• Almkerk - Unitas (1-2).
• Almkerk - Unitas (1-2). Foto: Rick den Besten
UPDATE

Overzicht én uitslagen oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2022-2023

13 aug, 18:04 Nieuws 40.498 keer gelezen

REGIO • Medio juli zijn de eerste clubs in training gegaan ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook de eerste oefenwedstrijden staan dan alweer op de rol.

Onderstaand een overzicht van de tot nu bij ons bekende oefenwedstrijden (eerste elftallen, regioclubs) in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Ook de uitslagen worden zo actueel mogelijk bijgehouden (zie onderaan het bericht).

Aanvullingen (wedstrijden én uitslagen) bij voorkeur doorgeven via e-mail (info@regio-voetbal.nl) of via de socialmediakanalen van Regio-Voetbal.

Actuele tussenstanden zijn op wedstrijddagen live te volgen via ons Twitterkanaal: @RVoetbal.

ZATERDAG 13 AUGUSTUS
Sliedrecht - ASWH O23: 2-4
Vuren - Rhelico: 3-2
Hellevoetsluis - Wieldrecht: 2-3
HSSC’61 - Heukelum: 7-2
ASWH - Capelle: 2-1
Poortugaal - Rijsoord: 0-0
Benschop - SCH’44: 1-3
SV Maartensdijk - SC Everstein: 2-4
Peursum - SV Bolnes: 4-4
TEC - Feyenoord O21: 2-2
Brederodes - Achterveld: 5-2
Kozakken Boys - WNC: 4-2
De Alblas - SVW: 1-2
Almkerk - Unitas (zon): 1-2
SteDoCo - WV HEDW: 4-1
LRC Leerdam - Oranje Wit: 3-4
Roda Boys - Unitas zaterdag: 5-1
Drechtstreek - VVAC: 3-0
EBOH - Pelikaan: 2-3
IFC - Olympia Gouda: 1-2
GOZ - Groote Lindt: 0-4
Tricht - Haaften: 2-1
Hardinxveld - Streefkerk: 1-0
Sparta’30 - Dussense Boys: 0-0
De Meern - Altena: 1-1
Kozakken Boys - Achilles Veen: 4-0

ZONDAG 14 AUGUSTUS
12:30 uur, SSW - RCD (Zebratoernooi SSW)
13:00 uur, DBN’22 (zon) - Hedel

DINSDAG 16 AUGUSTUS
* Jan Stam Toernooi bij Wieldrecht met deelname van VVGZ, FC Dordrecht O21, Papendrecht en Wieldrecht
19:15 uur, Wieldrecht-VVGZ en Papendrecht-FC Dordrecht O21
* Toernooi bij VVOR met Drechtstreek, NSVV, Groote Lindt en VVOR. Aanvang: 20:00 uur
* Ries Fok Toernooi bij EBOH; 19:30 uur, EBOH - SC Feyenoord comb. en Dubbeldam - Barendrecht O23

19:30 uur, RCD - Wieldrecht 2
20:00 uur, LRC Leerdam - WNC
20:00 uur, Sliedrecht - SC Feyenoord
20:00 uur, Spijkenisse - Oranje Wit
20:00 uur, WNC - UDI’19
20:00 uur, IJFC - Nivo Sparta
20:00 uur, Vriendenschaar - Hardinxveld
20:00 uur, Roda Boys - zoekt tegenstander wegens afzegging (0620 620 554)
20:00 uur, Altena - Den Dungen
20:00 uur, Bergambacht - FC Perkouw
20:00 uur, Dussense Boys - Almkerk 2
20:00 uur, RFC - RKDVC
20:00 uur, Rhelico - Alem
20:15 uur, Hedel - Cito

DONDERDAG 18 AUGUSTUS
* Ger Husen DFC Toernooi met SC Emma-Klundert (19:15 uur) en DFC-GSC/ODS (19:30 uur)

VRIJDAG 19 AUGUSTUS
20:00 uur, JEKA - Kozakken Boys O23

ZATERDAG 20 AUGUSTUS
* Finaledag Jan Stam Toernooi bij Wieldrecht met deelname van VVGZ, FC Dordrecht O21, Papendrecht en Wieldrecht
* Finaledag Ger Husen DFC Toernooi met deelname van SC Emma, Klundert, DFC en GSC/ODS zat (beide wedstrijden om 14:30 uur)
* Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit. Poule 1: Altena, Pelikaan. Sliedrecht en Oranje Wit. Poule 2: Dubbeldam, ZBC’97, SVS’65 en Oranje Wit 2.
Oranje Wit - Pelikaan
Sliedrecht - Altena
Oranje Wit 2 - Dubbeldam
ZBC’97 - SVS’65
* Toernooi bij VVOR met Drechtstreek, NSVV, Groote Lindt en VVOR. Aanvang: 14:30 uur
* Ries Fok Toernooi bij EBOH; 14:00 uur, finale en troostfinale

13:30 uur, Hardinxveld - Woudrichem
14:00 uur, Nivo Sparta - AFC Amsterdam (zat)
14:30 uur, Achilles Veen - GRC 14
14:30 uur, Nieuw-Lekkerland - De Alblas
14:30 uur, Almkerk - De Zwerver
14:30 uur, WNC - IJFC
14:30 uur, SVW - Binnenmaas
14:30 uur, Heerjansdam - Spijkenisse
14:30 uur, Tricht - FZO Zeist
14:30 uur, Streefkerk - SV Noordeloos
14:30 uur, HSSC’61 - SV Meerkerk
14:30 uur, SC Everstein - Heukelum
14:30 uur, Vuren - VVAC
14:30 uur, Haaften - NOAD’32
14:30 uur, Sparta’30 - Schelluinen
14:30 uur, BZC’14 - Veenendaal (in Zuilichem)
14:30 uur, Lekkerkerk - PPSC
14:30 uur, Lekvogels - Rhelico
14:30 uur, ASH - Nivo Sparta 2
14:30 uur, RFC - RWB
14:30 uur, Vriendenschaar - SCH
14:30 uur, Wieldrecht - Peursum
14:30 uur, Argon - LRC Leerdam
14:30 uur, Herovina - Ameide
14:30 uur, Brederodes - Benschop
14:30 uur, Bergambacht - Zestienhoven
14:30 uur, Woerden - Haastrecht
14:30 uur, Beesd - Leerdam Sport’55
15:00 uur, Unitas zat - Alblasserdam
15:00 uur, Roda Boys - Berghem Sport
15:00 uur, Asperen - MVV’58
15:00 uur, Sleeuwijk - NEO’25
15:00 uur, Unitas zaterdag - Alblasserdam
16:00 uur, Hedel - WSV Well
17:00 uur, Alem - RKDVC
17:00 uur, GVV’63 - Zwaluw VFC
Helvoirt - DSC

ZONDAG 21 AUGUSTUS
13:00 uur, Dussense Boys - Blauw Wit’81
14:00 uur, Haarsteeg - Jan van Arckel
14:00 uur, RCD - SSW
Alem - RKDVC
Aquila - RKVSC

DINSDAG 23 AUGUSTUS
* Toernooi om de Altena Cup (voorronde)
Bij Achilles Veen
19:30 uur, Achilles Veen 2 - Noad’32
20:30 uur, GRC’14 - Achilles Veen 2
21:30 uur, Noad’32 - GRC’14
Bij Dussense Boys
19:30 uur, GDC - Kozakken Boys O23 en Almkerk - Dussense Boys
20:30 uur, Dussense Boys - GDC en Kozakken Boys O23 - Almkerk
Bij Wilhelmina’26
19:30 uur, Be Ready- Wilhelmina’26 en Sparta’30 - Sleeuwijk
20:30 uur, Sleeuwijk - Be Ready en Wilhelmina’26 - Sparta’30

* Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit. Poule 1: Altena, Pelikaan. Sliedrecht en Oranje Wit. Poule 2: Dubbeldam, ZBC’97, SVS’65 en Oranje Wit 2.
Oranje Wit - Altena
Pelikaan - Sliedrecht
* Hollandsche IJssel Cup met DCV-SVS en Spirit-CVV Zwervers (aanvang 20:00 uur)

19:30 uur, IJFC - Tricht
20:00 uur, SVW - Hardinxveld
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - Streefkerk
20:00 uur, Rijsoord - Papendrecht
20:00 uur, SV Top - Nivo Sparta
20:00 uur, De Meern - WNC
20:00 uur, SV Meerkerk - Unitas (zat)
20:00 uur, Asperen - Schelluinen
20:00 uur, VVAC - LRC Leerdam 2
20:00 uur, Herovina - Haaften
20:00 uur, Vuren - Kerkwijk
20:00 uur, SPV’81 - Schoonhoven
20:00 uur, Jan van Arckel - BZC’14
20:00 uur, MVV’58 - Rhelico
20:00 uur, RKTVC - Hedel
20:00 uur, EBOH - VVGZ
20:00 uur, SVS’65 - Beesd
20:00 uur, WSV Well - Haarsteeg O23
20:15 uur, Nemelaer - Roda Boys
20:15 uur, Vriendenschaar - Sporting’70
20:15 uur, Trinitas - Alem

DONDERDAG 25 AUGUSTUS
* Toernooi om Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak.
19:00 uur, ONA-Moordrecht en 20:45 uur, Gouderak Haastrecht

20:00 uur, BVCB - Alblasserdam

VRIJDAG 26 AUGUSTUS
20:00 uur, Roda’46 - LRC Leerdam

ZATERDAG 27 AUGUSTUS
* Toernooi om de Altena Cup bij vv Almkerk (finaledag)
Met om 13:30 uur:
Achilles Veen 2 - Wilhelmina’26
NOAD’32 - GRC 14
Altena - Kozakken Boys O23
14:30 uur:
Dussense Boys - Be Ready
Almkerk - Sparta’30
Sleeuwijk - GDC
15:30 uur:
Sparta’30 - NOAD’32
Be Ready - Altena
GDC - Achilles Veen 2
16:30 uur:
GRC’14 - Almkerk
Wilhelmina’26 - Sleeuwijk
Dussense Boys -Kozakken Boys O23
17:30 uur:
Finale

Rob Colijn Memorial bij Herovina
* Toernooi bij Luctor Heinekenszand met Yerseke, SSV’65, Arendskerke, Nieuwland, Wemeldinge, Ria Westdorpe, Luctor en Groote Lindt. Aanvang: 14:00 uur
* Zilveren Crab Toernooi bij Oranje Wit. Poule 1: Altena, Pelikaan. Sliedrecht en Oranje Wit. Poule 2: Dubbeldam, ZBC’97, SVS’65 en Oranje Wit 2.
Oranje Wit - Sliedrecht
Altena - Pelikaan
Finale poule 2
Troostfinale poule 2
* Driekamp bij vv Schoonhoven met om:
14:00 uur, Schoonhoven - Tricht
15:00 uur, Tricht - Vuren
16:00 uur, Schoonhoven - Vuren
* Finaledag Jan Lingen Bokaal bij vv Gouderak. Troostfinale om 15:30 uur, finale om 17:30 uur

12:30 uur, Woudrichem - Unitas zat
14:00 uur, ‘t Goy - SC Everstein
14:15 uur, EBOH - Nieuw-Lekkerland
14:30 uur, De Zwerver - De Alblas
14:30 uur, Nivo Sparta - GVV’63
14:30 uur, Drechtstreek - Papendrecht
14:30 uur, WNC - Leones
14:30 uur, Hardinxveld - ASV Arkel
14:30 uur, Streefkerk - Peursum
14:30 uur, Heerjansdam - ASWH O23
14:30 uur, HSSC’61 - IJFC
14:30 uur, SV Lopik - Groot-Ammers
14:30 uur, Lekkerkerk - Sliedrecht 2
14:30 uur, Wieldrecht - DFC
14:30 uur, Asperen - RFC
14:30 uur, Alem - DVV’09
14:30 uur, Kerkwijk - BZC’14
14:30 uur, Haaften - Rhelico
14:30 uur, Jan van Arckel - WSV Well
14:30 uur, Lekvogels - DeltaSports’95 2
14:30 uur, Beesd - ASH
14:30 uur, Leerdam Sport’55 - DVSU
14:30 uur, Vriendenschaar - Cabauw
14:30 uur, SSS - VVGZ
14:30 uur, Streefkerk - Peursum
14:30 uur, DWO - Alblasserdam
14:30 uur, Ommoord - Bergambacht
14:30 uur, FC Oudewater - Benschop
14:30 uur, Stolwijk - Haastrecht
15:00 uur, Roda Boys - VVY
15:00 uur, VVAC - SV Meerkerk
15:00 uur, MVV’58 - TSC Oosterhout
15:00 uur, SV Noordeloos - Olympia’60
16:00 uur, Heukelum - Real Lunet
17:00 uur, Hedel - DBN’22 (zat)
Alem - DVV’09
DSC - Haarsteeg
BMT - RCD (tijdens trainingskamp in Kijkduin)

ZONDAG 28 AUGUSTUS
RKVSC - FC Drunen

DINSDAG 30 AUGUSTUS
19:30 uur, GDC - Woudrichem
19:30 uur, SC Emma - EBOH
19:30 uur, Dussense Boys - Roda Boys 2
20:00 uur, Schelluinen - ASV Arkel
20:00 uur, SVW - Oranje Wit
20:00 uur, Alblasserdam - Drechtstreek
20:00 uur, SteDoCo - LRC Leerdam
20:00 uur, Rood Wit - Kozakken Boys O23
20:00 uur, Papendrecht - ASWH O23
20:00 uur, GRC 14 - CHC
20:00 uur, Roda Boys - Sarto
20:00 uur, Maarssen - WNC
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - Lekkerkerk
20:00 uur, ASH - GVV’63
20:00 uur, BZC’14 - Brederodes (in Zuilichem)
20:00 uur, Schoonhoven - DSVU
20:00 uur, Jan van Arckel - zoekt nog tegenstander
20:00 uur, Kesteren - MVV’58
20:00 uur, RFC - JEKA
20:00 uur, Vriendenschaar - Altena
20:00 uur, DFC - Dubbeldam zon
20:00 uur, Hedel - FC Drunen
20:00 uur, Jan van Arckel - DBN’22 (zon)
20:00 uur, Almkerk 2 - SSC’55
20:00 uur, Rhelico - Herovina
20:00 uur, Beesd - Teisterbanders
20:00 uur, Benschop - SV Houten
20:00 uur, Haastrecht - VVIJ
20:00 uur, Pelikaan - Brielle
RKVSC - Heerewaarden
Papendrecht 2 - zoekt nog tegenstander, 06-23766572

DINSDAG 6 SEPTEMBER
19:30 uur, GDC - Kerkwijk
20:00 uur, SVW - Alblasserdam
20:00 uur, LRC Leerdam - Nieuw Lekkerland
20:00 uur, Tricht - WNC
20:00 uur, Nivo Sparta - GJS
20:00 uur, Roda Boys - Uno Animo
20:00 uur, Rood Wit - Almkerk
20:00 uur, Groot-Ammers - Streefkerk
20:00 uur, Vuren - ASV Arkel
20:00 uur, Heerjansdam - Rijnmond Hoogvliet Sport
20:00 uur, Schoonhoven - IJFC
20:00 uur, Binnenmaas - DFC
20:00 uur, Helvoirt - Alem
20:00 uur, Sparta’30 - BZC’14
20:00 uur, SVW - Alblasserdam
20:00 uur, FC Drunen - SSC’55
20:00 uur, GVV’63 - BMC
20:00 uur, Veensche Boys - SV Lopik
20:00 uur, SVS’65 - Dussense Boys
20:00 uur, CHC den Bosch - Altena
20:15 uur, GRC 14 - DeltaSports’95
20:15 uur, De Bilt - SC Everstein
20:15 uur, Vriendenschaar - Saestum

DINSDAG 13 SEPTEMBER
19:30 uur, GDC - Dussense Boys
20:00 uur, ASV Arkel - SV Meerkerk
20:00 uur, Nieuw-Lekkerland - FC Dordrecht O19
20:00 uur, Streefkerk - Dilettant
20:00 uur, Spirit - De Alblas
20:00 uur, Almkerk - Vuren
20:00 uur, XerxesDZB - Oranje Wit
20:00 uur, HSSC’61 - Tricht
20:00 uur, VVAC - zoekt tegenstander (derde- of tweedeklasser, 06-10731194)
20:00 uur, FC Breukelen - Altena
20:00 uur, Sleeuwijk - RKDVC
20:00 uur, DFC - EBOH
20:00 uur, JSV Nieuwegein - Schoonhoven
20:00 uur, Focus’07 - Haaften
20:00 uur, Kerkwijk - SV Noordeloos
20:00 uur, Lekvogels - LRC Leerdam 2
20:00 uur, BZC’14 - DBN’22 (in Zuilichem)
20:00 uur, SSC’55 - Roda Boys 2
20:00 uur, Pelikaan - ZBC

DINSDAG 20 SEPTEMBER
19:30 uur, GDC - Nivo Sparta 1/2 comb.
20:00 uur, RFC - SV Capelle
20:15 uur, SV Lopik - Herculus (zat)

DINSDAG 27 SEPTEMBER
20:00 uur, Alem - Emplina

DINSDAG 4 OKTOBER
20:30 uur, CDW - SV Lopik

UITSLAGEN

DINSDAG 9 AUGUSTUS
SteDoCo - Spijkenisse: 2-1
WNC - TEC: 3-2
Kozakken Boys - Dongen: 5-1
Gemert - Achilles Veen: 3-0
Sliedrecht - Unitas: 0-1
Heerjansdam - RVVH: 0-0
DHV - DFC: 0-2

ZATERDAG 6 AUGUSTUS
DOVO - Kozakken Boys (Harry Hamstra Toernooi, in Nijkerk): 0-2
Unitas (zon) - Capelle: 1-0
WNC - Quick Den Haag: 0-0
SteDoCo - Jong FC Volendam: 3-0
Sliedrecht - UVS Hercules O21: 0-2
Achilles Veen - SV Huizen: 1-1
PSV Poortugaal - Heerjansdam: 3-3
OSV Oud Beijerland - Pelikaan: 1-6
Halsteren - ASWH: 2-2
TEC - Jong Willem II: 4-2
Unitas zat - SV Bolnes: 4-0

DINSDAG 2 AUGUSTUS
Kozakken Boys - Sparta Nijkerk (Harry Hamstra Toernooi, in Werkendam): 5-1
Capelle - SteDoCo: 2-2
Smitshoek - ASWH: 3-2

ZATERDAG 30 JULI
ASWH - Unitas (zon): 3-1
Achilles Veen - Ajax AM: 2-1
AFC Amsterdam - SteDoCo: 3-0
IJsselmeervogels - Kozakken Boys (Harry Hamstra Toernooi, bij IJsselmeervogels): 4-1 na 90 minuten, 5-4 na 120 minuten

DINSDAG 26 JULI
Kozakken Boys - FC Den Bosch: 1-2

ZATERDAG 23 JULI
UNA Veldhoven - SteDoCo: 0-3
Barendrecht - ASWH: 2-3
Kozakken Boys - Blauw Geel’38: 5-0

ZONDAG 17 JULI
Baronie - Unitas: 0-1

ZATERDAG 16 JULI
Nivo Sparta - SteDoCo: 1-0

ZATERDAG 9 JULI
Nivo Sparta - Blauw Geel: 2-2

DINSDAG 5 JULI
Nivo Sparta - FC Den Bosch: 0-3

Rick den Besten

Hoofdredacteur Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

• Almkerk - Unitas (1-2).
• Drechtstreek - VVAC (3-0).
• Drechtstreek - VVAC (3-0).
• Kozakken Boys - Achilles Veen (4-0).
• Roda Boys - Unitas zat: 5-1.
• Roda Boys - Unitas zat: 5-1.
• SteDoCo - Jong FC Volendam.
• Achilles Veen - SV Huizen (1-1).
• Kozakken Boys - Sparta Nijkerk (5-1).
• Kozakken Boys - Sparta Nijkerk (5-1).
• Achilles Veen - Ajax AM (2-1).
• Achilles Veen - Ajax AM (2-1).
• Achilles Veen - Ajax AM (2-1).
• Kozakken Boys - FC Den Bosch
• Kozakken Boys - FC Den Bosch
• Kozakken Boys - Blauw Geel'38 (5-0).
• Kozakken Boys - Blauw Geel'38 (5-0).
• Nivo Sparta - FC Den Bosch (0-3).
• Nivo Sparta - FC Den Bosch (0-3).
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie