
ZVG/Cagemax laat topper tegen Tigers Roermond lopen voor resultaat morgen tegen Futsal Groningen
Wedstrijdverslagen 176 keer gelezenGorinchem – Voor ZVG/Cagemax was vrijdagavond het resultaat tegen koploper Tigers Roermond ondergeschikt aan een groter belang. Het duel eindigde in 3-9 (2-3) voor de Limburgers. De Gorcumse zaalvoetballers gaan voor het vasthouden van die belangrijke plaats twee. Die kan zondag al praktisch zeker worden gesteld als thuis het inhaalduel wordt gewonnen van Futsal Groningen.
Coach Mo Allouch hield tegen de regerend landskampioen vrijdag alle spelers die op scherp staan aan de kant en gaf spelers uit het tweede team en O19 jaar speeltijd. Tot de rust kon ZVG met een 2-3 achterstand Tigers nog even bijhouden. Daarna ging het snel.
Voor ZVG scoorde Mo Hazzat tweemaal en was ook Marouane Badi een keer productief. Voor de ploeg uit Roermond was voormalig Unitasser Soufian Charraoui nauwelijks te stoppen. De international nam vier treffers voor zijn rekening.
ZVG komt na dit weekeinde nog in actie tegen FC Eindhoven en op 8 mei, de laatste wedstrijd, thuis tegen HV Hoorn.










































