met samenvatting

Te veel afwezigen bij HSSC’61 om het DESTO moeilijk te maken

Wedstrijdverslagen 2.067 keer gelezen

HEI- EN BOEICOP • HSSC’61 heeft in eigen huis een kansloze 1-4 nederlaag geleden tegen het Vleutense DESTO. De bezoekers waren vanaf de eerste minuut de betere ploeg en ook in het laatste half uur, waarin het met een man minder speelde, kwam men eigenlijk nooit écht in de problemen. 

De gastheer miste de nodige spelers vanwege ziekte, blessures en vakanties en dat gemis was voelbaar. Toch had zaterdagmiddag op een zonnig sportpark Het Plein ook zomaar anders kunnen lopen. Nadat de bezoekers al na twee minuten op voorsprong waren gekomen, werd Remon van Soest namelijk vijf minuten later diep gestuurd. Van Soest tikte langs de keeper van de bezoekers, die hem neerlegde. Een penalty was een logisch vervolg geweest, maar niet voor scheidsrechter Sjoerd Verkleij. Mogelijk was het een goedmakertje. Even daarvoor leek het er namelijk op dat een tweede treffer van de bezoekers onterecht werd afgekeurd. 

Aan het spelbeeld deed het verder niets af. De bezoekers combineerden er, ondanks het moeilijk bespeelbare veld, lustig op los en bezorgden keeper Endy Rijneveld en de Heicopse defensie een lange en moeilijke middag. Bij de rust stond het scorebord op 0-3 nadat een indraaiende hoekschop binnen kon worden gelopen bij de tweede paal en een benutte strafschop. 

In de tweede helft kwam HSSC’61 wat meer in het spel voor, al kwam dat ook doordat de gasten de voet wat van het gaspedaal haalden. Het leidde na een klein uur spelen tot de 1-3 van Nicky van Dam. Hij bleef koel voor de goal na een goede voorzet van Remon van Soest. 

Rode kaart
Drie minuten later kreeg te thuisploeg toch wat hoop op een comeback, nadat Bardo Knapen van DESTO mocht vertrekken na een domme rode kaart. Knapen, koud een minuut in het veld, trapte na en mocht gaan douchen. HSSC probeerde hierna nog wel aan te dringen, maar hele grote kansen om het echt spannend te maken bleven uit. Na 83 minuten maakte de uitstekende linksbuiten van DESTO, Gavin Manders, nog de 1-4.

Ook HSSC’61-trainer Marcel van Steenis had gezien dat zijn ploeg een maatje te klein was voor de bezoekers: “Samen met EDO en Houten hoort DESTO tot de betere ploegen uit deze competitie. Als wij dan een de nodige jongens missen en je komt al zo vroeg op achterstand, dan weet je dat het een moeilijke middag gaat worden. Wel hadden we op 0-1 duidelijk een penalty moeten krijgen. Wie weet hoe het dan loopt, maar uiteindelijk moeten we realistisch zijn. We hadden vandaag weinig in te brengen.” 





HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
HSSC'61 - SV Houten
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
4 uur geleden
Kozakken Boys neemt afscheid van Dean van der Sluijs
Vreugde en verdriet liggen in de nacompetitie doorgaans heel dicht bij elkaar.
update 4 uur geleden
Programma nacompetitie 2025-2026 om promotie en degradatie (zaterdag en zondag, regioclubs Zuid I, West 1 en 2)
Afbeelding
13 uur geleden
Kozakken Boys strikt centrumspits met schat aan ervaring en een winnaarsmentaliteit
De jubilerende Q-side pakte uit met een spandoek van 40 meter.
13 uur geleden
Jubilerende Q-side pakt uit met spandoek van 40 meter
Ray Versluis en Justin Rietveld.
ingezonden mededeling 13 uur geleden
Voetbalschool Next Level zet ontwikkeling en plezier centraal
Afbeelding
vacature 14 uur geleden
Vv Almkerk zoekt assistent-trainer voor eerste elftal, seizoen 2026-2027
Afbeelding
17 uur geleden
Tricht haalt Van Setten en Notenboom binnen
Afbeelding
18 uur geleden
GSC/ODS ziet selectie grotendeels vertrekken
Afbeelding
19 uur geleden
Spelerscarrousel in de regio; dit is de stand van zaken
De openingsgoal in de spectaculaire wedstrijd tussen Sliedrecht en SVW.
10 mei, 16:37
Uitslagen en bijgewerkte (competitie)standen zaterdag 9 en zondag 10 mei 2026

Trainerscarrousel

Spelerscarrousel

Voorbeschouwingen

Proxsys Cup