Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Hardinxveld op eigen veld flink onderuit tegen Alblasserdam

Wedstrijdverslagen 1.047 keer gelezen

HARDINXVELD-GIESSENDAM - Hardinxveld heeft in de thuiswedstrijd tegen Alblasserdam met 0-4 een ruime nederlaag geleden.

In de openingsfase van het duel liet zich dat nog niet direct aanzien. Uit een voorzet werd een schot van Lex de Gier gekraakt en ook na goed doorzetten van Jesper Buist tikte de Alblasserdamdoelman de inzet van Richard Zwakhals knap uit de hoek.

Maar halverwege de eerste helft leverde een vrije trap in de hoek van het veld Alblasserdam wel de openingstreffer op. Kort voor het doel kopte Ralph Hofwegen daaruit de 0-1 binnen. Even later moest Jesper Buist na een kopduel met een hoofdwond de strijd staken en moest ook Robin de Boon zich met een blessure laten vervangen. Het noodgedwongen vertrek van deze twee verdedigers leidde tot omzettingen, waarbij Aron van Andel van het midden naar het hart van de defensie werd geposteerd.

Optimaal profiteren
In de tweede helft probeerde de ploeg van trainer Richard den Ouden terug te komen in de wedstrijd. Uit een corner nam Robin de Kok de bal ineens op de slof en schoot rakelings over de lat.

Het goed georganiseerde Alblasserdam profiteerde in het laatste kwart optimaal van de gaten die Hardinxveld liet vallen. In de opbouw leed Hardinxveld balverlies en uit de tegenaanval tekende Ralph Hofwegen zijn tweede treffer aan. Ook na een afgeslagen vrije trap van Hardinxveld schakelde Alblasserdam direct om en wie anders dan Ralph Hofwegen kon eenvoudig de 0-3 binnen schuiven voor de gasten.

In de slotminuten redde Hardinxvelddoelman een inzet nog met de voet, maar was de rebound van Ahmet Kuyucu wel goed voor de 0-4.

Pijnlijke nederlaag
Niettemin probeerde Hardinxveld als laatste nog iets terug te doen, maar op schoten van Robin de Kok en Danny van den Bout hield Alblasserdamdoelman Siggy Schutte met uitstekende reflexen zijn doel helemaal schoon. Door dit resultaat blijft Alblasserdam zonder puntverlies medekoploper in de competitie met Schelluinen en SVW.

Voor het door blessures geplaagde Hardinxveld werd het een pijnlijke nederlaag en blijft staan op vier punten uit drie wedstrijden.

Komende zaterdag 12 oktober krijgt Hardinxveld een lastige klus voorgeschoteld met het bezoek van SVW, dat met de volle buit zelfs nog geen tegentreffer incasseerde. De aanvang aan de Sluisweg is dan om 14.30 uur.

(verslag: vv Hardinxveld)

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Altena pakt het kampioenschap in de 4e klasse E.
2 uur geleden
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 16 en zondag 17 mei 2026
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 8 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Afbeelding
16 mei, 14:06
Na Mergim Shala heeft ook Adel Anwar SVW afgezegd
Afbeelding
16 mei, 11:53
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De elftallen van SPV'81 en FC De Rebellen.
met video 16 mei, 11:52
SPV’81 houdt FC De Rebellen op 3-3
Afbeelding
16 mei, 08:00
App je video, foto of nieuwstip naar Regio-Voetbal
MVV’58 en HSSC’61 maken allebei nog kans op de derde periode in 4D.
voorbeschouwing VHL/West-Betuwe 15 mei, 12:00
Grijpt WNC de titel al, speelt LRC zich veilig, wie wordt er periodekampioen in 4D en wie degradeert er?
Afbeelding
15 mei, 10:35
Philip Dragon volgende versterking ASWH
Streefkerk zet de jacht op nacompetitieplaatsing voort tegen RWB.
voorbeschouwing 15 mei, 07:30
Arkel vooralsnog de enige kampioensploeg in de Alblasserwaard (volgt Hardinxveld nog?), aantal clubs jaagt nog wel op nacompetitieticket
Alblasserdam-Peursum
STIP. 15 mei, 07:25
Alblasserdam degradeert naar vijfde klasse na seizoen vol ruis: ‘Vervelend, maar wel de realiteit’

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup