
16 mei, 11:53
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De elftallen van SPV'81 en FC De Rebellen.
met video 16 mei, 11:52
SPV’81 houdt FC De Rebellen op 3-3
Afbeelding
16 mei, 08:00
App je video, foto of nieuwstip naar Regio-Voetbal
MVV’58 en HSSC’61 maken allebei nog kans op de derde periode in 4D.
voorbeschouwing VHL/West-Betuwe 15 mei, 12:00
Grijpt WNC de titel al, speelt LRC zich veilig, wie wordt er periodekampioen in 4D en wie degradeert er?
Afbeelding
15 mei, 10:35
Philip Dragon volgende versterking ASWH
Streefkerk zet de jacht op nacompetitieplaatsing voort tegen RWB.
voorbeschouwing 15 mei, 07:30
Arkel vooralsnog de enige kampioensploeg in de Alblasserwaard (volgt Hardinxveld nog?), aantal clubs jaagt nog wel op nacompetitieticket
Alblasserdam-Peursum
STIP. 15 mei, 07:25
Alblasserdam degradeert naar vijfde klasse na seizoen vol ruis: ‘Vervelend, maar wel de realiteit’

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup