Afbeelding
Foto: Kontakt Mediapartners

Dure maar terechte nederlaag GJS tegen hekkensluiter Drechtstreek

Wedstrijdverslagen

GORINCHEM • GJS leed op eigen terrein tegen hekkensluiter Drechtsreek een verdiende nederlaag. Ondanks de harde wind werd er in de eerste helft nog redelijk gevoetbald, maar na rust zakte het spelpeil tot een zeer bedenkelijk niveau.

In de eerste minuten tastten de beide teams elkaar wat af, maar in de 9e minuut ging Mark Kunst alleen op keeper Raymon de Haan af en deze redde uitlopend keurig met de voet. De eerste kans was dus voor de gasten. Vijf minuten later stuurde Julien Dorrepaal met een mooie pass Quincy Bartens de diepte in, maar deze kon de bal net niet goed onder controle krijgen. Kort hierna leverde een missertje in de achterhoede van Drechtstreek een kans op voor Joost Haggenburg, maar zijn schot ging naast. 

Dit was het begin van een goede periode van de thuisclub. Eerst een goede aanval die werd afgesloten met een harde schuiver van Ruud Bos, maar keeper Marvin Straver pakte de bal klemvast. Kort hierna een prachtige voorzet van Joost Haggenburg op het hoofd van Ruud Bos, maar zijn harde kopbal werd prachtig gekeerd door de keeper. 

De grootste kans was in de 37e minuut voor Drechtstreek. Opnieuw kwam Mark Kunst alleen voor Raymon de Haan, maar nu schoot hij van korte afstand over het doel. In de 41e minuut gaf Quincy Bartens een mooie pass op Jan Paul Nieuwersteeg. Deze tikte de bal langs keeper Marvin Straver, maar de bal werd nog van de lijn gehaald. In de extra tijd kopte Roger Dupuis van Drechtstreek de bal vanuit een corner nog over de lat. Rust dus 0-0.

Op jacht naar gelijkmaker
Direct na rust kwamen de gasten op voorsprong. Koen Lighaam gaf de bal voor het doel en Mark Kunst liet zijn derde kans niet onbenut en scoorde 0-1.

GJS ging op jacht naar de gelijkmaker en in de 50e minuut gaf Joost Haggenburg uit een vrije trap de bal scherp voor het doel, maar het beslissende tikje kon net niet worden gegeven. Een minuut later opnieuw een gevaarlijke vrije trap van Joost Haggenburg, de bal kwam op het hoofd van een verdediger die in eigen doel leek te koppen, maar de bal ging naast. Hierna viel de goed spelende Julien Dorrepaal wegens een knieblessure uit en werd vervangen door Ghilles Sedik. Deze speler gaf een paar minuten later de bal goed voor en Ruud nam de bal ineens op zijn schoen, maar opnieuw redde keeper Marvin Straver. 

In de75e minuut moest Ruud Bos met een blessure het veld verlaten. Hij werd vervangen door Steven Boekhout. In de 90e minuut leken de gasten de wedstrijd definitief te beslissen. Invaller Joey Hakkesteeg verscheen alleen voor Raymon de Haan, maar opnieuw was Raymon de baas. In de extra tijd leek Youri Bos op weg naar de gelijkmaker, maar zijn harde afstandsschot werd nog net door iemand van Drechtstreek geraakt en de bal kwam in het zijnet. Eindstand dus 0-1.

Volgende week staat de lastige uitwedstrijd tegen Wilhelmina’26 in Wijk en Aalburg op het programma. Hopelijk kan GJS zich herstellen van deze zeer matige wedstrijd.

(verslag: GJS)

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
9 uur geleden
KNVB past leeftijdsaanduiding jeugdteams aan: JO wordt vanaf komend seizoen O
Afbeelding
10 uur geleden
Meer amateurwedstrijden afgelopen seizoen, percentage zware tuchtzaken gestegen
Papendrecht-Drechtstreek (1-2).
update 17 uur geleden
Programma oefenwedstrijden regioclubs voorbereiding seizoen 2026-2027
Afbeelding
30 jun, 16:15
Einde van eerste seizoen Regio-Voetbal - De Podcast na uitschakeling Nederlands elftal op WK
Afbeelding
30 jun, 11:49
Tijdstraf van tien minuten bij gele kaart voor onsportief gedrag: KNVB breidt pilot uit in bekertoernooi
Sportpark Slobbengors van Papendrecht.
29 jun, 12:40
FC Dordrecht oefent op terrein van Papendrecht tegen ploeg uit Qatar
GSV in het nieuwe tenue.
29 jun, 09:10
GSV doet voor het eerst in tien jaar weer mee aan voetbaltoernooi voor scheidsrechters: ‘Wij zijn geen voetballers’
Michel van Oostrum in zijn tijd als trainer van Unitas.
27 jun, 10:24
Voormalig Unitas-trainer Michel van Oostrum naar Ajax (amateurs)
Afbeelding
27 jun, 10:19
Opnieuw internationale oefenwedstrijden in Zaltbommel: PAOK Saloniki en Al Fahya beleggen trainingskamp bij Nivo Sparta
Afbeelding
26 jun, 14:46
Rechter wijst bezwaren Kerngroep af: invoering weekendvoetbal gaat door

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup