Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

SVS’65 ondanks noodgrepen ruim langs ASH

Wedstrijdverslagen 1.724 keer gelezen

In Spijk won de gelukkigste partij. Dit keer viel het dubbeltje de goede kant op voor de thuisclub SVS’65. Met maar liefs 4-1 werden de gasten uit Hellouw verslagen.

ASH kregen de eerste 6 minuten drie grote kansen om te scoren. Maar toch scoorden Fitim Meha de 1-0 namens de thuisclub. Tien minuten later verdubbelde dezelfde Meha de voorsprong. Binnen een half uur stond de thuisclub met 3-0 voor want Sam Muilenburg maakte de derde voor SVS’65.

Het verbouwereerde ASH deed in de 38e minuut iets terug. Bernd Buizer schoot na een goede actie van zijn broer Jens de 3-1 binnen.

In de tweede helft probeerde ASH het tij te keren. De Spijkse thuisclub werd flink onder druk gezet. Maar zonder resultaat. Er werd een bal van de doellijn afgehaald, een kopbal van Danny Bijl ging net naast en een één op één kans werd verprutst. In de 93e minuut countert SVS’65 naar 4-1. Sam Muilenburg maakte zijn tweede doelpunt.

Noodgrepen
De trainer van SVS’65, José van de Ven was erg tevreden met deze overwinning. Door de vele blessures had hij enkele noodgrepen moeten toepassen. Maar deze keer pakte het goed uit. Volgende week speelt SVS’65 in Gorinchem de derby tegen Unitas.

Geflatteerd
ASH likt zijn wonden. Leider Niels van Horssen was teleurgesteld maar houdt hoop. “Deze nederlaag was niet nodig. We hebben goed gevoetbald. De uitslag is echt geflatteerd. De kansen gingen er niet in en dat is jammer”. Voorlopig is ASH afgehaakt in de strijd om de kopposities in de vierde klasse E. ASH staat nu vijfde moet volgende week naar de nummer Vier Asperen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 4 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Altena pakt het kampioenschap in de 4e klasse E.
14 uur geleden
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 16 mei 2026
Afbeelding
gisteren
Na Mergim Shala heeft ook Adel Anwar SVW afgezegd
Afbeelding
16 mei, 11:53
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De elftallen van SPV'81 en FC De Rebellen.
met video 16 mei, 11:52
SPV’81 houdt FC De Rebellen op 3-3
Afbeelding
16 mei, 08:00
App je video, foto of nieuwstip naar Regio-Voetbal
MVV’58 en HSSC’61 maken allebei nog kans op de derde periode in 4D.
voorbeschouwing VHL/West-Betuwe 15 mei, 12:00
Grijpt WNC de titel al, speelt LRC zich veilig, wie wordt er periodekampioen in 4D en wie degradeert er?
Afbeelding
15 mei, 10:35
Philip Dragon volgende versterking ASWH
Streefkerk zet de jacht op nacompetitieplaatsing voort tegen RWB.
voorbeschouwing 15 mei, 07:30
Arkel vooralsnog de enige kampioensploeg in de Alblasserwaard (volgt Hardinxveld nog?), aantal clubs jaagt nog wel op nacompetitieticket
Alblasserdam-Peursum
STIP. 15 mei, 07:25
Alblasserdam degradeert naar vijfde klasse na seizoen vol ruis: ‘Vervelend, maar wel de realiteit’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup