Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Spirit voetbalt leuk maar blijft punten morsen

Wedstrijdverslagen

OUDERKERK A/D IJSSEL • Spirit kwam in zijn eerste competitieduel na de ‘lockdown-winterstop’ niet verder dan 1-1 tegen collega-middenmoter FC Binnenmaas.

Binnenmaas-trainer Michel van Noort (eerder werkzaam geweest bij Spirit en Dilettant) was behoorlijk in zijn nopjes met de uitslag. Het humeur van de Ouderkerkse coach Richard van Cappellen stak daar enigszins tegen af. Logisch, want Spirit toonde het betere veldspel en kreeg via onder andere Laurens Visser en Ruben Slooff meerdere kansen om de wedstrijd in zijn voordeel te beslissen. 

“Het is nu al de vierde keer dit seizoen dat ik de trainer van de tegenstander hoor zeggen dat Spirit zo’n goede ploeg heeft”, stelde Van Cappellen vast. “En steeds werden die uitspraken gedaan na puntenverlies van onze kant. Daar hebben we dus niks aan. Sterker nog: we hadden mee kunnen doen in de subtop als we wat scherper voor het vijandelijk doel waren geweest. Daartegenover staat dat ik mijn elftal geen verwijten kan maken over de inzet en het enthousiasme waarmee gevoetbald wordt. Ook tegen FC Binnenmaas was dat weer prima voor elkaar.”

Keepersfout
Spirit kwam achter na een fout van de eigen keeper. Daardoor werd de spits van FC Binnenmaas tot zijn eigen verrassing in staat gesteld om in volledige vrijheid een cadeautje uit te pakken: 0-1.

Het was Tim van der Zee die namens de thuisclub uiteindelijk toch nog een punt veilig stelde. Spirit ging vervolgens op jacht naar meer en raakte daarbij de paal. Kort voor tijd kreeg ook Binnenmaas gelegenheid om de volle buit mee te nemen van de Sportlaan. Niels de Jong voorkwam met een uiterste krachtsinspanning de 1-2.

Laatste nieuws

Afbeelding
1 uur geleden
Bekerprogramma en -uitslagen regioclubs poulefase 2026-2027 (eerste elftallen)
Afbeelding
4 uur geleden
OJC Rosmalen laat Kay Jansen en Tijn Dikken toch naar Achilles Veen vertrekken
Remon van Soest met LRC in actie tegen WNC.
6 uur geleden
Remon van Soest (HSSC’61) ligt er mogelijk een halfjaar uit
SteDoCo-trainer Rody van Hemert.
STIP. 15 uur geleden
Rody van Hemert wil met attractief voetbal met SteDoCo terug naar derde divisie: ‘Ons wapenen tegen fysiek sterkere ploegen’
Thijmen de Haan en Giel Goesten.
16 uur geleden
Podcast #20: Thijmen de Haan (SteDoCo) en Giel Goesten (Roda Boys) blikken vooruit op seizoensouverture: ‘Wedstrijd op het scherp van de snede’
Arnoud van Arendonk.
STIP. 26 aug, 12:00
LRC overtuigde Arnoud van Arendonk reuzenstap te maken: ‘Toen ik van Leerdam naar Hellouw reed was ik er wel uit’
Afbeelding
26 aug, 10:00
Giel Goesten (trainer Roda Boys) en Thijmen de Haan (SteDoCo) te gast in Regio-Voetbal - De Podcast #20
SV Meerkerk - SVS'65.
update 25 aug, 21:49
Programma en uitslagen oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Duel tussen Kozakken Boys en GVVV vorig seizoen.
25 aug, 20:11
Straf voor Kozakken Boys: geen publiek langs de lijn tijdens wedstrijd tegen GVVV
Afbeelding
25 aug, 19:08
Livescore dinsdag 25 augustus 2026

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup