• SV Meerkerk - VVAC (2-1).
• SV Meerkerk - VVAC (2-1). Foto: Rick den Besten
UPDATE

Overzicht én uitslagen oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2023-2024

Nieuws 76.539 keer gelezen

REGIO • De blik is volop gericht op het nieuwe seizoen, zeker nu we middenin de oefencampagne zitten.

Onderstaand een overzicht van de tot nu bij ons bekende oefenwedstrijden (eerste elftallen, regioclubs) in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Ook de uitslagen worden zo actueel mogelijk bijgehouden.

Aanvullingen (wedstrijden én uitslagen) bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

Eerdere (oefen)uitslagen > zie onderaan dit bericht

DINSDAG 10 OKTOBER
20:00 uur, RKTVC - Alem

UITSLAGEN

DINSDAG 19 SEPTEMBER
Altena - Kozakken Boys O23: 1-4
GVV’63 - Vuren: 4-0
Jan van Arckel - GDC: 0-0
Hedel - Nivo Sparta 2: 2-2

DONDERDAG 14 SEPTEMBER
EVVC - Alem: 2-1

DINSDAG 12 SEPTEMBER
Papendrecht - RVVH: 2-2
Oranje Wit - SVW: 3-2
SV Meerkerk - Schelluinen: 1-2
Sleeuwijk - Ned. Militair Elftal: 1-2
Altena - TSC: 1-6
DFC - De Alblas: 1-5
Haaften - BRC: 2-3
Herovina - Focus’07: 1-2
Pelikaan - Wieldrecht: 2-0
Jodan Boys O23 - Schoonhoven: 5-3
Sparta’30 - Kerkwijk: 2-1
SSC’55 - SV Noordeloos: 1-4
SVS’65 - LRC Leerdam 2: 4-5
Oranje Wit 2 - RCD: 7-2
SV Houten - SV Lopik: 6-2
ASWH - SHO: 3-2
Groote Lindt - XerxesDZB: 3-1
Rijen - Be Ready: 0-0
RKVSC - Lekvogels: 3-2

DONDERDAG 7 SEPTEMBER
CHC - Alem: 2-5

DINSDAG 5 SEPTEMBER
GRC 14 - Altena: 4-2
GJS - Sleeuwijk: 2-2
Nieuw-Lekkerland - Drechtstreek: 4-2
Roda Boys - Schelluinen: 8-1
Dilettant - De Zwerver: 5-5
Heerjansdam - Antibarbari: 2-2
Groot-Ammers - Bergambacht: 2-5
BRC - Sparta’30: 2-1
Vriendenschaar - GVV’63: 3-3
IJFC - Schoonhoven: 2-1
Kesteren - MVV’58: 1-1
Nieuwenhoorn - Heinenoord: 1-1
NOAD’32 - Kerkwijk: 3-2
Elinkwijk - SPV’81: 5-0
IFC - Halsteren: 0-3
HSSC’61 - DESTO: 0-4
SSC’55 - Roda Boys 2: 4-2

DINSDAG 29 AUGUSTUS
Woudrichem - Wieldrecht: 3-6
LRC Leerdam - SteDoCo: 0-3
Roda Boys - Sarto: 3-5
Papendrecht - IFC: 2-3
Barendrecht - RVVH: 2-1
Leones - WNC: 1-2
SV Meerkerk - VVAC: 2-1
Nivo Sparta - SV Top: 1-0
Tricht - Fair Play: 4-2
Ameide - Sleeuwijk: 3-2
SVS’65 - Jan van Arckel: 2-2
BZC’14 - Alem: 1-0
SV Lopik - Schoonhoven: 2-2
HSSC’61 - Haaften: 0-2
Kerkwijk - Herovina: 2-5
NSVV - Heerjansdam: 0-5
Focus’07 - Heukelum: 2-3
Groot-Ammers - Stolwijk: 3-1
BRC - BZS: 3-0
DCV - Dilettant: 2-1
Be Ready - Rood Wit W: 3-1
VVGZ - Victoria’04: 7-4

ZONDAG 27 AUGUSTUS
RKVSC - Deso: 1-3
FC Drunen - Hedel: 4-8
Beerse Boys - Alem: 3-0

ZATERDAG 26 AUGUSTUS
* Rob Colijn Memorial met GJS, SVW, Schelluinen en Herovina (locatie: Herovina, aanvang 14:30 uur)
SVW - Schelluinen: 1-3
Herovina - GJS: 2-2 (GJS wns)
Finale: GJS - Schelluinen: 0-0 (Schelluinen wns)
Troostfinale: Herovina - SVW: 1-2

* Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit
Poule 1
Oranje Wit - Pelikaan: 1-0
Spirit - Sliedrecht: 1-1
Poule 2
Finale: Oranje Wit 2 - Quick Boys 2: 3-1
Wedstrijd om derde en vierde plaats: Peursum - ZBC’97 2: 12-0

* Finalewedstrijden Zilveren Molen toernooi bij De Alblas
De Alblas - Nieuw-Lekkerland: 2-1
Alblasserdam - De Zwerver: 0-0 (D Zwerver wns)

* Toernooi om Altena Cup bij Sleeuwijk (GEWIJZIGD SCHEMA - wedstrijden duren 45 minuten)
Sparta’30 - Dussense Boys: 1-0
Altena - NOAD’32: 1-0
Dussense Boys - Almkerk: 0-8
GRC 14 - Kozakken Boys O23: 1-0
Sleeuwijk - Altena: 2-0
Achilles Veen 2 - GRC 14: 2-3
Sleeuwijk - Kozakken Boys O23: 1-0
Finale: Sleeuwijk - Almkerk: 1-0

* Finalewedstrijden Ries Fok EBOH-toernooi
EBOH - Dubbeldam: 3-2
DFC - SC Emma: 4-2

ESA Arnhem - Tricht: 4-3
SVS’65 - FC Schadewijk: 10-1
Bergambacht - SPV’81: 7-0
WNC - Roda Boys: 2-1
Hardinxveld - VVGZ: 2-2

Papendrecht - Drechtstreek: 3-0
XerxesDZB - IFC: 1-0
GVV’63 - Nivo Sparta: 0-4
BZC’14 - ASV Arkel: 2-2
Streefkerk - Groote Lindt: 4-1
SV Meerkerk - Heukelum: 1-1
IJFC - SC Everstein: 6-1
Jan van Arckel - DSC: 3-1
ASH - Well: 4-2
Vuren - SteDoCo 2: 3-6
Leerdam Sport’55 - Linschoten: 1-3
Schoonhoven - HSSC’61: 2-0

FC Perkouw - Groot-Ammers: 0-1
Wieldrecht - Lekkerkerk: 1-1
SV Noordeloos - Olympia’60: 5-0
OSV Oud-Beijerland - SV Lopik: 2-1
Lekvogels - SVF: 1-5
Vriendenschaar - BRC: 2-4
Bergambacht - SPV’81: 7-0
Benschop - SV Loosdrecht: 3-1
Wilhelmina’26 - Unitas (zaterdag): 2-1
VVAC - Cabauw: 2-2
Ameide - Brederodes: 1-4
MVV’58 - GVV: 4-1
RFC - Zwaluwe: 5-2
Asperen - SCZ: 7-0
CKC - Dilettant: 2-3
GSC/ODS - ZBC’97: 2-4

DONDERDAG 24 AUGUSTUS
* Ries Fok EBOH-toernooi met: EBOH, DFC, Dubbeldam en SC Emma
EBOH - SC Emma: 8-3
DFC - Dubbeldam: 2-2 (gestaakt)

* Van der Mijle Toernooi bij GSC/ODS.
GSC/ODS - RCD: 3-2
SSW - ZBC’97: 4-1

DINSDAG 22 AUGUSTUS
* Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit
Poule 1
Oranje Wit - Spirit: 0-0
Sliedrecht - Pelikaan: 11-2

* Zilveren Molen Toernooi
De Zwerver - De Alblas: 0-1
Alblasserdam - Nieuw-Lekkerland: 0-2

* Toernooi om Altena Cup (wedstrijden duren 45 minuten)
Bij Sparta’30
Sleeuwijk - Sparta’30: 2-0
Woudrichem - Altena: 0-2
Altena - Sparta’30: 1-3
Woudrichem - Sleeuwijk: 1-3
Bij Achilles Veen
Achilles Veen 2 - NOAD’32: 0-1
NOAD’32 - Dussense Boys: 1-0
Achilles Veen 2 - Dussense Boys: 1-0
Bij GRC 14
GRC 14 - Almkerk: 1-1
Kozakken Boys O23 - GDC: 5-1
Almkerk - Kozakken Boys O23: 3-0
GDC - GRC 14: 0-2

BZC’14 - Vuren: 2-2
TSC - Roda Boys: 5-2
Papendrecht - ASWH O23: 4-0
Hardinxveld - Vriendenschaar: 5-0
Nivo Sparta - FC Hilversum: 4-3
IFC - Nieuwerkerk: 3-1
SVS’65 - GVV’63: 1-1
Schelluinen - MVV’58: 2-1
BRC - LRC Leerdam 2: 1-3
Leerdam Sport’55 - Focus’07: 2-1
Kerkwijk - Asperen: 1-2
Haaften - Hedel: 3-1
Nivo Sparta 2 - ASH: 3-0
Herovina - GRC 14 2: 6-1
Buren - GVV Geldermalsen
SVW - Heukelum: 8-2
Tricht - EDO: 0-1
Groote Lindt - Prinsenland: 2-1
Dilettant - SVC’08: 0-2

ZONDAG 20 AUGUSTUS
DBN - RKVSC: 7-3
Heeswijk - Alem: 2-1
Unitas’28 - Hedel: 2-4
HHC’09 - SAB:  5-2

ZATERDAG 19 AUGUSTUS
* Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit
Poule 1
Oranje Wit - Sliedrecht: 1-0
Spirit - Pelikaan: 3-1
Poule 2
Oranje Wit 2 - Peursum: 4-0
Quick Boys 2 - ZBC’97: 2-1

* Trainingskampen.nl Toernooi bij Groote Lindt
Finale Groote Lindt - NSVV: 1-6

* Finalewedstrijden (14:30 uur) Ger Husen DFC-toernooi
EBOH - DFC: 4-3
RCD - FC Dordrecht AM: 2-1

GRC 14 - WSC: 1-1
SV Lopik - SV Parkhout: 1-2
Delta Sports’95 - SVS’65: 1-4
Unitas zaterdag - Dilettant: 0-1
Duno Doorwerth - Heinenoord: 7-2
WNC - LRC Leerdam: 3-2
ASWH - Jong Feyenoord: 0-1
ASWH - Jong Royal Antwerp: 1-0
Hardinxveld - Nieuw-Lekkerland: 3-2
Drechtstreek - De Zwerver: 4-0
Vuren - Altena: 0-1
Heerjansdam - IFC: 4-0
Almkerk - HVCH: 2-0
SV Meerkerk - GVV’63: 2-1
VVGZ - Papendrecht: 1-4
Woudrichem - SVW: 1-4
Jan van Arckel - Sleeuwijk: 0-6
BZC’14 - Brederodes 1-4
Tricht - Vriendenschaar: 4-2
Streefkerk - DONK: 2-3
Schelluinen - ASV Arkel: 5-0
Asperen - VVAC: 2-0
Cabauw - Groot-Ammers 2-2
Lekvogels - Heukelum: 0-4
SV Noordeloos - Bergambacht: 0-2
Nieuw-Lekkerland 2 - Lekkerkerk: 0-2
Herovina - BLC: 2-0
Well - Haaften: 3-3
NOAD’32 - ASH 2-4
Sparta’30 - Vlijmense Boys: 5-0
BRC - Focus’07: 1-1
Dongen - RFC: 1-3
Kethel Spaland - Schoonhoven: 1-0
Benschop - Wieldrecht: 2-0
SPV’81 - ZBVH: 1-1
DCV - Vicotoria’04
Stolwijk - Gouda 2-1
MVV’58 - SC Everstein: 2-2
GDC - Ameide: 2-2
Achilles Veen - Moerse Boys: 1-0
Nivo Sparta - RKVV Erp: 1-0 
GJS - JEKA: 1-2 
FC Perkouw - Moordrecht: 6-0
Gouderak - ONA: 0-5

DONDERDAG 17 AUGUSTUS
* Ger Husen DFC-toernooi
EBOH - FC Dordrecht AM: 14-0
DFC - RCD: 6-1

NOAD’32 - Nivo Sparta 2: 0-4
ONA - FC Perkouw: 1-1

DINSDAG 15 AUGUSTUS
* Trainingskampen.nl Toernooi bij Groote Lindt
Groote Lindt - SVH: 8-2
VVOR - NSVV: 1-4

Hardinxveld - Almkerk: 3-2
Heerjansdam - VVGZ: 2-3
Sliedrecht - Kozakken Boys O23: 0-2
De Alblas - Papendrecht: 2-5
Jan van Arckel - Roda Boys: 2-4
OSS’20 - WNC: 0-1
VVAC - Dussense Boys: 5-3
Woudrichem - Focus’07: 3-4
SC Feyenoord - Spirit: 6-0
RKVSC - SMVC Fair Play: 3-5
LRC Leerdam - RBC Roosendaal: 2-3
SC Everstein - Tricht: 1-3
Heinenoord - Zwaluwen Vlaardingen: 0-5

ZATERDAG 12 AUGUSTUS
Kozakken Boys - Kon. HFC: 2-2
De Alblas - Pelikaan: 2-1
IFC - Hardinxveld: 2-4
EBOH - GSC/ODS: 3-2
Quick Boys - Achilles Veen: 0-1
LRC Leerdam - SDV Barneveld: 2-0
WNC - Tricht: 1-1
SVW - Almkerk: 3-4
Nieuwenhoorn - Heerjansdam: 1-0
Excelsior Maassluis - ASWH: 3-2
SC Feyenoord - Heinenoord: 2-3
Roda Boys - Vriendenschaar: 3-0
GRC 14 - SC ‘t Zand O23: 8-0
RVVH - Oranje Wit: 5-2
DFC - Wieldrecht: 3-1
Altena - VVAC: 3-1
Schelluinen - SV Lopik: 0-1
Brederodes - SVM: 8-0
SCH’44 - Benschop: 3-0
RKVSC - Dongen: 6-0
Kozakken Boys O23 - Pelikaan O23: 4-1

DONDERDAG 10 AUGUSTUS
Kozakken Boys O23 - ‘t Zand O23: 6-0

DINSDAG 8 AUGUSTUS
IJsselmeervogels - LRC Leerdam: 0-5
SteDoCo - Zwaluwen Vlaardingen: 3-3
Spijkenisse - ASWH: 0-1
AWC - WNC: 0-3

ZATERDAG 5 AUGUSTUS
Kozakken Boys - Baronie: 0-3
Achilles Veen - WNC: 5-0 (toernooi bij OJC Rosmalen, om 3e en 4e plaats)
OJC Rosmalen - UNA: 1-1; UNA wns (toernooi bij OJC Rosmalen, finale)
SteDoCo - Excelsior Maassluis: 0-2
Sportlust’46 - LRC Leerdam: 6-1
Spijkenisse - Heerjansdam: 2-1
Kozakken Boys - Unitas zondag:1-2
ASWH - Poortugaal: 1-1
Nieuwenhoorn - RVVH: 3-3

DINSDAG 1 AUGUSTUS
SteDoCo - Smitshoek: 2-2
OJC Rosmalen - WNC: 3-0 (toernooi bij OJC Rosmalen)
Achilles Veen - UNA: 0-0, UNA wns (toernooi bij OJC Rosmalen)
Sportlust’46 - Unitas zondag: 0-2

ZATERDAG 29 JULI
LRC Leerdam - Nieuwenhoorn: 4-6
Kozakken Boys - GVVV: 2-2
OJC Rosmalen - SteDoCo: 1-2
Halsteren - ASWH: 2-4
Dongen - Unitas zondag: 1-0

DINSDAG 25 JULI
OJC Rosmalen - Kozakken Boys: 3-4

ZATERDAG 22 JULI
DVS’33 - Kozakken Boys: 2-1
Spakenburg - SteDoCo: 1-1

VRIJDAG 21 JULI
FC Dordrecht - FC Den Bosch: 2-0 (sportpark Het Bolwerk, Woudrichem)

DINSDAG 18 JULI
UNA - Kozakken Boys: 2-3

ZATERDAG 8 JULI
ASWH - FC Rotterdam: 2-0

VRIJDAG 7 JULI
Bergambacht - Sparta Rotterdam: 0-9

ZATERDAG 1 JULI
Quick Boys - Unitas zondag: 2-0
ASWH - FC Den Bosch O21: 0-0
Alblasserdam - FC Dordrecht: 0-14

Rick den Besten

Hoofdredacteur Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

• Roda Boys - Sarto (3-5).
• Ameide - Brederodes (1-4).
• Herovina - GJS.
• Finale Altena Cup tussen Almkerk en Sleeuwijk.
• Achilles Veen 2 - GRC 14 (Altena Cup).
• Schelluinen - SVW.
De Alblas - Nieuw-Lekkerland
• VVAC - Cabauw (2-2).
• WNC - Roda Boys (2-1).
• Altena Cup: Sleeuwijk - Woudrichem.
• Altena Cup:
• Alblasserdam - Nieuw-Lekkerland.
• Alblasserdam - Nieuw-Lekkerland.
• Schelluinen - Arkel.
• Schelluinen - Arkel.
• Hardinxveld - Nieuw-Lekkerland
• Hardinxveld - Nieuw-Lekkerland
• Jan van Arckel - Roda Boys (2-4).
• Altena - VVAC (3-1).
• Altena - VVAC (3-1).
• Kozakken Boys - Koninklijke HFC (2-2).
• Kozakken Boys - Koninklijke HFC (2-2).
• SVW - Almkerk (3-4).
• Roda Boys - Vriendenschaar (3-0).
• Roda Boys - Vriendenschaar (3-0).
• Kozakken Boys - Unitas zondag (1-2).
• Kozakken Boys - Unitas zondag (1-2).
• Kozakken Boys - Unitas zondag (1-2).
• SteDoCo - Smitshoek.
• SteDoCo - Smitshoek.
• LRC - Nieuwenhoorn (4-6).
• Kozakken Boys - GVVV (2-2).
• Jubileumwedstrijd Bergambacht - Sparta Rotterdam (0-9).
• Alblasserdam - FC Dordrecht (0-14).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Download onze app

Elke week het laatste Regio-Voetbal nieuws in je mailbox ontvangen?

Download onze app