• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4).
• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4). Foto: Rick den Besten

Hardinxveld herpakt zich met uitoverwinning bij SV Meerkerk

Wedstrijdverslagen

MEERKERK • Hardinxveld heeft zich in de tweede competitiewedstrijd herpakt door een overwinning bij SV Meerkerk. Na het teleurstellende verlies dat de openingswedstrijd een week eerder opleverde, maakte de ploeg van trainer Richard den Ouden er een verdiende 1-4 van in Meerkerk.

In de openingsfase werd Robin Peursem als eerste gevaarlijk met een schot voorlangs het doel van Meerkerk. Aan de andere kant pareerde Hardinxveld-doelman Sidney Barenburg een hard afstandsschot van Dick Kooijman.

Beide ploegen kregen geen controle over het duel en dat kwam Hardinxveld na een half uur duur te staan bij een tackle in de zestien van Jesper Buist. Doelman Sidney Batenburg verhinderde dat Meerkerk-aanvoerder Youri van Blanken vanaf de penaltystip de leiding zou nemen. 

Daarna sloeg Hardinxveld wel toe toen Meerkerk-doelman Ruben Vijlbrief een schot van Robin Peursem niet onder controle kreeg en Danny van den Bout uit de rebound 0-1 aantekende. Op slag van rust kwam Meerkerk langszij door Youri van Blanken, die van afstand laag en strak in de hoek wel raak schoot.


• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4). Foto: Rick den Besten

Tik
Met deze 1-1 stand leek het in de tweede helft weer een open wedstrijd te worden. Maar Hardinxveld begon sterker en SV Meerkerk zakte terug. Met een schot van Lex de Gier op de kruising en zijn volgende poging die de doelman ternauwernood redde, bleef de score nog uit. Na een fraaie kap- en passeerbeweging lukte het Aron Eijkelboom wel om uit een lastige hoek de 1-2 binnen te schuiven.

Direct daarna deelde Hardinxveld de volgende tik uit toen Robin Peursem als diepste spits de laatste man van Meerkerk uitspeelde en er 1-3 van maakte. In een poging nog iets terug te doen gaf Meerkerk ruimte weg en kreeg Hardinxveld een aantal mogelijkheden om de score verder op te voeren. Dat lukte uiteindelijk Danny van den Bout, die zijn schot op doel getoucheerd zag worden en dat zo onder de lat binnen viel. 

Daarmee eindigde het duel in een terechte 1-4 overwinning voor Hardinxveld en staat daarmee met SV Meerkerk weer midden in de ranglijst.

Zaterdag 9 oktober wacht Hardinxveld thuis een nieuwe uitdaging tegen Alblasserdam, dat nog geen puntverlies leed. De aanvang aan de Sluisweg is om 14.30 uur.

• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4).
• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4).
• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4).
• SV Meerkerk - Hardinxveld (1-4).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
9 uur geleden
KNVB past leeftijdsaanduiding jeugdteams aan: JO wordt vanaf komend seizoen O
Afbeelding
9 uur geleden
Meer amateurwedstrijden afgelopen seizoen, percentage zware tuchtzaken gestegen
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 16 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
30 jun, 16:15
Einde van eerste seizoen Regio-Voetbal - De Podcast na uitschakeling Nederlands elftal op WK
Afbeelding
30 jun, 11:49
Tijdstraf van tien minuten bij gele kaart voor onsportief gedrag: KNVB breidt pilot uit in bekertoernooi
Sportpark Slobbengors van Papendrecht.
29 jun, 12:40
FC Dordrecht oefent op terrein van Papendrecht tegen ploeg uit Qatar
GSV in het nieuwe tenue.
29 jun, 09:10
GSV doet voor het eerst in tien jaar weer mee aan voetbaltoernooi voor scheidsrechters: ‘Wij zijn geen voetballers’
Michel van Oostrum in zijn tijd als trainer van Unitas.
27 jun, 10:24
Voormalig Unitas-trainer Michel van Oostrum naar Ajax (amateurs)
Afbeelding
27 jun, 10:19
Opnieuw internationale oefenwedstrijden in Zaltbommel: PAOK Saloniki en Al Fahya beleggen trainingskamp bij Nivo Sparta
Afbeelding
26 jun, 14:46
Rechter wijst bezwaren Kerngroep af: invoering weekendvoetbal gaat door

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup