Afbeelding

NAC ziet potentie in Oud-Alblasser Daan van Reeuwijk (18) en verlengt zijn contract

Nieuws 2.870 keer gelezen

Breda/Oud-Alblas - Het contract van Oud-Alblasser Daan van Reeuwijk bij NAC Breda is opengebroken en verlengd. De 18-jarige Van Reeuwijk ligt nu tot medio 2029 vast bij de eredivisionist.

Van Reeuwijk vertrok in 2017 bij De Alblas om in de jeugdopleiding van NAC te gaan voetballen. Daar maakte hij vervolgens dusdanig veel indruk, dat hij de overstap maakte naar Ajax. Na twee jaar in Amsterdam keerde hij 2019 echter weer terug in Breda. In 2023 tekende de centrale verdediger zijn eerste contract bij NAC.

Tot een officieel debuut in de hoofdmacht kwam het tot nu toe niet, maar het afgelopen seizoen zat Van Reeuwijk al wel meerdere keren bij de selectie van trainer Carl Hoefkens. Zijn speeltijd deed hij op als aanvoerder van NAC O21.

Potentie

Op de eigen website laat NAC weten toekomst te zien in Van Reeuwijk. Technisch Directeur Peter Maas: “Daan heeft het laatste seizoen wat ups en downs gekend, maar wij zien wel degelijk de potentie bij hem. Voor een speler van 18 jaar oud is hij tactisch en inzichtelijk al best ver. De komende jaren is het aan hem om zich te tonen richting het eerste team.”

Van Reeuwijk zelf reageert ook op zijn nieuwe overeenkomst: “Ik ben heel dankbaar en super trots dat ik mijn contract heb mogen verlengen”, zegt hij. “Bij NAC voel ik mijzelf thuis. Ik denk dat ik hier nog heel veel kan doorgroeien en leren. De komende seizoenen hoop ik weer nieuwe stappen te zetten in mijn ontwikkeling.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Jurre Nomen op archiefbeeld in het shirt van Peursum.
16 uur geleden
Oude liefde roest niet: Jurre Nomen keert na twee jaar terug bij Peursum
Mergim Shala (SVS’65).
16 uur geleden
Mergim Shala ziet af van overstap naar SVW en blijft bij SVS’65
Hans Odijk op archiefbeeld.
16 uur geleden
Hans Odijk keert (opnieuw) terug bij LRC Leerdam
Heukelum - Tricht (2-2).
update gisteren
Programma en uitslagen oefenwedstrijden regioclubs
Kevin Silva met SteDoCo in actie tegen SV Meerssen (3-1).
2 mei, 08:21
SteDoCo-speler Kevin Silva volgend seizoen naar Excelsior Maassluis
Afbeelding
2 mei, 08:17
GJS-selectie blijft intact en krijgt aanvulling vanuit de eigen jeugdopleiding
Afbeelding
2 mei, 08:13
Jay Mangroe blijft hoofdtrainer van GSC/ODS
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 2 mei, 08:00
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Afbeelding
2 mei, 07:05
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
Afbeelding
update 2 mei, 06:15
Trainersmutaties in de regio: dit is de stand van zaken

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup