Logo regio-voetbal.nl
<p>&bull; Robin van den Noort keert terug naar Be Ready.</p>

• Robin van den Noort keert terug naar Be Ready.

(Foto: Jan Noorlandt)
Spelerscarrousel

Overzicht overschrijvingen Land van Altena: topschutter Robin van den Noort terug naar Be Ready

  •   keer gelezen   Nieuws

ALTENA • Ondanks dat er al ruim zeven maanden niet meer gevoetbald is, zijn er zoals altijd de nodige mutaties in het Land van Altena.


Ook niet ongebruikelijk: de meeste overschrijvingen zijn er bij Kozakken Boys en Achilles Veen.

Hieronder een overzicht van de belangrijkste wijzigingen:

Kozakken Boys
Nieuw: Leandro Resida (Thailand), Ayrton Statie (clubloos), Yordi Teijsse (AFC), Robin Damen (eigen jeugd), Angelo Mathilda (eigen jeugd), Rochdi Achenteh (clubloos), Lars Hutten (Top Oss), Ricardo Kieboom (clubloos), Jan Schimmel (Achilles Veen).
Gaan: Jeffrey Rijsdijk (Capelle), Teije ten Den (De Treffers),Mirac Akdeniz(Kayeserispor), Prince Rajcomar (onbekend), Royston Dtrenthe (tussentijds naar Racing Murcia City FC), Niels den Hartog (onbekend), Kay Tejan (Quick Boys), Richard Arends (onbekend). 

Achilles Veen
Nieuw: Ferdi Kwetters (terug in de selectie), Jordy Zielschot (Blauw Geel’38), Glenn Kools (Unitas), Jay Jay Meierdres (Unitas), Gino Dix (DOVO), Daan Wensink (NAC O21).
Gaan: Jan Schimmel (Kozakken Boys), Jamil Kools (Roda Boys), Theo Martens (Dongen), Bart Westerlaken (DOVO). 

GRC 14
Nieuw: Robin Zonneveld Piek (Schelluinen), Mitchell Bastianen (WSC).
Gaan: Dennis Mijdam (Sparta’30), Martin Kant (Sparta’30), Danilo Kros (Almkerk), Charif Chahid (CHC). 

Almkerk
Nieuw: Jurre van Veen (GDC), Sjors Maas (Roda Boys), Sharog Susani (Pelikaan), Danilo Kros (GRC 14), Kevin Noorloos (tweede elftal), Andres Kwetters (tweede elftal), Toon van Drunen (tweede elftal), Jorg Kant (tweede elftal), Nicky Kant (tweede elftal).
Gaan: Jelle Strijtveen (TSC), Jules Bossers (Right’Oh), Wilco van Oord (Sparta’30), Martijn Knoop (Sleeuwijk), Tijn van Galen (Groen Wit). 

Woudrichem
Nieuw:-
Gaan: -

Wilhelmina’26
Nieuw: Maverick van Maaren (GVV’63), Dawid Palicki (Leerdam Sport), Remco van der Heijden (Sparta’30), Jesse Molenaar (tweede elftal), Jonathan van der Ven (tweede elftal), Henrico Haan (JO19-1).
Gaan: Nick van Gils (jeugdtrainer NEO’25), Jessie de Jong (stopt).

Altena
Nieuw: Kenneth Kops (vv Oosterhout).
Gaan: Denzel Libretto (SVW).

Sleeuwijk
Nieuw: Martijn Knoop (Almkerk), Sabir Khodabaks (OSV Nita), Sten Pijlman (SVW).
Gaan: Robin v/d Windt (stopt).

NOAD’32
Nieuw: Karam Alsalloum (Nivo Sparta), Roy den Dekker (Kerkwijk), Ruben Kwetters (Achilles Veen), Maurits Van Heusden (Leerdam Sport).
Gaan: Marten Nieuwkoop (Sparta’30), Remy Schouwenaar (nieuwe trainer Well), Mo Maklouf (Well), Jalal Boujama Well), Adnan Elkhiry (Well), Martin Faro (NEO’25), Mark Bouman (stopt). 

GDC
Nieuw:-
Gaan: Jurre van Veen (Almkerk), Stefan Storchart (lager elftal), Loek de Jong (lager elftal), Wesley van de Wardt (lager elftal). 

Sparta’30
Nieuw: Thijs Garstman (BZC’14), Dennis van Aalst (BZC’14), Dennis Mijdam (GRC 14), Martin Kant (GRC 14), Wilco van Oord (Almkerk), Marten Nieuwkoop (NOAD’32).
Gaan: Remco van der Heijden (Wilhelmina’26), Brian Buskop (gestopt), Pjotter Muraski (gestopt).

Be Ready
Nieuw: Robin van den Noort (SCO), Coen Burg (TGG).
Gaan: Rodney Schrauwen (stopt), Siem Velthoven (Right’Oh). 

Dussense Boys
Nieuw:-
Gaan:

Nico van Es

Ontvang 'm elke week gratis >

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Aanmelden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Regio-Voetbal Toernooien

Voorbeschouwingen