Logo regio-voetbal.nl
<p>&bull; Robin Peursem verruilt Schelluinen voor Hardinxveld.</p>

• Robin Peursem verruilt Schelluinen voor Hardinxveld.

(Foto: regio-voetbal.nl)
Spelerscarrousel

Overzicht overschrijvingen Alblasserwaardse clubs

  •   keer gelezen   Nieuws

ALBLASSERWAARD • Het beeld is overal hetzelfde: na twee ‘coronaseizoenen’ zijn er minder overschrijvingen dan gebruikelijk.


Maar dat betekent niet dat er geen mutaties zijn. Hieronder een overzicht:

SteDoCo
Komen
Petar Stoskovic (OFC Oostzaan)
Mitchell de Zwart (DOVO)
Simon van Zeelst (DOVO)
Stephan Veenboer (Ajax AM)
Olivier Pilon (DVS’33 Ermelo)
Laurens van der Voort (GVVV)

Gaan
Hayri Pinarci (DVS’33 Ermelo)
Gianni Tiebosch (Goes)
Mark Smith (LMO)
Jesse Wielinga (IJsselmeervogels)
Mark van Ingen (LRC Leerdam)
Wesley Pollemans (Capelle)
Charlton Vicento (Oosterhout)

Papendrecht 
Komen
Siggy Schutte (Alblasserdam)
Semih Kaplan (Heukelum)
Yunus Ekiz (Drechtstreek)
Dani Roodnat (Sparta AV)
Job van der Werff (Sparta AV)
Wesley Tilroe (Sliedrecht)
Leroy Rosodihardjo (Smitshoek)
Juninho van Ree (Westlandia)

Gaan
Justin Beemsterboer (Sliedrecht)
Terry van der Waal (Nieuw-Lekkerland)
Sjors de Vogel (DCV)

Nieuw-Lekkerland
Komen
Donny Groos (Spijkenisse)
William Darjij (Spijkenisse)
Terry van der Waal (Papendrecht)
Sean van Rosmalen (ASWH)
Oberson van der Spek (EBOH)
Delano Kortstam (Pelikaan)
Thomas van Prooijen (Slikkerveer)

Gaan
Thom Versluis (stopt)
Maarten de Zeeuw (Antibarbari)
Sjoerd Slob (SV Poortugaal)
Edward de Groot (stopt)

Sliedrecht
In: Justin Beemsterboer (Papendrecht)
Uit: Maxime Kivaka (Unitas zondag), Jordy de Jong (stapje terug)

De Zwerver
Komen: -
Gaan: -

Drechtstreek
Komen
Justin Blaauw (Wieldrecht)
Shujendi Martins (EBOH)

Gaan
Dennis Sleiffer (Pelikaan)
Jerry Henzen (lager elftal)

ASV Arkel
Nieuw
Wesley Swets (Unitas Zondag)

Weg
Stijn Ruwaard (Vuren)
Robin IJsselstein (SVS65)

Alblasserdam
Komen
Kevin van Tol (ASWH)
Rick van Zwoll (Oranje Wit)

Gaan
Claudy Nzita (SVW)
Stefano Tavares (Rozenburg)
Siggy Schutte (Papendrecht)

Hardinxveld
In: Robin Peursem (Schelluinen)
Uit: Cezary van Es (DFC), Chris Verschoor (lager, 3e elftal) en Karsten de Graaf (gestopt)

Schelluinen
Nieuw
Mergim Shala (SV Noordeloos)
Nick den Haan (Kozakken Boys)
Jordi van Wijk (Peursum)
Touafik Amghar (clubloos)

Weg
Robin Zonneveld Piek (GRC 14)
Robin Boekhout (stopt)
Robin Peursem (Hardinxveld)

Ameide
Nieuw: Richard den Hartog (terug in selectie)
Weg: niemand (routiniers Erik de Kruijk en Ruud de Groot plakken er nog een seizoen aan vast)

SV Meerkerk
Nieuw: Wilco den Tuinder (terug in selectie)
Weg: -

Streefkerk
Komen: -
Gaan: -

De Alblas
Komen
Jesse Steegwijk (Sliedrecht)
David Tschibanda (Sliedrecht)
Jeroen Muilwijk (Oranje Wit)
David Mubedi (Alblasserdam)

Gaan
Luke van Eck (gestopt)
Tijmen de Jong (gestopt)

VVAC
In: Luuk van Genderen (Sliedrecht), Robin Vleugel (Sliedrecht)
Uit: Gert Stuij (ASWH O23)

Groot-Ammers
In: -
Uit: -

Peursum
In: -
Uit: Jordi van Wijk (Schelluinen)

HSSC’61
In: Owyn van Vuren (LRC)
Uit: Lucas van Dam (Benschop)

SV Noordeloos
In: -
Uit: Mergim Shala (Schelluinen)

Lekvogels
Geen mutaties

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen