Afbeelding
Foto: Stockfoto 123RF
update

Trainersmutaties in de regio: dit is de stand van zaken

Nieuws Trainerscarrousel 35.955 keer gelezen

Regio - In oktober is de trainerscarrousel alweer gaan draaien.

De stand van zaken bij de regioclubs is als volgt:

(aanvullingen bij voorkeur doorgeven via e-mail info@regio-voetbal.nl of via onze WhatsApp Tiplijn (0183 583280)

TWEEDE DIVISIE
Kozakken Boys: Kozakken Boys en hoofdtrainer Hans de Jong hebben in goed overleg besloten de huidige samenwerking na dit seizoen niet te verlengen. Ondanks de positieve sportieve ontwikkelingen en een wederzijdse waardering, heeft De Jong aangegeven zijn contract bij de Werkendamse tweededivisionist niet te continueren. Dennis de Nooijer volgt hem op.

DERDE DIVISIE
ASWH: Het hoofdtrainerschap van Steye Jacobs bij ASWH blijft beperkt tot één seizoen. De trainer heeft aan de technische beleidsbepalers laten weten dat hij om persoonlijke redenen een stap terug zal doen. Johan Sturrus wordt zijn opvolger.

SteDoCo: Dennis de Nooijer heeft aangegeven zijn éénjarige contract bij de Hoornaarse derdedivisionist niet te zullen verlengen. Rody van Hemert (nu nog Nieuwenhoorn) en Roel de Kruijk vormen met ingang van volgend seizoen de trainersstaf van SteDoCo. Van Hemert wordt de nieuwe hoofdtrainer en krijgt Ameidenaar De Kruijk als zijn assistent.

VIERDE DIVISIE
LRC Leerdam: Emanuel Sluis en LRC hebben hun overeenkomst met een jaar verlengd. Sluis is al vanaf de zomer van 2020 trainer bij de Leerdamse vierdedivisionist.

Achilles Veen: Dennis van der Steen heeft na vier seizoenen zijn vertrek aangekondigd en wordt de nieuwe trainer van DOVO. Van der Steen zal worden opgevolgd door Fop Gouman, de huidige trainer van Nieuw-Lekkerland.

EERSTE KLASSE
WNC: Cor Prein begint komende zomer aan zijn dertiende seizoen als hoofdtrainer van WNC.

Oranje Wit: Oranje Wit heeft het contract met Björn Vlasblom met een jaar verlengd. Het wordt zijn vierde seizoen als hoofdtrainer van de Dordtse zaterdageersteklasser.

Almkerk: Almkerk ziet Vincent de Klerk na vier seizoen vertrekken naar competitiegenoot Nieuw-Lekkerland. Hij wordt opgevolgd door Omar Khan.

IFC: Hoofdtrainer Michael Nijssen heeft zijn contract bij IFC met een jaar verlengd.

Roda Boys: Het trainersduo Giel Goesten / Pieter Tuns staat ook volgend seizoen aan het roer bij Roda Boys, de eerste periodekampioen van de 1e klasse D. Hun contract is met een jaar verlengd.

Nieuw-Lekkerland: Fop Gouman vertrekt na drie seizoenen bij Nieuw-Lekkerland en wordt de nieuwe trainer van Achilles Veen. Vincent de Klerk, nu nog Almkerk, volgt hem op.

Papendrecht: Vv Papendrecht heeft het contract met Driss el Akchaoui met een seizoen verlengd. El Akchaoui gaat komende zomer zijn derde seizoen in als hoofdtrainer op sportpark Slobbengors.

TWEEDE KLASSE
Sliedrecht: Sjoerd van der Waal is ook in het seizoen 2026-2027 de hoofdtrainer van voetbalvereniging Sliedrecht. De 40-jarige oefenmeester heeft tijdens het trainingskamp in het Spaanse Benidorm zijn contract bij de tweedeklasser met één seizoen verlengd.

GRC 14: De samenwerking tussen GRC 14 en hoofdtrainer Frans Ceton blijft beperkt tot één seizoen. Het contract van Ceton wordt niet verlengd. Theo de Boon is benoemd tot zijn opvolger.

Tricht: Alain Hijman is bezig aan zijn tweede seizoen bij Tricht, tevens zijn laatste. De oefenmeester gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tricht heeft de nieuwe hoofdtrainer voor komend seizoen vastgelegd. Henk Evers staat vanaf de zomer aan het roer bij de tweedeklasser. De UEFA A-gediplomeerde trainer tekent voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.

VVGZ: VVGZ heeft besloten om het contract van hoofdtrainer Pim Bruins te verlengen.

GJS: Ömer Kaya heeft zijn contract met een jaar verlengd.

SVW: Theo de Boon gaat SVW om hem moverende redenen na één seizoen alweer verlaten. Tim den Haan (ex-Alblasserdam) is gecontracteerd als zijn opvolger.

Nivo Sparta: Niels Blom heeft zijn contract als hoofdtrainer van Nivo Sparta weer voor een jaar verlengd. Blom ligt nu tot de zomer van 2027 vast.

De Zwerver: Ferry van Dijk stopt aan het einde van dit seizoen als hoofdtrainer op De Schans. Rick Kolff, nu nog Altena, volgt hem op.

GSC/ODS: Umut Tacak is na twee speelronden opgestapt. Jaijant ‘Jay’ Mangroe is zijn opvolger, die heeft getekend tot het einde van het lopende seizoen 2025-2026. Inmiddels is zijn contract verlengd en zal Mangroe ook volgend seizoen bij GSC/ODS voor de groep staan.

DCV: DCV gaat ook volgend jaar door met het trainersduo Michel en Youri van Noort. De Krimpense club is zeer te spreken over vader en zoon.

DERDE KLASSE
Streefkerk: Bart Toom zal ook volgend seizoen hoofdtrainer zijn van Streefkerk. Ook de rest van de technische staf blijft aan.

Schelluinen: De samenwerking tussen derdeklasser Schelluinen en hoofdtrainer Herman Verrips eindigt aan het einde van dit voetbalkalenderjaar. Verrips wprdt trainer van vijfdeklasser SV Gouda. Richard van Gils wordt de nieuwe trainer bij nu nog derdeklasser vv Schelluinen. Voor de Oosterhoutse oefenmeester een weerzien op sportpark Scalune.

De Alblas: Jerome Ceton en De Alblas plakken een jaar extra aan hun samenwerking. De oefenmeester is momenteel bezig aan zijn eerste seizoen bij de derdeklasser.

Wilhelmina’26: Pascal Rijkers zou ook komend seizoen de trainer van Wilhelmia’26 zijn, maar in februari kwam er toch een kink in de kabel en gingen de club en de trainer plots, per direct, uit elkaar. Zijn opvolger in Wijk en Aalburg is Johan van Bijsterveld, die inmiddels ook een contract heeft getekend voor het seizoen 2026-2027.

SV Lopik: Davy Boon wordt met ingang van het seizoen 2026-2027 de opvolger van Jitse Boonstra als hoofdtrainer van SV Lopik.

Wieldrecht: De samenwerking tussen Wieldrecht en hoofdtrainer Romano Gilaard blijft beperkt tot één seizoen. Deze beslissing is in onderling genomen. Bij beide partijen was er namelijk aarzeling over contractverlenging, waarbij Gilaard aangaf meer tijd aan privé en aan zijn bedrijf te willen besteden.
Inmiddels is Alblasserdammer Dennis Schoonewil met ingang van het seizoen 2026-2027 aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van Wieldrecht.

Ameide: Na een periode van negen jaar, in diverse functies, gaat Pieter van Zessen vertrekken bij ‘zijn’ Ameide. Van Zessen wordt de nieuwe trainer van Lekvogels. Ameide kiest voor een in de regio Alblasserwaard/Vijfheerenlanden nog onbekende hoofdtrainer. Dennis Tijssen uit Vleuten wordt met ingang van volgend seizoen de opvolger van Pieter van Zessen.

EBOH: Jeffrey Monster zal ook volgend seizoen hoofdtrainer zijn van EBOH. De Dordtse nummer 4 van de 3e klasse H heeft zijn contract met een jaar verlengd.

Pelikaan: Pelikaan en Joery van der Waal zetten ook in seizoen 2026/2027 hun samenwerking voort.

DFC: Raymond Sponselee wordt met ingang van volgend seizoen de opvolger van Danny Slegers als hoofdtrainer van de Dordtse zaterdagderdeklasser DFC.

Benschop: Marcel van Steenis vertrekt aan het einde van dit seizoen bij Benschop. Na gesprekken tussen Van Steenis, de technische commissie en het bestuur van de zaterdagderdeklasser hebben beide partijen dat in onderling overleg besloten. Gerrit Plomp wordt zijn opvolger. Plomp, die nu nog trainer is bij de Utrechtse tweedeklasser EDO, neemt zijn assistent Ramon Burgers mee.

Spirit: Spirit heeft het contract met hoofdtrainer Wout Ooms met twee jaar verlengd. Momenteel is Ooms aan zijn tweede seizoen bij de derdeklasser uit Ouderkerk a/d IJssel bezig.

SV Meerkerk: Door onvoorziene omstandigheden houdt Robert Schellenbach het -noodgedwongen- na één seizoen al voor gezien bij SV Meerkerk. Coen van der Waal is met ingang van het seizoen 2026-2027 de nieuwe hoofdtrainer van SV Meerkerk. Intentie van club en trainer is een samenwerking voor meerdere jaren aan te gaan.

Sleeuwijk: Sleeuwijk heeft het contract met hoofdtrainer Angelo Ernst met een jaar verlengd. Ook assistent-trainer Remko Viveen en keeperstrainer Bernie Oomens blijven volgend seizoen deel uitmaken van de technische staf.

SC Everstein: Robin Berendsen was met SC Everstein nagenoeg rond over contractverlenging, totdat zijn oude club MVV’58 op de lijn kwam. “We waren er eigenlijk meteen uit.” Zijn opvolger in Everdingen wordt Bart Fransen. Hij is nu nog assistent-trainer bij Oranje Wit.

GDC: Maarten de Bruijne begint komende zomer aan zijn derde seizoen als hoofdtrainer van GDC.

Hardinxveld: Hardinxveld heeft het contract met Maarten van Gastelen met een jaar verlengd.

Groot-Ammers: Bertus van Schaik en Groot-Ammers gaan na dit seizoen uit elkaar. De trainer is bezig aan zijn vierde seizoen bij de club. Zijn opvolger komt, niet geheel onverwacht, met Ruud Ouweneel uit de eigen gelederen.

Woudrichem: Pascal Smits heeft voor een seizoen bijgetekend.

Drechtstreek: Dennis Schoonewil is na twee speelronden opgestapt. John den Dunnen (contract t/m zomer 2027) is aangesteld als zijn opvolger. Den Dunnen krijgt volgend seizoen een andere clubicoon, Leon van Dalen, als zijn assistent.

FC Perkouw: Wim Eilander en FC Perkouw gaan met elkaar door. De oefenmeester gaat zijn vierde seizoen in bij de club uit Berkenwoude.

VIERDE KLASSE
SVS’65: Glenn Calor zal volgend seizoen geen hoofdtrainer meer zijn van SVS’65. Marco Maruccia, nu nog SteDoCo 2, wordt zijn opvolger.

Dilettant: Dilettant en Dennis Verkaik zijn ook de komende twee seizoenen aan elkaar verbonden. Het nieuwe contract tussen de club en trainer bevat bovendien een optie voor een derde jaar.

Peursum: Ron Vastenouw is ook volgend seizoen hoofdtrainer van Peursum. Zijn contract is met een jaar verlengd.

Bergambacht: Jordi Potuijt en Wilfred Vat zullen ook in het seizoen 2026-2027 gezamenlijk aan het roer staan bij de hoofdmacht van Bergambacht. Hiermee kiest de club voor continuïteit binnen de technische staf.

Noordeloos: Frank Kers en SV Noordeloos gaan ook volgend seizoen met elkaar door. De trainer is bezig aan zijn eerste seizoen bij de club.

Schoonhoven: Het bestuur van Schoonhoven en hoofdtrainer Edwin de Bruin hebben de samenwerking met één seizoen verlengd. Daarmee gaat De Bruin zijn tweede jaar in als verantwoordelijke voor de selectie en begeleidingsgroep van de vereniging.

Asperen: Asperen en Jacob van Zanten gaan voor een derde seizoen. Het contract van de trainer is met een jaar verlengd.

ASV Arkel: Ricardo Papilaja zal ook volgend seizoen hoofdtrainer zijn van ASV Arkel. De Leerdammer heeft zijn contract met een jaar verlengd.

Heukelum: De samenwerking tussen Heukelum en Marcel Akkerman blijft beperkt tot twee seizoenen. De vierdeklasser meldt dat de oefenmeester en de club na dit seizoen uit elkaar gaan. Zijn opvolger word oud-prof John van Loen.

Vuren: De samenwerking tussen vv Vuren en hoofdtrainer André van Vugt blijft beperkt tot één slechts één seizoen. Het contract met Van Vugt wordt niet verlengd. Hij gaat aan de slag bij het tweede elftal van Sparta’30. Zijn opvolger is GJS-icoon Ruud Bos, die begint aan zijn eerste klus als hoofdtrainer.

BRC: BRC heeft de contracten van hoofdtrainer Mo Düzgün (eerste elftal) en Mark de Beijer (tweede elftal) met één jaar verlengd. De club kiest daarmee voor continuïteit richting het nieuwe seizoen.

HSSC’61: Yme van Gent is ook volgend seizoen hoofdtrainer van HSSC’61. ‘Na een positieve tussentijdse evaluatie zijn beide partijen het eens geworden om de prettige samenwerking voort te zetten’.

MVV’58: Gilberto Smit en MVV’58 nemen na één seizoen al afscheid van elkaar. Smit krijgt de kans om terug te keren naar GVV’63, ditmaal als hoofdtrainer. MVV’58 haalt Robin Berendsen, nu nog SC Everstein, terug als zijn opvolger.

Cabauw: Bert Potuyt stopt aan het einde van dit seizoen als trainer bij zaterdagvierdeklasser Cabauw. De Bergambachtenaar stond drie jaar aan het roer bij de dorpsclub. Bertus van Schaik, nu nog Groot-Ammers, wordt zijn opvolger.

Jan van Arckel: Bart Goesten zal ook volgend seizoen hoofdtrainer zijn van Jan van Arckel. Zijn contract is met een jaar verlengd.

BZC’14: Trainer Jorco de Kok en BZC’14 nemen na één seizoen alweer afscheid van elkaar. Marcel de Groot, die eerder dit seizoen opstapte bij Haaften, wordt zijn opvolger.

GVV’63: Marcel van Helmond vertrekt na één seizoen alweer in Gameren. Hij wordt de nieuwe hoofdtrainer van competitiegenoot Altena. Van Helmond wordt opgevolgd door Gilberto Smit, die overkomt van MVV’58.

Sparta’30: Antoin van Pelt vertrekt naar SSC’55. Serhan Eyupoglu, nu nog de spits van de Andelse vierdeklasser, wordt met ingang van volgend seizoen zijn opvolger.

Alblasserdam: Tim den Haan en vv Alblasserdam hebben tussentijds afscheid genomen van elkaar. Umut Takac zou zijn opvolger worden, maar dat is ingetrokken. Bert Buizert neemt het roer van Den Haan over en heeft inmiddels voor een jaar bijgetekend.

Altena: Het derde seizoen van Rick Kolff bij de Nieuwendijkse club wordt ook zijn laatste. Marcel van Helmond, nu nog GVV’63, volgt hem komende zomer op.

Lekvogels: Erik van Mourik heeft aangegeven aan zijn laatste seizoen als hoofdtrainer bezig te zijn op sportpark Het Bosch. Pieter van Zessen, nu nog Ameide, wordt zijn opvolger.

Herovina: Denny van Geffen heeft zijn contract met een jaar verlengd.

Groote Lindt: Ricardo van den Bos staat ook volgend seizoen aan het roer bij de Zwijndrechtse vierdeklasser. Zijn contract is met een jaar verlengd.

Haastrecht: Koos van Zoest volgt aan het einde van het seizoen Mike Spencer op als trainer van zaterdagvierdeklasser Haastrecht.

SC Emma: Bij SC Emma blijft de technische staf volgend seizoen intact. Het bestuur van de Dordtse club verlengde met hoofdtrainer Patrick van Ditten, keeperstrainer Lawrence Kuys en verzorger René Kardienaal.

Dubbeldam: Patrick Stok blijft ook volgend seizoen trainer van Dubbeldam. Het wordt voor Stok zijn derde seizoen bij de Dordtse club.

VIJFDE KLASSE
Leerdam Sport’55: Leerdam Sport’55 heeft het contract met Henk Donga weer met een jaar verlengd. Donga is sinds de winterstop van het seizoen 2023-2024 hoofdtrainer in Leerdam West.

Gouderak: Karim Scharleman: “In goed overleg met het bestuur en de staf besloten om eind van dit seizoen te stoppen als hoofdtrainer van Gouderak. Het gaat puur om privéomstandigheden die hebben geleid tot dit besluit.”

SPV’81: SPV’81 heeft het contract met hoofdtrainer Kenneth Nelstein met een jaar verlengd.

NOAD’32: NOAD’32 heeft het contract met hoofdtrainer Rob van Loon met een jaar verlengd. Van Loon begon in de zomer van 2024 aan zijn tweede periode bij de club uit Wijk en Aalburg, de huidige nummer 5 van de 5e klasse

Brederodes: Nader Mechichi en Brederodes gaan met elkaar door. Voor de oefenmeester wordt het zijn tweede seizoen bij de club.

Lekkerkerk: Ook komend seizoen staat trainer Bart van Muijen voor de groep bij Lekkerkerk. Met de verlenging van zijn contract gaat trainer uit Zwijndrecht zijn derde seizoen in bij de Lekkerkerkse hoofdmacht, de huidige nummer 5 van de 5e klasse B.

DSS’14: Hoofdtrainer Geoffrey van der Boor vertrekt bij DSS’14 en staat volgend seizoen bij competitie ASH voor de groep. Kevin Joosen wordt volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van DSS’14. Joosen is momenteel actief als keeperstrainer bij Heukelum

Kerkwijk: Geen verandering bij Kerkwijk, waar Nabil Bouchlal komende zomer aan alweer zijn achtste seizoen als hoofdtrainer begint.

WSV Well: Well en Erwin Verheij nemen aan het einde van het seizoen afscheid van elkaar. De nieuwe hoofdtrainer wordt Carlo Riedijk, die nu nog SSC’55 2 onder zijn hoede heeft.

ASH: Remy Schouwenaar is bezig aan zijn laatste seizoen als trainer van ASH. Schouwenaar wil volgen jaar graag een stap maken. Geoffrey van der Boor, nu nog DSS’14, is vastgelegd als zijn opvolger.

Haaften: Marcel de Groot is na twee speelronden opgestapt. Oud-speler Danny Verwolf is voor de rest van het seizoen aangesteld als zijn opvolger. Inmiddels is zijn contract met een jaar verlengd.

SSW: Pippy Pruymboom en Dennis Groeneweg vormen ook volgend seizoen het trainersduo van SSW.

ZONDAGCLUBS

DERDE KLASSE
Be Ready: Jurgen Havermans zal ook volgend seizoen hoofdtrainer zijn van Be Ready. Dat de club uit Hank dit seizoen in de 3e klasse D nog puntloos is, breekt Havermans dus niet op. Sterker: ‘Beide partijen zijn zeer tevreden over de samenwerking en zien volop perspectief in de gezamenlijke toekomst’, meldt Be Ready op de clubkanalen.
UPDATE 1: Ondanks de eerder overeengekomen contractverlenging gaat hoofdtrainer Jurgen Havermans zondagderdeklasser Be Ready aan het einde van het seizoen verlaten. Havermans wordt assistent-trainer van derdedivisionist UNA.
UPDATE 2: Joey Verhoeven is met ingang van volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van het naar de 4e klasse degraderende Be Ready. De 45-jarige Verhoeven volgt Jurgen Havermans op, die naar UNA vertrekt.

VIERDE KLASSE
Alem: Alem heeft met hoofdtrainer Peter van Dijk overeenstemming bereikt over contractverlenging. Van Dijk tekent voor een jaar bij.

Hedel: Hedel heeft het contract met Fatah Hadouir met een jaar verlengd. Het wordt het vierde seizoen van Hadouir als hoofdtrainer bij de zondagvierdeklasser.

VIJFDE KLASSE
HRC’14: HRC’14 en Peter Burg hebben besloten hun gezamenlijke samenwerking te verlengen. Burg staat dus ook in het seizoen 2026/2027 aan het roer.

Dussense Boys: De samenwerking tussen Dussense Boys en hoofdtrainer Yavuz Guler blijft beperkt tot één seizoen. De clubs heeft Marco de Haas inmiddels aangesteld als zijn opvolger. Hij komt over van Essche Boys.

Rick den Besten

Hoofdredacteur/directielid Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
57 minuten geleden
Dilivio Hoffman (ex-Kozakken Boys en -SteDoCo) vertrekt bij Halsteren
Afbeelding
5 uur geleden
Erol, Tomassen en Bezemer terug naar Alblasserdam
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 5 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid 1 & 2, West 1 & 2)
Afbeelding
5 uur geleden
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
Rayson Koeiman met ZBC’97 in actie tegen SV Meerkerk.
19 uur geleden
Rayson Koeiman (ZBC’97) naar PKC’85
Altena pakt het kampioenschap in de 4e klasse E.
17 mei, 16:42
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 16 en zondag 17 mei 2026
Afbeelding
16 mei, 14:06
Na Mergim Shala heeft ook Adel Anwar SVW afgezegd
De elftallen van SPV'81 en FC De Rebellen.
met video 16 mei, 11:52
SPV’81 houdt FC De Rebellen op 3-3
Afbeelding
16 mei, 08:00
App je video, foto of nieuwstip naar Regio-Voetbal
MVV’58 en HSSC’61 maken allebei nog kans op de derde periode in 4D.
voorbeschouwing VHL/West-Betuwe 15 mei, 12:00
Grijpt WNC de titel al, speelt LRC zich veilig, wie wordt er periodekampioen in 4D en wie degradeert er?

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup