Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Spirit voetbalt leuk maar blijft punten morsen

Wedstrijdverslagen

OUDERKERK A/D IJSSEL • Spirit kwam in zijn eerste competitieduel na de ‘lockdown-winterstop’ niet verder dan 1-1 tegen collega-middenmoter FC Binnenmaas.

Binnenmaas-trainer Michel van Noort (eerder werkzaam geweest bij Spirit en Dilettant) was behoorlijk in zijn nopjes met de uitslag. Het humeur van de Ouderkerkse coach Richard van Cappellen stak daar enigszins tegen af. Logisch, want Spirit toonde het betere veldspel en kreeg via onder andere Laurens Visser en Ruben Slooff meerdere kansen om de wedstrijd in zijn voordeel te beslissen. 

“Het is nu al de vierde keer dit seizoen dat ik de trainer van de tegenstander hoor zeggen dat Spirit zo’n goede ploeg heeft”, stelde Van Cappellen vast. “En steeds werden die uitspraken gedaan na puntenverlies van onze kant. Daar hebben we dus niks aan. Sterker nog: we hadden mee kunnen doen in de subtop als we wat scherper voor het vijandelijk doel waren geweest. Daartegenover staat dat ik mijn elftal geen verwijten kan maken over de inzet en het enthousiasme waarmee gevoetbald wordt. Ook tegen FC Binnenmaas was dat weer prima voor elkaar.”

Keepersfout
Spirit kwam achter na een fout van de eigen keeper. Daardoor werd de spits van FC Binnenmaas tot zijn eigen verrassing in staat gesteld om in volledige vrijheid een cadeautje uit te pakken: 0-1.

Het was Tim van der Zee die namens de thuisclub uiteindelijk toch nog een punt veilig stelde. Spirit ging vervolgens op jacht naar meer en raakte daarbij de paal. Kort voor tijd kreeg ook Binnenmaas gelegenheid om de volle buit mee te nemen van de Sportlaan. Niels de Jong voorkwam met een uiterste krachtsinspanning de 1-2.

Laatste nieuws

Terug van weggeweest: de derby tussen Ameide en Meerkerk.
STIP. 6 uur geleden
Schelluinen, Meerkerk, Ameide en Noordeloos kijken uit naar ‘pittige, maar leuke competitie’
Arkel en Heukelum treffen elkaar dit jaar in 3C.
STIP. 9 uur geleden
Grote tevredenheid onder Alblasserwaardse clubs over indeling 3C: ‘Veel mooie derby’s, de clubkas kan gespekt worden’
Kozakken Boys - RKC Waalwijk (0-0).
update 14 uur geleden
Programma en uitslagen oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
HSSC'61-trainer Yme van Gent.
STIP. 14 uur geleden
Enige teleurstelling bij HSSC’61 en SC Everstein over indeling, Pieter van Zessen kijkt al uit naar weerzien met Ameide
Tricht zou graag in 2F uitkomen, net als de afgelopen jaren.
STIP. 10 jul, 21:10
Tricht noemt indeling ‘een doodsteek’, club hoopt op ruil met DESK
SV Meerkerk - Ameide in 2025.
10 jul, 01:19
Indeling vierdeklassers bekend: derby tussen Ameide en Meerkerk keert terug, maar niet alle regioclubs opnieuw bij elkaar in 4D
VVAC en Streefkerk treffen elkaar opnieuw.
10 jul, 01:18
Dit zijn de indelingen voor de derdeklassers: 3C staat bol van de derby’s
Nieuw-Lekkerland - Almkerk tijdens hun duel vorig jaar.
10 jul, 01:15
Almkerk en Nieuw-Lekkerland tegen elkaar in 1D, Nivo Sparta in 1F
Opnieuw de stadsderby in 2F.
10 jul, 01:14
De Zwerver, GJS, Papendrecht, SVW, Unitas, Sliedrecht, Spirit én DCV allemaal bij elkaar in 2F, Tricht de andere kant op
Leerdam Sport en ASH komen elkaar weer tegen.
10 jul, 01:12
Ook vijfdeklassers weten waar ze aan toe zijn: volop derby’s in 5D

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup